Znaleziono 131 wyniki

autor: Energy Source
2011-04-19, 21:28
Forum: Energia
Temat: Źródło Energii - Sen
Odpowiedzi: 58
Odsłony: 18233

Re: Źródło Energii - Sen

Widocznie jest to opłacalne. Tak samo jak wydobywanie ropy naftowej z oceanów. Niby dużo wysiłku, czasu i pieniędzy się poświęca, a jednak zysk z wydobycia surowca jest opłacalny. W naszym przypadku wydobywamy energię z tłuszczy i przechowujemy ją w postaci hormonów by następnie ją użyć. Co o tym my...
2011-04-19, 21:18
Temat: Wpływ Energii na przyciąganie ludzi.
Odpowiedzi: 79
Odsłony: 29191

Re: Wpływ Energii na przyciąganie ludzi.

A mogę Ci przedstawić moją koncepcje co do aury? Wiem, że według Ciebie energia ma atrybuty czyli jakieś właściwości. Ja natomiast energię odbieram w ten sposób, że są różne formy energii. Np. palący się ogień z benzyny jest formą energii i jest on równoważny formie energii palące się ognia z drewna...
2011-04-19, 00:14

Hmmm to z autobusem to jedynie leczysz skutki tarczą, a nie przewidujesz co nastąpi. Postawienie tarczy przed wejściem do autobusu także nie jest przewidzeniem co się stanie. To jest jedynie założenie z góry, że trafi się ktoś nie zgodny z Twoją aurą. W jaki sposób skanujesz aurę? Działasz na odczuc...
2011-04-18, 21:06

I w kółeczko... Ja myślę tak. Zobrazuje to na przykładzie samochodu. Jeśli chcę pojeździć samochodem to najpierw tankujemy benzynę. Potem odpalamy silnik. Benzyna jest przerabiana na temperaturę i ciśnienie. Następnie samochód podczas pracy silnika zaczyna jechać. Na podobnej zasadzie działa sen. Be...
2011-04-18, 07:38
Temat: Źródło Energii - Rośliny
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 2889

Re: Źródło Energii - Rośliny

Małe pytanko co do roślin. Kwiaty wydają ładny zapach i chcę go jakoś "zakonserwować", żeby potem w domu mieć ładny zapach. W sklepach można dużo kupić różnych preparatów, ale co w przypadku gdy chcę zrobić zapach z naturalnych kwiatów? Znacie jakieś sposoby? Próbuje suszyć płatki kwiatów i oddzieln...
2011-04-17, 23:20

Tak sobie dzisiaj czytałem gazetę "Czwarty wymiar" i przeczytałem, że hormony mogą dodać nam niezłego kopa. Nie mówię tutaj o jakiś szczególnych hormonach, ale ogólnie. Może podczas snu właśnie te hormony nas regenerują i dodają energii? Co wy na to?
2011-04-17, 23:16

NightRaven:
Twoja teoria jest zgodna tylko wiesz gdzie się pojawia problem? W rzeczywistości. Twoja teoria nic nie wnosi do życia, dzięki niej nie można nic przewidzieć, ani nic zdziałać. Daj mi jakiś przykład zastosowania tej teoria bo jak na razie to jest ona dla mnie bezużyteczna.
2011-04-17, 14:30
Forum: Wampiryzm
Temat: Książka Michelle Belanger - 'Wampiry same o sobie'
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 8216

Re: Książka Michelle Belanger - 'Wampiry same o sobie'

Na tej podstawie, że napisała to autorka, która sama podaje się za wampira. O naturze i życiu wampira dużo jest, natomiast o manipulacji energią mało. Po prostu wydała książkę, żeby zarobić kasę, a nie żeby nauczyć technik, które wykorzystują wampiry.
2011-04-16, 23:25

NightRaven: Zgadzam się z Tobą jeśli chodzi o "kompatybilność aur", ale pod jednym warunkiem, jeśli dwie osoby się znają, mają wspólne cele i resztę to co wymieniłeś. Natomiast problem się pojawia jeśli dwie osoby się nie znają. Jedna osoba ma odczucie, że coś do tej drugiej osoby ciągnie. Co w taki...
2011-04-15, 00:22

dzidaa: No niezły temacik zarzuciłeś :) Sylvester trochę to niezrozumiale wytłumaczyłeś. Jeśli chodzi o dzieci to ja to rozumiem tak. Z jakiś niewyjaśnionych powodów dzieci mają naprawdę bardzo dużo energii. Prawdopodobnie dlatego, że dużo śpią. Dzieciak, który posiada bardzo dużo energii to z niego...
2011-04-15, 00:01

No rozumiem o co Ci chodzi. Każda próba pobrania energii jest jednocześnie małą stratą energii, ale w sumie wychodzi się na plus. Tylko powiedz mi po co nam ta wiedza? Czy można ją jakoś zastosować w życiu codziennym? Np żeby szybciej zasnąć i mniej przy tym stracić energii?
2011-04-14, 16:04

Sprawdziłem Twoją teorię. Zgadza się. Nie jest to jakaś straszna strata energii, chyba, że mówisz o jakiś ekstremalnych przypadkach. Np natychmiastowe zerwanie z łóżka. Co prawda lepiej się czułem rano, ale popołudniu zachciało mi się spać i przekimałem się w autobusie xD A co z tym zasypianiem? Pow...
2011-04-14, 15:54

Jak się między nami nie urwie kontakt to się spotkamy :) A tak przy okazji. Pewnie wiesz co to wampir energetyczny. Jesteś jednym z nich czy tylko interesujesz się energią?
2011-04-13, 23:21

No u mnie tak samo jest. Przeprowadzam obserwacje, czytam i notuje. Może wymienimy się naszymi spostrzeżeniami? Bywasz we Wrocławiu? Moglibyśmy się spotkać, pogadać i zaznajomić się z naszymi notatkami :)
2011-04-13, 21:42

Czaje :) Cały czas myślałem o przebudzeniu się, otworzeniu oczu i zaśnięciu. No to w takim przypadku o jaki mówisz to masz racje. Potrzebujemy naprawdę dużej dawki energii, żeby rozruszać nasz organizm. W moim przypadku wystarczy, że umyje głowę ciepłą wodą i już działam na normalnych obrotach. Tera...
2011-04-13, 21:33

Masz podobne zainteresowania co ja tylko, z tą różnicą, że ja nienawidzę elektryczności xD Interesuje mnie Twoja specjalizacja w dziedzinie energii ludzkiego organizmu. Skąd posiadasz o tym wiedzę? Piszesz jakąś książkę związaną z tym tematem?
2011-04-13, 19:33
Forum: Wampiryzm
Temat: Książka Michelle Belanger - 'Wampiry same o sobie'
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 8216

Re: Książka Michelle Belanger - 'Wampiry same o sobie'

Kupiłem tą książkę w empiku. Książka ma 300 stron. Jestem na 232. Jeśli miałbym określić jednym słowem tą książkę to byłoby to słowo "etyka". No i na tym koniec. Nic więcej się nie dowiecie jak manipulować energią, jakie są techniki, mechanizmy itp. Co prawda jest parę kartek o samej energii, ale je...
2011-04-13, 17:39

Hehe po prostu jestem ciekawski :P Jeśli Ci nie sprawiam problemów zadając pytania to będę je zadawał :P

Hmmm powiedz mi w jakiej dziedzinie się specjalizujesz?
Znalazłeś kogoś kto ma więcej wiedzy od Ciebie? Co ciekawego się dowiedziałeś?
2011-04-13, 17:30

Czy ja wiem. Według mnie to może i coś tam się traci, ale to jest praktycznie niezauważalne. Co do komputera i człowieka to człowiek podczas snu jest w takim samym stanie jak komputer w hibernacji czy w "uśpieniu". Komputer cały czas czuwa, ale na minimalnych obrotach. Przy uruchomieniu w tym trybie...
2011-04-12, 23:10

NightRaven: -Ok zrozumiałem. Też do podobnych wniosków doszedłem. Jak Ty sobie wyobrażasz aurę? Aura to nasza energia emitowana na zewnątrz? -Czy jeśli naładuje się energią to moja aura będzie przyciągać ludzi? Sylvester93: -Co ciekawego jest w Bełchatowie? Gdzie tam pogłębiałeś wiedzę o energii? Ja...