Znaleziono 50 wyniki

autor: majka2020
2011-02-10, 12:14
Forum: Życie po śmierci
Temat: DUCH W DOMU??
Odpowiedzi: 80
Odsłony: 37685

Re: DUCH W DOMU??

Ja sama nie wiem, czy połowa ludzi tu piszących pisze prawdę, dlatego rozumiem ,skąd to niedowierzanie.Ale tak jak 6dziewiec , chciałam się podzielić tą historią, nie myslałam jednak że tak nagle ktoś powie :kłamca. To nie było miłe:/
2011-02-09, 23:49

Aha czyli jak ktos ma duzo postow to jest wiarygodny w tym co mowi.. ok niewiedzialam.dziwicie się ze ludzie przestaja pisac? -- 2011-02-09, 23:55 -- I niby ilośc twoich postów odzwierciedla twoje doświadczenie ? Czego? Chyba siedzenia przed kompem, napewno nie doswiadczenia z duchami czy tym podobn...
2011-02-09, 22:12

Bardzo dobrze wiecie, jak trudno jest cokolwiek nagrac albo zarejestrowac.. Moiom jedynym dowodem sa rodzice i babcia, nie mam innych, i watpie zeby moje scieranie się dalo jakies rezultaty. Dlaczego zakladacie od razu jak ktos wspomni ze widzial ducha ze chce się podlizac na forum? Dla mnie to nie ...
2011-02-08, 12:12

Wkurzające jest jak jakis niedowiarek przychodzi i nazywa bzdurą cos ,dla kogo to bylo wielkim przezyciem..i jeszcze chce dowodów? Rodzice- mysle ze to jest jedyny dowod , jaki mam.nie bede wam i tak zyczyla, zeby was kiedys spotkala taka historia jak mnie, bo wiem ze to nie jest miłe ani w zadnym p...
2011-02-07, 23:45
Temat: Wie ktoś może czy są jakieś nawiedzone miejsca na śląsku?
Odpowiedzi: 100
Odsłony: 74216

Re: Wie ktoś może czy są jakieś nawiedzone miejsca na śląsku?

Z tego co wiem to tam juz się nie da wejsc.. jest zamkniete i pilnuje tego ochrona..niedlugo beda przerabiac ten szpital w cos..a szkoda bo sama się tam chcialam wybrac:)
2011-02-07, 22:14

Forum jest po to zeby się wypowiadac,temat jest okreslony, i naprawde malo mnie to obchodzi ze ktos jest niedowiarkiem , od razu z góry zarzuca komus ze klamie... Widocznie brak komus tu wychowania.jezeli ty tego nie przezyles to nie znaczy ze inni od razu kłamią. A jezeli nie wierzysz w duchy, po c...
2011-02-07, 18:07
Temat: Odwiedzanie nawiedzonych miejsc.
Odpowiedzi: 67
Odsłony: 42957

Re: Odwiedzanie nawiedzonych miejsc.

Chodziło mi o osobe która jest wrażliwsza na odbieranie bodźców z otoczenia, wiadomo że taka osoba prędzej nawiąże kontakt z czymś nie ludzkim .A czemu osoby wrażliwe nie chodzą w takie miejsca?Ja jestem bardzo wrazliwa a jakoś pcham się gdzie tylko usłysze że się coś dzieje. :P
2011-02-07, 14:02
Temat: Odwiedzanie nawiedzonych miejsc.
Odpowiedzi: 67
Odsłony: 42957

Re: Odwiedzanie nawiedzonych miejsc.

Mi tez się wydaję że nie wystarczy pójść jeden czy dwa razy i stwierdzić, czy tam straszy czy nie. Po pierwsze takie zdarzenia(jak np. zobaczenie ducha) są często przypadkowe i nieplanowane. I wiadomo że ten duch nie ukazuje się kazdemu...Nie wiem od czego to zalezy, napewno wrazliwa osoba wiecej za...
2011-02-07, 13:45

Jak pamietam to tam mieszkal taki starszy pan, on byl troszke dziwny(mozna powiedziec upośledzony)ale byl bardzo mily, potem jak zmarł(w szpitalu, nie w tym domu)wprowadzil się nastepny starszy pan, wiem ze byl gluchy :P ale tez bardzo miły..i pamietam ze wtedy tamten duch przestal do nas przychodzi...
2011-02-06, 22:54

Ja również mieszkam obok mieszkania, gdzie kiedys powiesił się pewien Pan.. I nie tylko za scianą czy na korytarzu można było słyszeć kroki , ale także u nas , najczesciej chodzil po kuchni i przedpokoju. moja babcia, która u nas kiedys nocowala,mówiła ze słyszała jak ktos ciagle chodzi , w ta i spo...