Znaleziono 27 wyniki

autor: Ryqez94
2013-10-05, 00:02
Forum: Proroctwa i przepowiednie
Temat: Księga Urantii ( Urantia )
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 3107

Księga Urantii ( Urantia )

Ktoś czytał? Ktoś się wypowiedzieć może na ten temat? Dla tych co nie wiedzą co to: (z wiki) Księga Urantii (The Urantia Book) to dzieło o charakterze duchowym i filozoficznym, którego tematyka obejmuje Boga, nauki przyrodnicze, religię, historię, filozofię oraz przeznaczenie. Księga ta powstała w C...
2013-09-28, 22:58
Forum: WITAJ PRZYBYSZU!
Temat: Pozdrawiam obywateli planety Ziemii!
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 146

Pozdrawiam obywateli planety Ziemii!

Pozdrawiam, pozdrawiam.. :) Jestem Jakub, mam 19 lat, mieszkam w Anglii; na forum byłem biernym obserwatorem od paru lat, zarejestrowany, ale tylko biernie :) Jeśli chodzi o moja wiedzę i zdolności... Dość dużo czytam; książki o rozwoju napisane przez duchownych, guru wschodu; teorie spiskowe- to ak...
2013-09-28, 22:22
Forum: Energia
Temat: Energia
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 5451

Re: Energia

Glazery, Dagmara, co do PSI balla i tego typu zjawisk... próbowaliście to zrobić sami? Nie jestem do tego przekonany, aczkolwiek obiektywnie podchodzę do sprawy. Możecie opisać co nieco więcej? A co do tematu. Przeczytałem gdzieś coś takiego: >> jak najprościej zgasić świecę używając żywiołu? << Uży...
2013-09-28, 22:15
Forum: Energia
Temat: Dziwne odczucia w trakcie medytacji...
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 4621

Re: Dziwne odczucia w trakcie medytacji...

Może dotychczas nie zwracałeś na to uwagi i dopiero, gdy się wyciszyłeś go zauważyłeś?
Ale w razie czego, też chce ładną pogodę...
2013-09-16, 19:52
Forum: Nauka
Temat: Genetyka Człowieka - czy na pewno unikalna? Cz.1
Odsłony: 1912

Genetyka Człowieka - czy na pewno unikalna? Cz.1

Na początek witam :) W tym referaciku chciałbym się podzielić z wami pewnym spostrzeżeniem, moim zdaniem ciekawym... Zapraszam do lektury: --------- Genetyka Człowieka - czy na pewno unikalna? Cz.1 Słowami wstępu o człowieku. Ludzie na świecie są podzieleni według ras, narodowości, koloru skóry. Ade...
2013-09-07, 20:50
Forum: Ogólna dyskusja o Radiu Paranormalium
Temat: Paranormalium poszukuje redaktorów!
Odpowiedzi: 44
Odsłony: 25333

Re: Paranormalium poszukuje redaktorów!

Hej, zabawa w redaktora dalej aktualna? :)
Jeśli tak, mogę pomóc. Ale o dalsze szczegóły, to prosiłbym podać maila do kontaktu.
2011-10-10, 18:31
Forum: Aura i czakry
Temat: Uczucie przepychania żył w mózgu.
Odsłony: 3122

Uczucie przepychania żył w mózgu.

Witam. Ostatnio podczas medytacji zastosowałem technikę czerpania energii z planet. Wszystko było okej, do czasu, gdy doszedłem do czakry trzeciego oka. Do jej energetyzowania użyłem odpowiedniego koloru i energii Słońca. Przy jej napełnianiu, zacząłem odbierać dziwne uczucie fizyczne, jakby jakiś p...