Znaleziono 131 wyniki

autor: Energy Source
2011-05-08, 00:39
Forum: Energia
Temat: Poradnik Dla Początkujących
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 8707

Re: Poradnik Dla Początkujących

Przypominam, że nie ma czegoś takiego jak "negatywna energia". Był już temat o tym i doszliśmy z forumowiczami do wniosku, że jest tylko energia i nie ma "energii negatywnej", ani "energii pozytywnej". Adept_Kornel: -Co dla Ciebie znaczy "energia negatywna". Opowiedz co Cię dręczy i jaki masz dokład...
2011-05-06, 01:10
Forum: Demonologia i demonolatria
Temat: Przywołanie Demona/Seans Sp. Szczecin
Odpowiedzi: 47
Odsłony: 13658

Re: Przywołanie Demona/Seans Sp. Szczecin

Nie odwracaj kota ogonem. Wy mówicie o demonach, więc to jest wasza działka, żeby udowodnić, że demony istnieją, a nie moja żeby udowodnić, że demony nie istnieją. Poza tym trudno coś udowodnić co nie istnieje no bo jak znaleźć dowód, który zawsze można zanegować. Dlatego to Ty powinnaś udowodnić, ż...
2011-05-06, 00:21
Forum: Demonologia i demonolatria
Temat: Przywołanie Demona/Seans Sp. Szczecin
Odpowiedzi: 47
Odsłony: 13658

Re: Przywołanie Demona/Seans Sp. Szczecin

Przecież autor tematu sobie z was jaja robi. Demony? A może też i krasnoludki i elfy? Te całe wywoływanie demonów jest śmieszne i nie ma żadnych podstaw, żeby twierdzić, że to prawda. Dowód, proszę o dowód na istnienie demona bo jak narazie bez dowodu to te całe wywoływanie jest bezcelowe. A autor n...
2011-05-05, 23:05
Forum: Czarna magia
Temat: Opętanie przez klatwe.
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 13490

Re: Opętanie przez klatwe.

To chociaż jakiś namacalny dowód na istnienie klątw. Bo jak dla mnie to bajeczki.
2011-05-05, 18:44
Forum: Wampiryzm
Temat: Książka Michelle Belanger - 'Wampiry same o sobie'
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 8213

Re: Książka Michelle Belanger - 'Wampiry same o sobie'

Umieszczam link do najciekawszych strony z książki Michelle Belanger - 'Wampiry same o sobie'. Jeżeli kogoś zainteresuje książka może ją kupić w empiku. http://www.speedyshare.com/files/28308935/Ksi_ka_Michelle_Belanger_Wampiry._Same_o_sobie._.rar W materiałach, które przedstawiam są przede wszystki...
2011-05-05, 14:49
Forum: Czarna magia
Temat: Opętanie przez klatwe.
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 13490

Re: Opętanie przez klatwe.

Przestańcie gadać o teorii tylko powiedźcie jak wykonać coś takiego w rzeczywistości. Bo jak narazie to nie widzę, żeby w ogóle coś takiego istniało jak "klątwa".
2011-05-04, 18:32
Forum: Magiya
Temat: Pogoda
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 9193

Re: Pogoda

Ja mam szalony pomysł jak kontrolować pogodę :D Pogoda to temperatura, ciśnienie, zjawiska atmosferyczne. Wszystko to jest zależne tylko od promieni słonecznych i gorącego jądra ziemi. Jako że na jądro nie jesteśmy w stanie oddziaływać musimy wpłynąć na promienie słoneczne. Dowód. W cieniu mamy mnie...
2011-05-04, 01:02
Temat: Wampiry emocjonalne
Odpowiedzi: 35
Odsłony: 15234

Re: Wampiry emocjonalne

Czy mi ktoś wytłumaczy na jakiej podstawie uważacie, że jest "negatywna energia"? Wysysanie "negatywnej energii"? Niech mi ktoś poda jakiś dowód na istnienie "negatywnej energii" bo jak narazie to dla mnie jest to bez sensu. Tylko proszę was nie mówcie mi, że "negatywna energia" to "negatywne emocje...
2011-05-03, 17:40
Forum: Ezoteryka ogółem
Temat: Jak to wytłumaczyć?
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 3638

Re: Jak to wytłumaczyć?

Ja mam pewne wytłumaczenie co do waszego przewidywania. Jeśli dobrze się wczytać w wasze posty to każdy z nich mówi o przewidywania co się stanie z drugim człowiekiem. Odpowiedz jest taka. Podczas przewidywania ktoś się z wami łączy astralnie. Tak wiem astral to już zaraz czarna magia, ale mam na my...
2011-05-03, 13:51
Forum: Ezoteryka ogółem
Temat: Wizualizacja i aura
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 3912

Re: Wizualizacja i aura

MAG_AZOTUS: Widzę, że jest kolejny forumowicz, który pisze z sensem. Dlatego postanowiłem napisać coś od siebie i się zaprzyjaźnić :P Twoja teoria jest przekonywująca, ale mało rozwinięta. Ty uważasz, że jedyną drogą, którą przesyłane są informacje z jednego człowieka do drugiej są fale mózgowe. Sam...
2011-04-29, 18:01
Temat: Książka Michelle Belanger - 'Wampiry same o sobie'
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 8213

Re: Książka Michelle Belanger - 'Wampiry same o sobie'

To może podpowiecie mi książkę, w której mogę znaleźć techniki dotyczące wampiryzmu?
2011-04-29, 09:11
Forum: Medycyna niekonwencjonalna i uzdrawianie
Temat: Oczyszczanie organizmu wg zaleceń Tombaka i Małachowa
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 4277

Re: Oczyszczanie organizmu wg zaleceń Tombaka i Małachowa

Hej. Czytałem książkę Tombaka "Uleczyć nieuleczalne". Chyba najważniejsze co jest w tej książce to wskazanie, że białek nie wolno łączyć z węglowodanami. Czyli tak naprawdę nie wolno jeść mięsa z chlebem. A to dlatego, że jedno i drugie ma inny czas trawienia w żołądku. Szczerze mówiąc jest w tym tr...
2011-04-29, 08:13
Temat: Tarcze energetyczne
Odpowiedzi: 33
Odsłony: 10419

Re: Tarcze energetyczne

Rozumiem, że chcesz usunąć ten byt prawda? Jeśli chodzi o byty mentalne jak to nazywasz to w ogóle nie pracowałem z czymś takim. Dla mnie (jak narazie) prawdziwa rzeczywistość kończy się jedynie na wyobrażeniu. Idąc tym tokiem myślenia to ten cały byt jest jedynie w jego głowie. I to trzeba właśnie ...
2011-04-29, 00:49
Temat: Wpływ Energii na samopoczucie.
Odpowiedzi: 56
Odsłony: 16474

Re: Wpływ Energii na samopoczucie.

Darnok: -To, że muzyka, oświetlenie, i kolory wpływają na samopoczucie to się zgodzę z Tobą. Niestety jeśli chodzi przypisanie wszystkiego psychice to to obalam. Muzyka, oświetlenie i kolory fizyka definiuje jako energia. Czy to energia fali dźwiękowej (muzyki) czy energia fali elektromagnetycznej (...
2011-04-29, 00:43
Temat: Tarcze energetyczne
Odpowiedzi: 33
Odsłony: 10419

Re: Tarcze energetyczne

anexartitous: -Jakim uczniem? Kogo Ty szkolisz? -O co chodzi z tym bytem? To jest jakiś stwór czy co? Od kiedy to się zaczęło? Musisz odpowiedzieć na pytania, żebym cokolwiek Ci poradził. Vampirio: -Niech zgadnę. Ty mówisz o pobieraniu energii poprzez wizualizacje (inaczej wyobrażenie)? Taki sposób ...
2011-04-28, 13:37
Temat: Wpływ Energii na przyciąganie ludzi.
Odpowiedzi: 79
Odsłony: 29183

Re: Wpływ Energii na przyciąganie ludzi.

Jeśli uważasz, że aura, a energia to dwa różne pojęcia to pokaż mi na przykładzie jaka jest różnica. Jeśli chodzi o moją interpretacje aury i energii to pokażę Ci ją na dzieciach :) Już w tym temacie pisałem o dzieciach. Sam dobrze wiesz, że dzieci mają dużo energii. Właśnie ta energia promieniuje w...
2011-04-24, 00:22
Temat: Wpływ Energii na samopoczucie.
Odpowiedzi: 56
Odsłony: 16474

Wpływ Energii na samopoczucie.

W tym temacie chciałbym się was zapytać w jaki sposób dodajecie sobie energii, jak polepszacie swój nastrój, swoje samopoczucie? Podawajcie techniki, przykłady, a najlepiej z życia wzięte :)
2011-04-24, 00:18

Nie uważam, że każdy ma taką samą aurę, tylko uważam, że każdy może mieć taką samą aurę. Wniosek jest taki, że jedyne co posiadamy to energię. Więc sama aura jest jedynie zależna od ilości energii. Dlatego uważam, że jeśli każdy by miał taką samą ilość energii wtedy każdy by miał taką samą aurę. A j...
2011-04-23, 20:52

Aura, maska, tarcza... Nie uważasz, że tego jest za dużo, żeby to kontrolować na raz? Hmmm jak tak czytam Twoje posty to Ty uważasz, że każdy człowiek ma inną aurę. Myślę, że u Ciebie w aurze jedną ze zmiennych jest charakter, dlatego widzisz różne aury. U mnie natomiast (jak narazie) aurę widzę jak...
2011-04-21, 00:15

Hmmmm jeśli chodzi o to czy wierze czy nie to Ci powiem że do wiary jestem nastawiony z dystansem. Jeśli chodzi o udowodnioną energię materialną to ją przyjmuję, a jeśli chodzi o energię niematerialną to przyjmuję ją tylko wtedy gdy ją poczuję, zobaczę przypadek u kogoś lub z moich założeń tak wynik...