Znaleziono 59 wyniki

autor: katerinajozwiak
2011-08-02, 21:12
Forum: Życie po śmierci
Temat: duchy??
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 3390

Re: duchy??

Odezwe się jak tylko zbiore te wszystkie historie. potem bedziemy mogli debatowac ile w nich jest prawdy. pozdrawiam -- 05 się 2011 08:49 -- Witam dzisiejszej nocy znowu trafilam na ten niespokojny oddzial, o ktorym juz wspominalam poprzednio. Na oddziale obok byla moja dlugoletnia kolezanka, ktora ...
2011-08-02, 20:52

ja juz kilka lat temu przeprowadzilam poszukiwania na temat historii tego domu i okolicy. dom jest relatywnie nowy bo ma ok 25 lat wiec nie jest to jakis bardzo stary budynek. Natomiast historia okolicy to juz zupelnie co innego, poniewaz okazalo się ze budynek stoi na starej rzymskiej drodze. Choci...
2011-08-02, 20:19

Zapewne kazdy by się zastanawial na moim miejscu nad tym. prawda jest tak jak mowisz komputery maja swoje humory.

pozdrawiam i dziekuje
2011-08-02, 19:58

No cos w tym jest z tymi domami opieki musze przyznac. Jednak to jest jedyny dom w jakim pracowalam wiec nie mam porownania. Generalnie tylko ten oddzial jest taki niespokojny oczywiscie mialy tam miesce i inne wydarzenia w tym domu, nawet jedno opisywalam kilka lat temu na forum ale w sumie nie mia...
2011-08-02, 19:02

duchy??

Witam pracuje od jakiego czasu na nocne zmiany w domu opieki w Edynburgu. Jest na nim jeden oddzial, ktorego atmosfera jest wyjatkowo nieprzyjazna w nocy. Kilka nocy temu musialam tam pracowac. Wzielam sobie laptopa do towarzystwa zeby nie czuc się niekomfortowo. ok godz 2 w nocy wlaczylam sobie muz...
2011-05-27, 18:34
Forum: Aura i czakry
Temat: Aura
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 8493

Re: Aura

To bardzo ciekawe z ta wrozba :) jednak nie jestem pewna czy chcialabym wiedziec ile bede miala dzieci i jakiej beda plci. Dam znac co do plci dzidziusia jak juz wszystko bedzie potwierdzone. Pozdrawiam -- 02 się 2011 15:53 -- Nie wiem tak obstawiam. Natomiast moja starsza siostra (31 lat) jak spojr...
2011-05-27, 18:20

to w jaki sposob twoja siostra tlumaczy sobie ta zdolnosc?? Jesli wierzyw Boga i Biblie to musi to traktowac jako swego rodzaju dar a to nie moze byc zle.
2011-05-27, 18:13

Moze jeszcze uwierzy, a moze nie chce się na to bardziej otwierac. Tak tez moze byc :)
2011-05-27, 17:44

O kurcze, znalam kiedys taka osobe, to byla starsza pani, ktora się opiekowalam, mowila moim kolezankom ze sa w ciazy zanim jeszcze one na to wpadly. Niestety umarla jakis czas temu :( Vampirio Twoja siostra musi byc bardzo wyczulona jak sadze na takie sprawy ? Mnie się nigdy wczesniej nie udalo zob...
2011-05-26, 23:21

Vampirio a moge spytac dlaczego tak uwazasz? tak z czystej ciekawosci się pytam czy to mozna w jakis sposob stwierdzic na podstawie aury ?? pytam dla samej siebie bo moi znajomi uciesza się z dziecka kazdej plci tego jestem pewna.

Napewno dam znac jak cos wiecej bedzie wiadomo :)
2011-05-26, 22:12

Podstawowa Aura mojej kolezanki byla w kolorze zielonym z czerwonymi akcentami, jak sadze te akcenty czerwone odzwierciedlaly jej nastroj w tym momencie. Natomiast jesli chodzi o ta dodatkowa aure to byla albo bardzo jasnym niebieskim albo bialym z niebieskim. Morburg ja dosc dawno temu nauczylam si...
2011-05-26, 20:46
Forum: WITAJ PRZYBYSZU!
Temat: Witam
Odsłony: 158

Re: Witam

Vampirio pisze:Źle cię zrozumiałem. To wszystko przez tą burzę w nocy (spałem może 4 h).
Masz ciekawego awatara.
nie ma klopotu, mam nadzieje ze w przyszloscie się lepiej zrozumiemy hehehe. to moj ulubiony Avatar, mam go od lat na roznych forach.
pozdrawiam
2011-05-26, 20:43

Aura

Witam mam pytanie, spotkalam się dzisiaj z kolezanka i troche bezwiednie przygladalam się jej aurze, kiedy zanotowalam cos co wygladalo jak aura wewnatrz aury?? nie wiem nawet jak mam to wytlumaczyc. Jedyne miejsce gdzie to widzialam bylo ponad czakra krzyzowa, stad moje pytanie brzmi czy mozliwe ze...
2011-05-23, 21:48

Re: Witam

Vampirio pisze:Witaj.
z zainteresowaniem czytalam i porownywalam wlasne doswiadczenia z waszymi. jestem
Z waszym czym?
Doswiadczeniami
2011-05-23, 16:33
Forum: Wampiryzm
Temat: Czy istnieją?
Odpowiedzi: 336
Odsłony: 98035

Re: Czy istnieją?

Mit o wampiryzmie powstał jeszcze w paleolicie tak na dobrą sprawę Ha ha ha :D Przed, czy po udomowieniu psa? Boże, co za bzdura. Nie wiem o historiach az z paleolitu czy neolitu ale czy nie bylo tak ze Lilith pila ludzka krew? wiec skoro ona miala byc matka wszystkich demonow no to chyba od niej s...
2011-05-23, 16:13

Witam

Witam Was wszystkich.
nie udzielalam się wczesniej na tym forum ale z zainteresowaniem czytalam i porownywalam wlasne doswiadczenia z waszymi. jestem z Lodzi ale aktualnie moim miejscem zamieszkania jest Edynburg.
Pozdrawiam
Kate
2008-06-12, 22:29
Temat: co to było??
Odsłony: 3312

obstawiam ze kobieta zna swoich podopiecznych i jakis obcy dziadek nie lazilby po domu opieki No niewątpliwie znam rezydentów i ich rodziny. +cleric dziękuję za teś ugestię na temat hospicjów i domów starców, słyszałam kiedyś o tym ale nigdy się szczególnie nie interesowałam tą tematyką. Voozie co ...
2008-06-12, 09:19

dzięki

aFQ pisze:Ja Wiem Co to było.

...Twoja Wyobraźnia...
wieszbardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. nie mam skłonności do fantazjowania ,wiem co widziałam. to nie był pierwszy raz że coś zobaczyłam, ale nie będę się rozpisywać do tak mądrych i pełnych odpowiedzi.
pozdrawiam
2008-06-12, 00:16

co to było??

Witam mam taką sprawę, a raczej pytanie. Pracuję w edynburgu w domu opieki, wczoraj jedna z pielęgniarek znalazła mnie siedzącą na krześle z szokiem na twarzy. już opisuję całą sytuację. chodziłam po domu i układałam ubrania wpokojach rezydentów, nagle z jednego z pokoi usłyszałam pukanie. wiedziała...