Znaleziono 131 wyniki

autor: Energy Source
2011-05-15, 22:25
Forum: Energia
Temat: Wpływ Energii na samopoczucie.
Odpowiedzi: 56
Odsłony: 16483

Re: Wpływ Energii na samopoczucie.

Sylvester jak myślisz jaki jest mechanizm pobierania energii ze śmiechu i gdzie jest źródło energii?
2011-05-14, 21:36

Zauważ Iluzjonista, że zaczepki się zaczęły, gdy Ty tu przyszedłeś. I nie nabijam sobie żadnych postów! Każdy mój post wprowadzał coś ciekawego i nowego, a Twoje? I nie mam już zamiaru prowadzić z Tobą tej bezsensownej rozmowy bo znowu zaczniesz mnie oskarżać o nabijanie postów. Gadaj co chcesz i ta...
2011-05-13, 19:12

Widać, że nie czytasz żadnych moich postów. Na każde moje stwierdzenie mam dowody. I to nie jest jakaś cudowna energia, tylko energia, którą można udowodnić i pokazać w rzeczywistości.
2011-05-13, 12:43

Kiedyś oglądałem dobry film z Jackie Chanem. Właśnie ten główny bohater chciał nauczyć ucznia nowego stylu walki. Lecz ten uczeń znał już nazwy różnych sztuk walki, jak to wykonywać itp. Wtedy Jackie Chan wziął kubek i zaczął nalewać do niej herbatę. Uczeń się pyta "Co robisz? Przecież wylewa się."....
2011-05-13, 00:07

Ja myślę, że jedną z różnic między ludźmi, a zwierzętami jest właśnie kontrolowanie swoich emocji. Poza tym Sylvester niektórzy tutaj na forum udowodnili mi, że są mądrzejsi, a to co ja mówię to głupoty, więc jak narazie poczekam, posiedzę i poczytam sobie co ciekawego mają do powiedzenia Ci mądrzy ...
2011-05-12, 10:49
Forum: Demonologia i demonolatria
Temat: Przywołanie Demona/Seans Sp. Szczecin
Odpowiedzi: 47
Odsłony: 13658

Re: Przywołanie Demona/Seans Sp. Szczecin

No dobrze ja to wszystko rozumiem, ale tylko przy założeniu, że demony istnieją. Może podasz jakiś dowód na istnienie demona?
2011-05-12, 01:20

Haha no nieźle. Jak tak czytam wasze posty to wynika, że wszyscy wierzycie w demony :D Wiecie co jedyny sposób na rozstrzygnięcie naszej kłótni jest jeden :D Trzeba wywołać demona :D Niech zgadnę :P Każdy teraz będzie mówił, że to niebezpieczne i boi się. Mój sposób jest taki. Niech ktoś zamontuje k...
2011-05-12, 01:00
Temat: Zjawisko Synergii
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 1944

Re: Zjawisko Synergii

- pokonanie siły tarcia przebiega sprawniej,gdy siła jest dwukrotnie większa. Skąd takie założenie? Przecież jest odwrotnie jak napisałeś! Gdyby tak było to przy bardzo dużej sile tarcie by praktycznie nie istniało, a jest przecież odwrotnie. Dowodem na to są współczesne pociągi. Zwyczajny pociąg m...
2011-05-12, 00:40
Temat: Ball PSI
Odpowiedzi: 91
Odsłony: 29627

Re: Ball PSI

Basted: -Jaką energię z temperatury? Jeśli to łączysz z księżycem to robisz wielką pomyłkę. Promienie świetlne słońca odbite od księżyca i docierające do ziemi nie wywołują żadnej temperatury. (przynajmniej u mnie :P) Nie czuję, żeby mnie światło księżycowe ogrzewało tak jak ogrzewa mnie światło sło...
2011-05-11, 20:31
Temat: Zjawisko Synergii
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 1944

Zjawisko Synergii

Synergia - współdziałanie różnych czynników, którego efekt jest większy niż suma poszczególnych oddzielnych działań. Na przykład: Dwie osoby działając razem, są w stanie przesunąć ciężką szafę o 10 metrów. Każda z nich osobno mogłaby przesunąć ją nie więcej niż np. 3 metry. Zatem maksymalna suma dzi...
2011-05-11, 18:52

Jeśli uważacie, że demony były i są powszechne to powinny się pojawiać. Niestety nie obserwujemy takich zjawisk. Jedynie obserwuje się ludzi, którzy "opowiadają" swoje przeżycia z demonami. Podkreślam opowiadają. Opowiadają dlatego, że wierzą w istnienie demonów. Wiara czyni cuda ludzie :P
2011-05-11, 18:31

Iluzjonista tą nieznaną dla fizyki siłę, którą posługuje się Basted, posługuje się także "kościół". Tutaj chodzi o wiarę i wyobraźnie. Jeśli uwierzysz, że pobierasz energię z księżyca to pobierzesz wtedy :P "Według wiary waszej niech wam się stanie." (Ew. wg Św. Mateusza 9,29)
2011-05-11, 18:17
Temat: Mój dar
Odpowiedzi: 122
Odsłony: 28010

Re: Mój dar

Powiem tak. To już jest zależne od człowieka co dla niego jest dowodem. Domyślam się, że dla Ciebie dowodem jest to, że na papierze pisze wzór, pod nim co znaczy każda literka, wyjaśnienie jak zastosować ten wzór w życiu i najlepiej to żeby był podpis inżyniera, prezydenta i ludzi z NASA xD Jeśli te...
2011-05-11, 17:18

Tak Spooky jest dłużej niż ja na tym forum i darzę go szacunkiem, ale to że jest dłużej na tym forum nie powinien podchodzić w ten sposób do każdego forumowicza. Iluzjonista jeśli byś się bardziej wgłębił w rzeczywistość to tak naprawdę wszystko jest iluzją. Nawet sama fizyka pokazuje, że świat może...
2011-05-11, 16:33

Spooky Fox: -Każdy Twój zmysł (wzrok, słuch, dotyk, smak, zapach) to jest odczucie. Dla Ciebie dotyk jest odczuciem, a dla maszyny jest stwierdzenie jaką siłą zostało poddane ciało. Wszystkie informacje jakie pozyskujesz od świata przez zmysły są subiektywne. Nie możesz jednoznacznie stwierdzić, tak...
2011-05-11, 16:17

Z tym zaginanie czasu to też wydaje mi się, że to przesada. Oczywiście jeśli patrzymy to pod kątem fizyki. Natomiast inaczej jest jeśli popatrzymy na to z subiektywnego punktu widzenia. My nie mówimy, że możemy zwolnić czas na jednym zegarku. My mówimy, że możemy mieć odczucie, że czas się zwalnia, ...
2011-05-11, 16:09
Forum: Magia run
Temat: Jak stworzyć odpowiedni Sigil
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 7526

Re: Jak stworzyć odpowiedni Sigil

Tutaj się zgodzę z Tobą Spooky Fox. Basted powinien trochę poćwiczyć język polski. Zalecam czytać więcej książek :) Gdzieś czytałem, że język polski jest najtrudniejszy na świecie xD Też czasami mam z nim problemy :P Co do tych run to wydaje mi się, że runy same w sobie nie mają żadnej mocy, ale wia...
2011-05-11, 16:02

Powiem Ci Spooky Fox, że wyśmiewając większość na forum nie zdziałasz nic. Ani nie zdobędziesz szacunku, a już na pewno podziwu. Wręcz przeciwnie. Zarzucasz nam, że jesteśmy dziećmi i naoglądaliśmy się bajek. Mów co chcesz, ale dla nas ważne jest, żebyś nam przedstawił swoje kontrargumenty dotyczący...
2011-05-11, 01:25

Ja Ci powiem, że masz trochę za bujną wyobraźnie. Nie wierz wszystkim co piszą. Z tymi galaktykami to przesadzasz :P Księżyc jeszcze rozumiem, ale jeśli chodzi o planety, kosmos to już jest mała przesada. Niektórzy tutaj piszę, że można pobrać w ten sposób energię, ale zero dowód jest na to. Ja np l...
2011-05-11, 01:10

Tak można to podciągnąć pod wiązanie z drugą osobą, ale nie ma wyjaśnienia jakie to może być wiązanie. Ja uważam, że jej aura tak oddziaływała na mnie. Powiem Ci, że nawet często spotykam ludzi przy których czuję się inaczej, pozytywnie.