Znaleziono 59 wyniki

autor: katerinajozwiak
2012-06-10, 12:08
Forum: Życie po śmierci
Temat: zastanawiam się czy to duch czy nie duch
Odpowiedzi: 29
Odsłony: 11173

Re: zastanawiam się czy to duch czy nie duch

No jak narazie ten byt nie chce się kontaktowac, ani odpowiadac na zadne pytania. Wiec nie wiem czy jest zlosliwy czy nie. Z drugiej strony czy ten rytual odpedzania nie wygoni tez tej pani z fotela? Moze to tylko przeczucie ale mnie się zdaje ze ona mnie w jakis sposob chroni. I co bedzie jak ona z...
2012-06-10, 05:10
Temat: dziwne zjawisko
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 8953

Re: dziwne zjawisko

Piorun kulisty to zdecydowanie nie jest, wygląda to na jakąś kumulację energii, chociaż patrząc na te dziwne ruchy nie moge się oprzeć strasznie glupiej myśli, która przychodzi mi do glowy, a mianowicie tancerka na lodzie albo baletnica. wiem że to głupie skojarzenie ale jak się przyjrzeć w niektóry...
2012-06-09, 23:48

Dzieki, własnie go znalazłam jak tylko otworzyłam Goecje, ale juz dzisiaj nie będe się tym zajmować, musze trochę poczytac najpierw na ten temat. Zawsze myslałam, że Goecja jest o demonach i jak je przyzywać no ale w sumie trzeba się jakoś chronić również, więc stad rytual pentagramu w tym dziele ja...
2012-06-09, 21:59

A czym jest ten rytual pentagramu? Sol juz rozsypalam. Zobacze czy mi ta kobieta cos powie jak się pojawi, moze wtedy tez sprobuje evp I napisze czy cos nagralam. p.s już sprawdziłam sobie ten rytuał pentagramu, więc w zwiazku z tym kolejne pytanie brzmi czy każda osoba może go po prostu wykonać. Wi...
2012-06-09, 19:44

Tak zrobie, ale mam w zwiazku z tym pytanie, czy przez probe kontaktu nie pogorsze tylko sytuacji w jakis sposob? Co powinnam zrobic jezeli nie zarejestruje zadnych odpowiedzi, a stukanie nadal bedzie trwalo? I jeszcze jedno, za rada Vampirio wynioslam fotel ale wyglada na to ze to tylko pogorszylo ...
2012-06-09, 12:53

Wiec tak, wynioslam fotel I teraz puka mi tez w szybe, a dodam ze mieszkam na 1 pietrze. Sprobuje z evp ale czy dyktafon w telefonie się nada? Bo ja nie mam tutaj takiego z kaseta, zostal w polsce niestety. Sprobuje dzis wieczorem cos nagrac.
2012-06-08, 16:59
Forum: Demonologia i demonolatria
Temat: Przygotowanie, Przywolanie i co zrobic aby Odeslac Demona?
Odpowiedzi: 37
Odsłony: 34539

Re: Przygotowanie, Przywolanie i co zrobic aby Odeslac Demon

Prosty podadnik jak przwołac demona Musisz zdobyc 1 kośc czarnego kota 2 piasek z cmentarza najlepiej ze swiezego grobu 3 swoje zdjęcie 4 metalowe pudełeczko 5 znaleśc skrzyzowanie ale nie betonowane najlepiej na jakiejs wsi gdzie nikt niejezdzi i nic ci nie bedzie ci przeszkadzało Przygotowanie do...
2012-06-08, 16:50

Vampirio, nie wydaje mi się zeby to miało związek z moim fotelem, ta pani jest raczej nieszkodliwa, a pozostałe wydarzenia chyba nie mają z nią wiele wspólnego chociaz nie zaszkodzi spróbować i wynieść ten fotel na troche. Zobaczę co się stanie i napisze.
2012-06-08, 16:16

zastanawiam się czy to duch czy nie duch

Witam Pisze ta wiadomośc po raz drugi już bo pierwszym razem mój internet zdechł i skasowało mi cały esej :/ Kilka miesięcy temu przeprowadziłam się do nowego mieszkania, jestem w nim sama z moim psem. W moim pokoju stoi sobie fotel, który dostałam od znajomych w prezencie, wyszperli go na pchlim ta...
2012-02-01, 02:09
Temat: Kim byles w poprzednim zyciu (niestety po angielsku)
Odpowiedzi: 67
Odsłony: 34803

Re: Kim byles w poprzednim zyciu (niestety po angielsku)

No coz, ja bylam bankierem w Irlandii, ok roku 750 naszej ery. Jako osoba wyksztalcona potrafilam odczytywac starozytne teksty, a poniewaz posiadalam rowniez zdolnosci magiczne moglam sluzyc silom ciemnosci. Bardzo to ciekawe ale tylko jeden szczegol zgadza się z tym czego się dowiedzialam podczas h...
2011-08-29, 19:04
Forum: Świat snów
Temat: snilam z kims ten sam sen
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 7856

Re: snilam z kims ten sam sen

No coz, zawsze to jest jakies wyjasnienie. Fakt jestem z ta osoba bardzo blisko zwiazana, zastanawia mnie tylko jeden szczegol, ze on mi powiedzial dzis dokladnie to co ja uslyszalam we snie od mojej mamy. Znaczy to bylo tak ze on powiedzial ze slyszal we snie moja mame mowiaca cos na pewien temat. ...
2011-08-29, 11:39
Forum: Świat snów
Temat: snilam z kims ten sam sen
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 7856

snilam z kims ten sam sen

Witajcie Wczorajszej nocy snil mi się koszmar, obudzilam się zalana lzami. Za chwile dostalam sms od bliskiej mi osoby, że wlasnie się obudzil z twarza mokra od lez bo snil mu się koszmar. Dziś spotkalismy się i porownywalismy koszmary, jednak okazalo się że w sumie snilismy to samo, zgadzalo się mi...
2011-08-07, 20:21
Forum: Niewyjaśnione zjawiska
Temat: cieniści ludzie- czego chcą?
Odsłony: 29172

Re: cieniści ludzie- czego chcą?

Wiesz wyobraznia wyobraznia, mam tylko nadzieje ze pewnego dnia się naprawde nie przetraszysz.
2011-08-06, 19:36
Forum: Niewyjaśnione zjawiska
Temat: cieniści ludzie- czego chcą?
Odsłony: 29172

Re: cieniści ludzie- czego chcą?

Witam czytajac ten temat zaczelam się ciezko zastanawiac czy sama nie widzialam cienistego czlowieka. Musialam miec kilka lat i siedzialam w fotelu u rodzicow w pokoju. Mieszkamy w domu jednorodzinnym i pokoje sa na pierwszym pietrze a parter zajmuje garaz. Byla to juz taka wieczorna szarowka, kiedy...
2011-08-06, 15:44
Forum: Magia run
Temat: surowiec a runy
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 3917

Re: surowiec a runy

tak zrobie, dziekuje.
2011-08-06, 13:52
Forum: Ciekawostki
Temat: Ciekła woda na marsie?
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 4596

Re: Ciekła woda na marsie?

ja informacje o tym ogladalam w glownych wiadomosciach na BBC1 w wszkocji, nie zagladalam wczesniej na portale internetowe.
2011-08-06, 12:51

kuba9449 pisze:Sonda na jowisza miała wystartować wczoraj i dotrzeć tam za 5 lat. Może to o tą ci chodziło?

hehe owszem zamieszalam fakty, przepraszam
2011-08-06, 12:49

Re: surowiec a runy

Dziekuje za odpowiedz, ale czy to znaczy ze naprawde sporo zalezy od surowca z ktorego robie runy i ze moge ich przez to nie opanowac?? Ja myslalam o roznych materialach przymierzalam się do zrobienia runow z drewna ale cos mi nie pasowalo caly czas i dopiero jak pomyslalam o kamieniu to mialam wraz...
2011-08-06, 01:28

Coz wedlug tych zdjec, cos w tym musi byc. Patrze na to z punktu widzenia geografa i dla mnie to wyglada jak woda, nie mowie ze mam 100% racji ale mysle, ze wszystkiego nalezy się spodziewac. Fakt nie stanelismy jeszcze na marsie, ale nie wiem czy slyszeliscie ze za 5 lat zostanie wyslana sonda bada...
2011-08-06, 01:10

surowiec a runy

Witam mam pytenie poniewaz jestem nowa w tej czesci forum, a swoja przygode z runami zaczelam bardzo niedawno. czy to prawda ze latwiej jest opanowac runy drewniane niz kamienne ?? mialam w planach wyrzezbienie sobie wlasnych runow, znalazlam odpowiednie kamenie, ale kolega mi powiedzial zebym lepie...