Znaleziono 27 wyniki

autor: jason
2009-05-16, 11:28
Forum: UFO i obce cywilizacje
Temat: UFO jakie mają nastawienia
Odpowiedzi: 219
Odsłony: 42523

Re: UFO jakie mają nastawienia

niezliczone są pokłady ludzkiej niekumacji , naiwności i łatwowierności :(......skoro szarzy są na wyższym stopniu cywilizacyjnym to przypomnijcie sobie co się stało z indianami w zetknięciu z europejczykami..zostali zniewoleni lub doszczętnie wybici..(nie że nie jestem psycholem co na widok obcego ...
2009-05-15, 17:02

a to link do oficjalnego "ostatniego" zdjęcia z sondy Phobos 2 :http://www.ufoonline.pl/img/fobos_2.jpg
2009-05-15, 16:26

(trochę się rozchulałem ;p ale pod pojęciem "kosmos" miałem na myśli orbitę okołoziemską) faktem jest że podczas misji statków kosmicznych później wachadłowców aż po stacje kosmiczne........widywano obcych na orbicie a co także bardzo prawdopodobne nawet na księżycu, swoją droga myśle że szarzy znis...
2009-05-15, 16:03

Tymczasem istnieje dalej i z tego co mi wiadomo ufo w zetknięciu z myśliwcami przechwytującymi albo szybko odlatują, albo znikają. Do wyjątków należą opowieści różnych wojskowych odpowiedzialnych za strategiczny arsenał jądrowy USA i Rosji z których wynika, że nader często w czasie przeprowadzania ...
2009-05-14, 18:44

swoją drogą podobno w ramach tajnego programu "UFO" w stanach po wydarzeniu w Rosewell utworzono w całym kraju sieć 2 osobowych agentów którzy mieli interweniować w razie innej katastrofy obcego obiektu......więc jeśli to zrobili....to mają raczej jakieś obrane metody obchodzenia się z nimi (w tym o...
2009-05-14, 18:38

może nie ma przed nimi obrony ale przypominają mi się urywki z filmu "wioska przeklętych" jak własnie bohater tego filmu bronił się przed nimi odtwarzając w wyobraźni ceglany mur, albo szum morza co uniemożliwiało im "podłączenie się pod umysł" lub bardzo je utrudniało...... więc może jest w tym zia...
2009-05-13, 12:33

wg. mnie oni chcą nas zniewolić, bądź bardzo prawdopodobne odzyskac jakiś gen (relacje porwanych kobiet są jednoznaczne że przybysze interesowali się narządami rodnymi...a nawet zapładniali je by po 3 tygodniach porwać je znowu i odzyskać płód-hybrydę) swoją drogą jestem Ciekaw jak wy użytkownicy wi...