Znaleziono 131 wyniki

autor: Energy Source
2011-05-11, 00:56
Forum: Energia
Temat: Wpływ Energii na samopoczucie.
Odpowiedzi: 56
Odsłony: 16713

Re: Wpływ Energii na samopoczucie.

No jeśli chodzi o etykę to tak :P Ale schemat przetwarzania energii jest ten sam. Wywołanie emocji -> przekształcenie emocji na energię fizyczną. Dla mnie kontrola np. złości polega na tym, żeby wywołane emocje nie zostały przetworzone na energię fizyczną (bójka, trening w siłowni). Prawdę mówiąc to...
2011-05-10, 21:49
Temat: Wpływ Energii na przyciąganie ludzi.
Odpowiedzi: 79
Odsłony: 29460

Re: Wpływ Energii na przyciąganie ludzi.

Sylvester ja znam powiedzenie "co nas nie zabije to nas wzmocni" ale zauważ, że to się tylko tyczy czynności dokonanej. Chcę Ci powiedzieć, że jeśli będziesz przepracowywał się, tracił dużo energii, a mało jej regenerował to z moich obserwacji wynika, że przy dłuższym okresie czasu taki wpływ zaniżo...
2011-05-10, 21:45

maksim399: -Możemy Ci przekazać energię, ale najpierw musisz wysłać pieniążki na moje konto w mBanku :D Sylvester93: -hehe to nic nowego przekształcając energię emocji (złość) w energię fizyczną :D chyba każdy tak umie :P Poza tym nie powiedziałbym, że wyżywanie się na siłce w czasie złości jest kon...
2011-05-10, 21:38
Temat: Mój dar
Odpowiedzi: 122
Odsłony: 28374

Re: Mój dar

Basted: Widzę, że spotkałem kogoś kto miał podobne wrażenie co ja. Różnica polega tylko w tym, że Ty potrafisz sam wywoływać przyspieszenie i spowolnienie czasu, a ja jedynie odczuwałem spowolnienie czasu tylko i wyłącznie przy jednej koleżance. Gdy przy niej byłem to czas zwalniał o dwa razy. Siedz...
2011-05-10, 21:27
Temat: Ball PSI
Odpowiedzi: 91
Odsłony: 29888

Re: Ball PSI

Basted: -Powiedz mi jak czerpiesz energię z księżyca? Wizualizujesz czy jakaś inna technika? -Zadałeś pytanie dotyczące Psi Balla. Zanim zaczniemy o tym rozmawiać chce się od Ciebie dowiedzieć co chcesz uzyskać umiejąc robić Psi Balla? Jakie czynności Cię interesują? -Mała sprawa techniczna przy rob...
2011-05-10, 16:23
Forum: Rozwój duchowy
Temat: Mistycyzm
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 3741

Re: Mistycyzm

lolnik1 dlaczego uważasz, że jestem chrześcijaninem? Zdziwię Cię. Jestem ateistą. Nie wierze w boga. Tak samo jak Ty jestem racjonalistą i wszystko co istnieje musi być potwierdzone naukowo. Książkę którą Ci poleciłem właśnie tak jest skonstruowana, że pokazuje zasady wiary z racjonalnego, naukowego...
2011-05-10, 00:41
Temat: Mistycyzm
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 3741

Re: Mistycyzm

Wydaje mi się, że to o czym tu piszesz to głęboka wiara. Przez dwa lata mocno wierzyłeś, a potem ta wiara u Ciebie osłabła. Jeśli bym miał Ci poradzić jakieś książki to byłyby to dwie. Pierwsza to "Moc pozytywnego myślenia" Norman V. Peale, a druga to "Biblia" (autor nieznany hehe :P) Norman V. Peal...
2011-05-10, 00:25
Forum: Magiya
Temat: Pogoda
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 9252

Re: Pogoda

Hehe ty chyba nie zrozumiałeś co napisałem :P Nie przedstawiam światła jako bytu. Czegoś co jest niefizyczne, duchowe i można wpłynąć na to umysłem. Ja światło biorę pod kątem fali elektromagnetycznej. A mówiąc o ustawieniu "parasola" nad krajem, miałem na myśli ustawienie sondy kosmicznej o wielkoś...
2011-05-09, 21:13

Z tym zdenerwowanie u Ciebie coś jest nie tak. Ogólny mechanizm zdenerwowania: Wywołanie emocji (zdenerwowanie) -> Uaktywnienie źródeł energii -> Niestety z emocja "zdenerwowanie" jest ten problem, że energia nie jest skoncentrowana na wykonanie pracy, ale na stratę. (wyładowanie emocjonalne) U Cieb...
2011-05-09, 07:58

To o czym piszesz nazywa się klasyczny "wampiryzm". I zgadzam się można w ten sposób pobierać energię. Jak Ci się śniło? To może przekażesz jakieś ciekawe wiadomości :D A tak przy okazji to już jedna pewna osoba powiedziała mi coś podobnego, że 10 lat temu śniło jej się, że mnie spotka i będzie rozm...
2011-05-09, 07:55
Forum: Wampiryzm
Temat: Wampiry emocjonalne
Odpowiedzi: 35
Odsłony: 15490

Re: Wampiry emocjonalne

Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się, że pobrałem energię i zachorowałem. Nie wiem czy zauważyłeś (nie wiem czy jesteś kobietą czy facetem xD) ale osoba, która jest chora to nie pobieramy od niej energii. TO chyba logiczne, że nie mamy ochoty w jakikolwiek sposób pobrać od niej energii no bo niby jak? ...
2011-05-08, 23:33
Forum: Proroctwa i przepowiednie
Temat: Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego
Odpowiedzi: 162
Odsłony: 69402

Re: Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego

"Historia lubi się powtarzać" :D
2011-05-08, 22:57

Hehe zgodzę się z Tobą Sylvester93, ale zakładając ten temat miałem nadzieję, że forumowicze podsuną mi jakieś ciekawe pomysły xD
2011-05-08, 22:53
Temat: Wpływ Energii na przyciąganie ludzi.
Odpowiedzi: 79
Odsłony: 29460

Re: Wpływ Energii na przyciąganie ludzi.

Jeśli nie masz ani czasu, ani siły to mogę podpowiedzieć Ci pewną książkę, która odmieni Cię na pewno :) Książka ta nazywa się "Moc pozytywnego myślenia" Norman V. Peale Jeszcze jedna ciekawa informacja. W książce opisane jest w jaki sposób oddziaływać pozytywnie na innych ludzi metodą modlitwy. Pow...
2011-05-08, 17:13

Widzisz na żadne pytanie nie odpowiedziałeś mi jak mam patrzeć na tą negatywną i pozytywną energią. Ciągle piszecie o tych energiach tylko wtedy gdy wam pasuje, a tak nie można. To prawda co piszesz o bezsensowności dobra i zła. No bo czy Robin Hood okradając bogatych i rozdając biednym był zły czy ...
2011-05-08, 16:38
Forum: Czarna magia
Temat: Opętanie przez klatwe.
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 13656

Re: Opętanie przez klatwe.

dagmara: - Tak to prawda co piszesz. Ja także nie odczuwam aury dzieci. To wiąże się z tym, że nasze aury są całkowicie inne od aury dzieci. Nie ma zgodności aur, a tym samym aury nie mają w jaki sposób oddziaływać na siebie. Sprawdź mój dowód na innych osobach, którzy są niewtajemniczeni. Co do klą...
2011-05-08, 01:28
Temat: Od czego zacząć
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 8146

Re: Od czego zacząć

A ja mam takie pytanie. Np. wampiry emocjonalne wykorzystują energię w formie emocji. To jaką formę energii wykorzystuje system czakr?
2011-05-08, 01:23
Forum: Ezoteryka ogółem
Temat: pytanie takie
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 3963

Re: pytanie takie

ElohimMihael: Mądrze mówisz o tej więzi energetycznej. Rozwiń wątek. Co wiesz jeszcze o tym? W jaki sposób można zrobić taką więź? Nie uważasz, że więź może być jedynie pozytywna? Może to co mówisz o odczuwaniu nielubianych osób ma związek z innym zjawiskiem? No bo jaki ma sens łączyć się więzią z k...
2011-05-08, 01:03
Forum: Czarna magia
Temat: Opętanie przez klatwe.
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 13656

Re: Opętanie przez klatwe.

hehe dowód na istnienie aury. Tak szybko napisze bo opisywałem to już w innym temacie. Energia z nas promieniuje. Te promieniowanie to aura. Aura ma jakiś zasięg. Żeby udowodnić, że aura istnieje musisz zbadać jaki zasięg ma ta aura. Pokażę to na przykładzie dziecka. Z obserwacji zauważyłem, że dzie...
2011-05-08, 00:50

tajemniczyja: - ok rozumiem. Według Ciebie jest "energia negatywna" i "energia pozytywna". Jeśli bierzemy taki schemat to musi być jeszcze "energia neutralna" nie uważasz? A co ze zwykłą "energią"? -To według Twojego schematu wampiry PSI jaką energią pobierają? -Jeśli organizm produkuje własną energ...