Znaleziono 131 wyniki

autor: Energy Source
2011-04-12, 22:52
Forum: Energia
Temat: Źródło Energii - Kamienie
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 9581

Re: Źródło Energii - Kamienie

ElohimMihael i NightRaven: -Wielkości fizyczne to : energia, czas, masa -Jednostki fizyczne to : metr, kilogram, sekunda -Cząstki elementarne to : proton, neutron, elektron -Kwant energii to najmniejsza porcja energii, która może wpłynąć na wystąpienie zjawiska -Co do promieniowania to nie jestem pe...
2011-04-12, 22:15
Temat: Źródło Energii - Sen
Odpowiedzi: 58
Odsłony: 18628

Re: Źródło Energii - Sen

NightRaven: -Możesz mi zdefiniować co to jest aura? Jak energia może się mieszać z aurą? Co znaczy według Ciebie "lekko przeintencjonowywać"? Sorki, że odchodzę od tematu, ale jak już zacząłeś o tym rozmawiać to się chce zapytać. -hehe to że "chomikujemy" energią podczas snu to wiemy, ale skąd ją po...
2011-04-11, 14:53
Temat: Struktura Energii
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 1921

Re: Struktura Energii

Ja myślę podobnie jak ty, tylko nie rozumiem dlaczego nadal większość ludzi w postach pisze "pozytywna i negatywna energia". Dla mnie to też jest bezsensowny podział energii. A co do definicji energii to według mnie przypadałaby się jako taka bo każdy inaczej to odbiera, inaczej myśli i w ogóle jest...
2011-04-10, 11:50
Temat: Źródło Energii - Rośliny
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 2949

Re: Źródło Energii - Rośliny

Jeśli będą te rośliny to je kupię :) Co do róży to zaciekawiłaś mnie. Chociaż bym wiedział kiedy coś zmienić w życiu, a kiedy nie xD
2011-04-10, 11:44

Wiem, że wiara czyni cuda, ale wiesz Dagmara nie lubię sobie wkręcać... To o czym piszesz nazywa się autosugestia. Jeśli lubisz tak robić to spoko. Ja natomiast lubię jak wiem, że coś działa, mam naukowe dowody dlaczego to działa i w jaki sposób. A co do tej autosugestii to możesz zamiast kamienia w...
2011-04-09, 11:10

Wiesz ja tak sobie pomyślałem w jaki sposób kamienie mogą nam przekazywać energię, ale nie wiem czy dobrze myślę. Dziedzina fizyki. Zegarki na rękę mają w sobie kwarc. Kwarc ten drga 32tyś razy na sekundę. Mechanizm w zegarku zlicza te drganie w postaci impulsów elektrycznych, a następnie na wyświet...
2011-04-09, 11:02

Twoje "never ending story" kończy się wraz ze śmiercią. Jeśli chodzi o zużywanie to zgadzam się z Tobą, ale jak Ty to sobie wyobrażasz, że człowiek produkuje energię?
2011-04-09, 10:56
Temat: Wpływ Energii na przyciąganie ludzi.
Odpowiedzi: 79
Odsłony: 29663

Re: Wpływ Energii na przyciąganie ludzi.

Ciacho czy nie ciacho nigdy nie miałem takiego przypadku. Dziewczyny przeważnie mnie unikają i to raczej ja do nich zagaduje niż one do mnie, już nie mówiąc o numerze telefonu. To w końcu przyciągam czy odpycham? A zauważyłem jeszcze ciekawe zjawisko. Wsiadam do autobusu z ludźmi i nikt nie usiądzie...
2011-04-08, 00:32
Temat: Struktura Energii
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 1921

Struktura Energii

Chciałbym w tym poście porozmawiać o strukturze energii. Niektórzy ludzie piszą o energii negatywnej i pozytywnej. Co to tak dokładnie znaczy? Już samo to że ludzie pisząc o energii pozytywnej i negatywnej sami definiują tym, że energia jest w dwóch rodzajach. Czy to możliwe, że energię można podzie...
2011-04-08, 00:29

No ok, ale to w żaden sposób nie jest powiązane z energią. To raczej z psychologią. A na pewno w jakiś sposób ludzie oddziałują na siebie. A co do przyciągania... Dzisiejszej nocy spałem 12. Naładowałem się chyba do pełna energii. Aż czułem, że ze mnie promieniuje, dobrze mi się rozmawiało ze znajom...
2011-04-08, 00:17

Wiesz to są jakieś tam horoskopy. Oczywiście jakieś ziarenko prawdy tam jest, ale ja działam na zasadzie nauki, więc jak coś dla mnie jest nielogiczne to albo to zrozumiem, albo odrzucam xD Dużo jest na necie o właściwościach kamieni, co leczą itp, ale mi chodzi właśnie o to jedyne pytanie. W jaki s...
2011-04-07, 11:05

Źródło Energii - Kamienie

Ponoć kamienie mają leczniczą moc. Niektóre kamienie mają w sobie energię. Jak wy to rozumiecie? Macie jakieś rozsądne wyjaśnienie jeśli chodzi o te zjawisko?
2011-04-07, 11:03

Jeśli chodzi o przyciąganie w fizyce to tam przyciągają się odmienne bieguny. Np w magnesie przyciąga się plus z minusem, a bieguny takie same się odpychają. W takim razie odmienni ludzie przyciągają się czy podobni?
2011-04-07, 10:58

Zgadzam się z Tobą co do snu. Dlatego według mnie podczas snu jedynie energię pobieramy z jedzenia, temperatury i powietrza. Tylko się zastanawiam czy taka dawka energii wystarczy nam by się doładować w ciągu nocy do pełna.
2011-04-06, 19:00

Wy dwoje to się chyba nie lubicie co? A tak wracając do tematu. Macie jeszcze jakieś pomysły jak organizm pobiera energię w czasie snu oprócz jedzenia?
2011-04-06, 18:54

A właśnie jeśli chodzi o temat. Tak sobie myślałem, że przyciąganie ma wpływ ile aktualnie posiadamy energii. Np jeśli ktoś posiada więcej energii to automatycznie nas przyciąga bo chcemy pobrać od niego energię. Jeśli ktoś posiada mało energii to nas odpycha bo wtedy on od nas pobiera. Co Ty na to?...
2011-04-06, 17:59

Re: Źródło Energii - Rośliny

Do Sylvester93: Hehe zarejestrowałem się na te forum tylko z jednego powodu, żeby dowiedzieć się czegoś więcej o energii :) Energia to moje zainteresowanie i hobby :P Chcę wiedzieć jak najwięcej xD Dobrze mówisz, że z roślin dostaje się świeży tlen. Zapach również. Najlepszy zapach jaki pamiętam to ...
2011-04-06, 17:46

O no to ładnie :) A będzie on darmowy czy za jakąś opłatą?
2011-04-06, 17:44

Ok rozumiem. A ile posiłku potrafi żołądek strawić w ciągu nocy? Nie wydaje Ci się, że ta energia z posiłku strawionego w ciągu nocy jest za mała by naładować cały organizm do pełna?
2011-04-05, 23:46

Źródło Energii - Rośliny

Chce zakupić sobie do pokoju parę roślinek w doniczkach, ale nie wiem jakie rośliny mają wpływ na mnie i moją energię.

Jak waszym zdaniem wpływają rośliny na ludzi?
Jak czerpać energię z roślin?
Jakie rośliny dodają nam energii, a jakie odbierają?