Znaleziono 486 wyniki

autor: Słowianka
2013-10-16, 15:19
Forum: Świat snów
Temat: Sen o miejscu, w którym nigdy nie byłam...
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 6211

Re: Sen o miejscu, w którym nigdy nie byłam...

Oryginalne nie, ale ja sama nigdy takiego układu nie miałam. /..uHu/
".."- to drzwi, "u"- to fotele a "H" - to ława.

Pewnie, to zbieg okoliczności. Ale wyśnić kogoś, kogo się nie zna w jego ulubionym stroju i ulubionym miejscu, nic o tym nie wiedząc, to już jest coś!
2013-10-16, 15:13
Forum: Życie po śmierci
Temat: Zdjęcia w domu
Odpowiedzi: 68
Odsłony: 27414

Re: Zdjęcia w domu

Dźwięk warto nagrywać. Zdecydowanie. Telefonem, nie :D Najlepszy, do nagrań będzie dyktafon z dołączonym dobrym mikrofonem. Ewentualnie sam dyktafon. Ale z doświadczenia wiem, że nagrywanie czegokolwiek komórką daje tragiczne efekty. Szczególnie dlatego, że format w którym zapisuje dźwięk normalnie ...
2013-10-16, 13:43

O ile się nie mylę to o Orbach sporo wie Karoolczak, ale chwilowo go nie ma. Zrób koniecznie wszystko co się da. Pora generalnie nie ma znaczenia dla duchów. W dzień jednak, sporo rzeczy może stać się dziełem przypadku. Moje refleksje? Hmmm, Pierwsze na co też zwróciłam uwagę, to to, że punkt jest m...
2013-10-16, 12:56

My też nie wiemy, co jest na tym zdjęciu. Ale masz błędne podejście mimo wszystko (nie z twojej winy). Nie ma osób z innym podejściem. Tzn, jeśli są to zwykle są to oszołomy. Sceptycyzm to główne narzędzie w pracy ze zjawiskami paranormalnymi. Dlatego, osoba z innym odejściem będzie snuła domysły co...
2013-10-16, 10:58
Temat: Sen o miejscu, w którym nigdy nie byłam...
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 6211

Sen o miejscu, w którym nigdy nie byłam...

To był bardzo krótki sen. Zacznę jednak od tła. Moja koleżanka z pracy przechodzi ostatnio z mężem bardzo trudny okres. Zostali oni oszukani i stracili cały majątek, zamknęli nową firmę, sprzedali samochód (TIR) itp. Ciężko to przeżyli i przeżywają nadal. Dodatkowo, nigdy nie rozmawialiśmy o ich zac...
2013-10-16, 10:42

Ale nie ma powodów by się unosić. Podstawą pracy badawczej jest eliminacja wszelkich, możliwych, innych, naukowych wyjaśnień zjawiska. Sothis zawsze bardzo mocno stąpa po ziemi i twardo trzyma się wyjaśnień realnych, naukowych. A jednak jest na naszym forum, gdyż tak jak my, poszukuje i wierzy, że n...
2013-10-16, 10:05
Forum: Wampiryzm
Temat: Historia wampirów.
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 44701

Re: Historia wampirów.

Każdego traktuje się tak, jak na to zasługuje. To czy ktoś jest katolikiem, muzułmaninem, czy świadkiem Jehowy nie ma tutaj nic do rzeczy, dopóki zachowuje choć rudymenty kultury osobistej oraz przestrzega regulaminu i netykiety. Zdecydowanie nie ma. Problem tylko widzę w tym, że żaden muzułmanin c...
2013-10-15, 09:38
Temat: Zanim zamieścisz zdjęcie ducha, przeczytaj...
Odpowiedzi: 30
Odsłony: 22052

Re: Zanim zamieścisz zdjęcie ducha, przeczytaj...

@kot_w_butach, Niczego się nie bój, tylko wrzucaj. Fajnie, że masz szansę tam wrócić. Zawsze można przeprowadzić kilka badań aby upewnić się, że wszystko jest ok. Z chęcią zobaczymy zdjęcia na forum. Obiecuję, że nikt nie będzie się śmiać! Ach, no i oczywiście serdecznie witam Cię, na naszym forum. ...
2013-10-14, 14:30
Forum: Nasze spotkania z nieznanym
Temat: Wyczuwanie promieniowania
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 2596

Re: Wyczuwanie promieniowania

Ja też go posiadam :D Może nie czuję kabli ale wyczuwam urządzenia. Sprawdzałam doświadczalnie i nie mylę się praktycznie nigdy.
2013-10-11, 16:24
Temat: Skrzypiąca wersalka?
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 4876

Re: Skrzypiąca wersalka?

Nieistotnej, ale nie gniewam się ;p Widzisz, to już zależy tylko od Ciebie ;p Jak masz obrzydliwy zwyczaj, wrzucania brudnych skarpet pod wersalkę, to przypuszczam, że już tam jest niezłe piekło. :D Jeśli dorzucasz jeszcze do tego popielniczkę, okruszki itp. To wierz mi, TAM MOŻE BYĆ WSZYSTKO! ;) he...
2013-10-11, 10:41
Temat: Skrzypiąca wersalka?
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 4876

Re: Skrzypiąca wersalka?

Witaj ponownie :D W to mi graj, chciałoby się powiedzieć ;p Niedowiarek powiedziałby, że używane wersalki mają to do siebie, że sprężyny się w nich zacinają. Powoduje to, że po pewnym czasie "rozluźniają" się one, wydając dźwięk, jakby ktoś się kładł lub siadał. Nie wszystkie kanapy tak mają. To zap...
2013-10-09, 11:25
Temat: Może ktoś pomoże ?
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 3389

Re: Może ktoś pomoże ?

Nigdy nie polecam czegoś, czego sama wcześniej, gruntownie nie wypróbowałam. ;D
2013-10-08, 10:37
Temat: Może ktoś pomoże ?
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 3389

Re: Może ktoś pomoże ?

Pandemonium, taka odpowiedź to ja rozumiem. Full profeska ^^ merryerry, Widzę, że na forum mamy prawdziwą Buffy! Super. Czasem sny są odzwierciedleniem naszych obaw i lęków z realnego życia. Mózg oczyszcza się ze starych wspomnień, kataloguje je i segreguje. Dlatego, wiele snów niem ma sensu, ładu, ...
2013-10-07, 11:40
Temat: Wizja
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 3865

Re: Wizja

Jeśli wizja babci się sprawdzi, to mam prośbę. Mógłbyś po wygranej, ufundować opłatę za serwer dla Paranormalium dożywotnio? ^^ Wiesz, znikną reklamy itp :D Dzięki w imieniu całej społeczności z Iveliosem na czele.
2013-10-01, 08:53
Forum: Proroctwa i przepowiednie
Temat: Sybilla (?) - Tajemnicza Księga
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 24110

Re: Sybilla (?) - Tajemnicza Księga

Przyznaję, dałam się nabrać...
2013-09-25, 15:46
Temat: Duch kobiety
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 6205

Re: Duch kobiety

@Karoolczak, Nie dali by, że bóg! Tfu... Broń! A pudziesz, ty podszeptywaczu z takimi "iluzjami" ;p Gdzieżbym, o ja nieistotna służebnica pańska, śmiała się śmiać, z pana naszego? No niech sczeznę... Jeślim tak nawet koncypować mogła! Aby nie robić offtopa, jak niektórzy, dodam jeszcze do tematu par...
2013-09-25, 10:48
Forum: WITAJ PRZYBYSZU!
Temat: Buenos días :)
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 71

Re: Buenos días :)

Ale fajnie! Kolejna ogarnięta duchowo osóbka! Witaj! :)
2013-09-25, 10:46

Nie zwracaj uwagi na kolegów. Oni nie znają najnowszej polityki firmy.... Więc Panowie, dyscyplinuję was, więcej wiary w to co czytacie, dobrze? @Spock, Dzięki za sprostowanie. Zajęłam się projektem, wywoływania znanych, zmarłych zomowców (w skrócie zzz) i nie mam czasu śledzić nowinek. Zawsze możec...
2013-09-24, 11:43
Temat: Duch w domu.
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 6524

Re: Duch w domu.

Ivuś, 100% poparcia, właśnie miałam to pisać :) Nie oftopujcie, tylko porozmawiajcie (na poziomie) z Autorką tematu, od tego tu jesteście. Powiedziała offtopując... I to nie wnosząc nic, ani do tematu ani do offtopa... Nie czaję niektórych ludzi... Ivelios, spoko. Dostosuję się do nowej polityki fo...
2013-09-24, 11:12

To bardzo ciekawe co piszesz.... Takie zdarzenia są zdecydowanie bez precedensu! To, że stało się to w dzień, nie oznacza nic, bo duchy i zjawy tak naprawdę mają gdzieś pory doby. Najbardziej martwi mnie ta 6 minutowa wymiana spojrzeń... To bardzo, bardzo niebezpieczne.... Jak się teraz czuje kolega...