Znaleziono 33 wyniki

autor: jaa
2011-11-28, 14:22
Forum: Życie po śmierci
Temat: co to było?
Odpowiedzi: 31
Odsłony: 11145

Re: co to było?

Jeśli jednak to nie był wymysł mojego umysłu(mam na myśli zdarzenie z dzieckiem),które też na pewno twardo spało,wiem bo zaraz na nie zerknęłam,czy w takim razie nie przychodzi Wam jakieś inne wytłumaczenie tego?Bez znaczenia czy wierzycie czy nie,tzn.zakładając że mi wierzycie,o tak.Bo mi marnie pr...
2011-11-27, 01:00

Znając życie,to nawet dwie osoby "które się na tym dobrze znają",mogłyby wydać na temat ewentualnych zakłóceń czy też sprawności instalacji elektrycznej,dwie zupełnie różne opinie.Takie coś,zdarzyło się tylko jeden raz w moim życiu,no i to w takiej akurat chwili.Nie zdziwiło by mnie tak zgaśnięcie z...
2011-11-26, 18:10

Złe duchy mają raczej złe intencje, a w moim przypadku było chyba inaczej.Nie napisałam o zmarłych członkach mojej rodziny,bo miałam w założeniu posta takiego uogólnionego,bez możliwości identyfikacji mojej osoby.Swoim niedowierzaniem wymuszacie moje kolejne posty.Muszę więc bronić swoich racji.Zdar...
2011-11-22, 16:05

Nie pisałam tutaj żeby komuś coś udowadniać(chociaż tak wyszło),raczej dlatego,aby ktoś z podobnymi doświadczeniami,wiedział że takie rzeczy się zdarzają.Mnie nie obudził "przyzwyczajony do danej czynności umysł'',obudził mnie budzik,ale postanowiłam że chwilkę jeszcze poleżę.W pierwszej sytuacji,ni...
2011-11-21, 19:29

''Usłyszałaś przez sen wołanie- śniło ci się''.Czy uważa Pan nadal,że na 100% pewni są tylko idioci?
2011-11-21, 17:46

W takim razie, prawie wszystko co wydaje się prawdziwe,można nazwać halucynacją...Tego, że tak naprawdę się zdarzyło,jestem pewna.Na 100% Dodam,że kilka właściwie takich dziwnych sytuacji,miało miejsce po śmierci kogoś z najbliższej rodziny.Zawsze przed odejściem bliskiej osoby,słyszałam stukanie do...
2011-11-21, 08:42

To nie były żadne sny.Pierwsze zdarzenie wystraszyło mnie tak,że zakryłam głowę kołdrą bo miałam wrażenie,jakby te żarówki miały zaraz wybuchnąć.Dlatego dzięki Bogu nie zasnęłam.Zarówno pierwszy jak i drugi raz,miał miejsce(tak mi się wydaje),w czasie do pół minuty może minuty,gdy zaczęłam zapadać w...
2011-11-20, 23:23

Zażywam systematycznie lekarstwo,które ratuje moje życie i muszę stosować go bardzo regularnie.Pierwsze zdarzenie miało miejsce około pięciu lat temu.Brałam wtedy tabletkę co cztery godziny.Pewnego wieczoru,gdy leżałam w łóżku-pozostało mi tylko wziąć tabletkę i zasnąć-nieświadomy tego członek mojej...
2011-11-16, 12:33

co to było?

Witam.W chwili zagrożenia -budzi mnie głos mojego dziecka,które w rzeczywistości śpi obok mnie...Drugie zdarzenie-identyczne zagrożenie-wybudza mnie zapalające i 'strzelajace'? światło...Intrygują mnie obydwa przypadki ,chociaż bardziej niezrozumiały, jest dla mnie ten pierwszy...?
2011-07-03, 17:51
Forum: UFO i obce cywilizacje
Temat: pomóżcie
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 5400

Re: pomóżcie

Przyznam,że jestem mało obeznana w temacie,nigdy mnie to specjalnie nie interesowało.Nie wiem jak wyglądają satelity...Dodam tylko, iż zauważony prze zemnie obiekt,znajdował się tak w okolicach czterech bądź pięciu metrów nad ziemią,przez ok.dwie minuty widoczny w tym samym miejscu.Potem delikatnie ...
2011-07-02, 16:06

Regularne , jaśniejsze od całej reszty punkty,wielkość kuli bądź hmm...koła...,w moim przypadku nie sądzę aby to był piorun kulisty.Nie wyglądało to też,jak coś zrobione ludzką ręką.
2011-06-08, 23:19

Dziękuję za odpowiedzi.Średnica tej kuli lub okręgu mogła wynosić tak ok. 15 metrów,więc to raczej nie był lampion...? Miała symetryczne wypusty lub punkty,które świeciły jaśniej od całej reszty. -- 2011-06-08, 22:31 -- ...Całość bardzo regularnie ,tak jakby leciutko drżała.Widziałam to z odległości...
2011-05-19, 12:14

pomóżcie

Pomóżcie.17.05.2011 ok.20 km od Radomia zobaczyłam na niebie coś,co zaprząta mi głowę.Było to o godz. około 22.35.Wyjrzałam przez okno,niebo było dosyć zachmurzone(widoczne chyba dwie gwiazdy),i otóż w lesie nieopodal domu,tak jakby w jego środku lub może za nim,zobaczyłam niby to księżyc w pełni(ta...