Znaleziono 773 wyniki

autor: ArturVonFornal
2005-05-06, 16:02
Forum: Książki, muzyka i filmy
Temat: Najgorszy film i/lub muzyka (KICZ!!!)
Odpowiedzi: 117
Odsłony: 4419

rany zapomnialem napisac jeszcze jednego kandydata do wygranej mojej statsuetki kiczowatosci to oczywiscie O-Zone! no i mamy jescze jednego reprezentanta z Polski brawa dla Donia i jego "przestrzeni", rany ale to ma badziewiasty klip :P pewnie przyszedl ten caly Doniu do jakiegos goscia i poweidzial...
2005-05-06, 15:19
Forum: Niewyjaśnione zjawiska
Temat: Szaraki
Odpowiedzi: 39
Odsłony: 9774

moim zdaniem szaraki to chlopcy na posylki jakies innej cywilizacji (niekoniecznie nordykow), ktorej przedstawicielom nie chce się ruszyc i nas porywac osobiscie :P jest tez hipoteza ze szaraki to ludzie z przyszlosci tylko ze po ewolucji ale nie chce mi się w to wierzyc :P troche za bardzo się rozn...
2005-05-06, 14:14
Forum: WITAJ PRZYBYSZU!
Temat: Kartoteka
Odpowiedzi: 113
Odsłony: 4534

Teraz ja! Teraz ja! :) Cześć jestem ArturVonFornal i jestem anonimowym alko... Tfu! nie ta przemowa ;) Imię: chyba Artur ale na tym swiecie to nic nie wiadomo :P Ader ksywy: Darth QrczaQ, mutacja mojej ksywy tutaj czyli R2rVonFornal (czasami tez Artur Van Fornal albo R2r Von 4nal) o i jeszcze Knight...
2005-05-06, 13:42
Temat: Room 801
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 3037

kazdy się dowiedzial tylko ze oficjalnie w tamtych miejscach nic nie zaszlo i kazdego kto twierdzi inaczej "naukowi ludzie" uwazaja za oszoloma... przecierz stanowiska w tych roznych "bardzo madrych miejscach" sa kontrolowane przez roznorakie tajne wplywowe stowarzyszenia, a wtedy taki super autoryt...
2005-05-05, 23:14
Forum: Filozofia
Temat: Czym jest cierpienie?
Odpowiedzi: 54
Odsłony: 29614

cierpienie jest naturalna czescia naszego badziewnego zycia, tak jak dobro ma zlo, tak radosc ma cierpienie, we wszystkim musi byc zachowana rownowaga nie moze byc za dobrze albo za zle...
2005-05-05, 23:06

no wiesz Oni nie chca zebysmy za duzo wiedzieli, ja akurat jestem spiskowcem wiec mysle ze ktos ma interes w tym by nie ujawniac zbyt wielu rzeczy na temat Ufów itp. a poza tym Ufole tez tak latwo się nie pokaza :P
2005-05-05, 23:01
Temat: Przeklete obrazy
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 4347

no pewnie kazdy przedmiot troche się "energetyzuje" w styku z roznymi silnymi uczuciami z otoczenia
2005-05-05, 21:19

ta my ich nie zlapiemy, najwyzej poczekamy az się sami rozbija ;) jezeli sa wsrod nich kiepscy kierowcy to się znowu rozwala jak w Rosswel ;) a wtedy znowu beda bajery o balonach meterologicznych phi... glupia tajemnica panstwowa...
2005-05-05, 20:50
Forum: Ezoteryka ogółem
Temat: Widzenie Aury
Odpowiedzi: 209
Odsłony: 75105

nie no jak nie umiesz się skupic to nie ma o czym gadac wogole :P przy takich rzeczach to trzeba chociaz w stan Alfa umiec wejsc... a uczucie przy dloniach to takie lekkie odpychanie
2005-05-05, 20:20
Temat: Przeklete obrazy
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 4347

klatwa czy nie klatwa, ale watpie ze te zdarzenia to tylko dziwny zbieg okolicznosci...
2005-05-04, 15:12
Temat: Czy komputer może...
Odpowiedzi: 26
Odsłony: 6541

To jest po prostu wielki spisek! W ta cala sprawe zamieszani sa pewnie illuminati albo wolnomularze... albo nie! Komputery przejmuja kontrole! Nieee!!! Nie mozemy ich powstrzymac! Przerobia nas na baterie jak w Matrixie! Ugh... nie nie... ugh... tylko nie kablem od zasilania juz nic wiecej nie powie...
2005-05-03, 22:24
Forum: Ezoteryka ogółem
Temat: Widzenie Aury
Odpowiedzi: 209
Odsłony: 75105

widziec to nie widzialem aury ale jak się skupie to umiem wyczuc aure niektorych przedmitow i nader wyraznie aure swoich dloni
2005-05-03, 22:17
Forum: Książki, muzyka i filmy
Temat: Najgorszy film i/lub muzyka (KICZ!!!)
Odpowiedzi: 117
Odsłony: 4419

ojojoj troche tego bedzie... nagrode w moim rankingu na najgorszy film wygrywa... pierwsze dwie czesci strasznego filmu moim zdaniem malo to smieszne bylo i wogle kiczowate (o trzcim się nie wypowiadam bo nie widzialem)
a najbardziej kiczowaty wykonawca muzyki badziewnej to... Mandaryna!