Znaleziono 334 wyniki

autor: _Nameless_
2005-04-08, 21:09
Forum: Niewyjaśnione zjawiska
Temat: Widzę...
Odpowiedzi: 28
Odsłony: 7811

On jest raczej nowy...na pewno nie jest to jakaś wiekowa kamienica...chyba, że kiedyś tutaj taka stała :/ co do cmentarzyska...to niedaleko jest cmentarz...jakby odsunąć jeden blok to bym go widział z okna :?
2005-04-08, 21:03
Temat: Widzę...
Odpowiedzi: 28
Odsłony: 7811

Widzę...

Może już szaleję od tych "szatańskich" gier i książek, od tej całej szkoły i wszystkiego, ale zdarza mnie się widzieć, słyszeć czuć różne rzeczy...pierwsze i najczęstsze to uczucie, że ktoś za mną stoi, choć w rzeczywistości nikogo za mną nie ma...gdy jeszcze chata jest pełna to się nie tak nie niep...
2005-04-08, 20:49
Forum: Wampiryzm
Temat: Czy istnieją?
Odpowiedzi: 336
Odsłony: 96518

Hmmm...zależy na co się powoływać...a osobiście sądzę, że istnieją... Weżmy taką księge Nod...podobno istaniała na prawdę...i wcale nie była Wampirzą Biblią, tylko średniowiecznym spisem potwórów, znajdowało się tam pare rozdziałów dotyczących wampirów. Kiedyś to podobno wampiry były panami ludzi......
2005-04-08, 20:43
Forum: Wampiryzm
Temat: Mityczne stwory, czy "chorzy" ludzie?
Odpowiedzi: 35
Odsłony: 13010

Według paru źródeł (chyba wiecie jakich :P) Nosferatu to tylko jeden z wampirzych klanów...z resztą podobno filmowy Nosferatu to tak na prawdę Tzimisce... :grin: Co do odpowiedników...nie znam się na Bibli, ale tam chyba nie ma dokładnie napisane, że Kain zmarł albo coś takiego...choć chyba nie ma t...
2005-04-08, 20:30
Forum: Mity i legendy
Temat: Głowy z Hexam
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 2183

Głowy z Hexam

Może jest coś o tym na portalu, ale ja nic nie znalazłem, tak czy inacezj chciałbym zacząć dyskusję... Dla tych, którzy nie znają histori oczywiście ją streszczę : Słyszałem parę wersji tej historii...ogólnie chodzi o to, że dzieci bawiąc się w ogródku znalazły 2 kamienie wielkości piłek tenisowych,...
2005-04-08, 20:00
Temat: WIZJE DZIECIĘCE i nie tylko
Odpowiedzi: 41
Odsłony: 10974

Anioł Stróż wydaje mi się dość prosty... zresztą nie było żadnych "aniołowostróżowych" pouczeń czy poleceń etycznych. Dziękuję za wszelkie uwagi w tej sprawie. ZAleży...może chciałeś wejść w ta szparę, a jeślbyś to zrobił to stałoby się coś złego...a Anioł Objawił ci się w taki sposób, właśnie żeby...
2005-04-08, 18:08
Temat: [szukam] Przeklęte drzewo
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 8090

Powiedziałbym za słabe...za mała energia siedizałby w takim drewnie...przynajmniej moim skromnym zdaniem, jeśli ktoś będzie wiedział na jakim drzewie się ten Judasz powiesił to proszę o info...bo to to może być dobre do tego czego szukam...
2005-04-08, 17:48

Nie to odpada...podobnie jak drzewo figowe, które gdzieś tam przeklął Jezus...hmmm...a może ktoś wie na jakim drzewie powiesił się Judasz?
2005-04-08, 17:44

[szukam] Przeklęte drzewo

Nie wiedziałem gdzie dokładnie założyć ten temat, ale tutaj chyba pasuje... Mianowicie szukam jakiegoś legendarnego/mitologicznego drzewa, najlepiej, żeby b yło przeklęte. Potrzebne mi to, ponieważ właśnie zaczynam pisac scenariusz do mojej miniprodukcji, i ma w niej występować drewno właśnie z taki...
2005-04-08, 17:40
Temat: Która mitologia podoba Ci się najbardziej?
Odpowiedzi: 75
Odsłony: 40835

Wiesz...sporo tego jest, ale postaram się ją pokrótce streścić... Więc rozsiądźcie się moje dziaci i wsłuchajcie w słowa waszej babki, a waszej matki matki, zaś waszej matki babki córki...a waszej prababki, sama się już pogubiłam :570: Thor (Bóg zwycięstw, ten z młotem) i Loki (bóg oszustwa) wyruszy...
2005-04-08, 17:14
Temat: Która mitologia podoba Ci się najbardziej?
Odpowiedzi: 75
Odsłony: 40835

Ja tam lubię mitologię skandynawską, jest całkiem inna od reszty...nawet bogowie mają w nim przygody, większe lub mniejsze (dajmy na to przygoda Thora w krainie olbrzymów)
2005-04-08, 17:12
Temat: "Troja" - film vs mitologia
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 8568

Taa...powiem tylko tyle, że z "iliadą" to to wiele wspólnego nie ma...nie dość, że wszystko wygląda jakby toczyło się w ciągu jakiegoś tygodnia to do tego Agamemnon wcale nie umiera z rąk tej babki...nie pamiętam jak ona miała, tylko ginie z rąk swojej żony (bądz jej kochanka), już w Grecji. Kuzyn A...
2005-04-08, 17:04
Forum: WITAJ PRZYBYSZU!
Temat: Dekret ortograficzny
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 1557

Re: Dekret sposobu pisania

Pozdruffka Wiesz, nie chciałbym po tobie jeździć, ale nie dałeś najlepszego przykładu innym. Piszesz, że nie wolno pisać "Teen Fontem" (ja to tak nazywam, bo zwykle tak piszą jakieś nastolatki ubierające się na różowo, których idolem jest Boska Britney i lalka Barbie) a następnie sam kończysz post ...
2005-04-08, 16:57
Forum: WITAJ PRZYBYSZU!
Temat: Kartoteka
Odpowiedzi: 113
Odsłony: 5455

Jakoż iż wypada się przedstawić wstępując na czyjąś domenę, robię to w chwili obecnej : Imię : Spójrz na mój nick to będziesz wiedział dlaczego tutaj znajduje się ten tekst a nie na przykłąd proste Włodzimierz (to nie jest moje imię jakby ktoś się dopatrywał) Nazwisko : Jak wyżej... Skąd : The Great...