Znaleziono 1926 wyniki

autor: cleric
2011-03-14, 21:43
Forum: WITAJ PRZYBYSZU!
Temat: Nasze mordki urodziwe
Odpowiedzi: 2069
Odsłony: 38946

Re: Nasze mordki urodziwe

bez kitu, nie ogarniam tego tematu :D wszyscy się tu znają z reala :D
2011-02-25, 20:28
Forum: Życie po śmierci
Temat: Ludzie cienie
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 2511

Re: Ludzie cienie

zamykam temat bo już taki istnieje - poszukaj dobrze i tam kontynuuj temat.
2011-02-19, 21:58
Forum: Off-topic
Temat: Szkoła!
Odpowiedzi: 60
Odsłony: 1296

Re: Szkoła!

jeśli dla Ciebie wielkie literackie dzieła są bez sensu i poznawanie ich jest niepotrzebne, a historia powinna zostać zapomniana, to ręce opadają. pewnie, najlepiej tylko i wyłącznie obliczać całeczki. nie spodziewałam się, że przeczytam coś takiego od człowieka zdawałoby się inteligentnego.
2011-02-12, 23:35
Forum: Wampiryzm
Temat: Spotkanie z wampirem
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 5430

Re: Spotkanie z wampirem

przeczytaj swoje posty raz jeszcze i zastanów się o co mi chodzi. oczywiście że Cie nie rozumiem, jak można mieć pretensje do ludzi, że wyrażają swoją opinię, która jest inna niż twoja??
ktoś ma jeszcze coś do dodania, bo temat do zamknięcia?
2011-02-12, 23:24

nie przegadasz, nasi gimnazjaliści są przekonani, że przedmioty mają opanowane bo naumieli się podręcznika szkolnego.. i tak Ci powiedzą że szkoła jest głupia bo trzeba się uczyć na kartkówki a pani stawia jedynki :)
2011-02-12, 21:29

błagam, nie porównujmy kartkówek i sprawdzianów z 70 stron z podstaw materiału z egzaminami, to 2 różne bajki. Stary, jeśli Ty w gimnazjum narzekasz na 'dużo materiału' to zginiesz na studiach jakichkolwiek (chyba że pójdziesz na prywatną 'óczelnię') a na prawie polegniesz. prawo i medycyna - 2 kier...
2011-02-12, 19:18

Spock każdym swoim postem trafia w 10 :) Chcecie wybierać przedmioty, likwidować ocenki, nauki za dużo bo kartkówka raz w tygodniu - niecały miesiąc temu miałam do ogarnięcia 5 egzaminów w 3 dni (to tak jakby 5 matur w 3 dni- z tym że maturę można zaliczyć od 30% a egzaminu już nie, a to tylko niewi...
2011-02-12, 19:03
Temat: Spotkanie z wampirem
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 5430

Re: Spotkanie z wampirem

Oj już się poobrażałem, że nikt nie podziela mojej wersji :( chcesz dyskusji, chcesz opinii innych, ale jak się nie zgodzą z Tobą to foch :) Uspokój się, bo będzie warn. albo zachowujesz się na poziomie, albo nie pisz postów. Rozmawiałeś z ta pielęgniarką? nie. Babcia żywiła się energią pielęgniarki...
2011-02-09, 15:10

Po co chcesz iść na studia jak płaczesz w szkole nad zakuwaniem? zdajesz sobie sprawę ile będziesz musiał zakuć na studiach a co dopiero na psychologii? Ogromny materiał, bardzo krótki czas, rzeczy tak momentami bzdurne że się w głowie nie mieści. nauczenie się na pamięć 11 stron jest niczym, zwłasz...
2011-02-08, 21:43

szkoła jest bez sensu :P w porównaniu z ilością materiału jaki musisz opanować (często dosłownie zakuć) na studiach w krótkim czasie, 'zakuwanie' w szkole jest przyjemnością, pestką, wspaniałym doświadczeniem. matura jest prostsza niż niejeden egzamin - nie wiem ile masz lat i w której klasie jesteś...
2011-01-29, 17:42
Forum: Niewyjaśnione zjawiska
Temat: Czy były przypadki na świecie, że "nieboszczyk" ożył?
Odpowiedzi: 47
Odsłony: 20735

Re: Czy były przypadki na świecie,że "nieboszyk" ożył?

oczywiście jestem pewna ze wiele takich historii to prawda- ze uznany za zmarłego nagle podczas czuwania czy w innych okolicznościach 'ożył', ale dotyczy to właśnie biedaków omyłkowo wziętych za zmarłych - co na wsi mogło być dość częste :) nawet całkiem niedawno dość głośno było o babci, która 'uma...
2011-01-25, 18:04
Temat: Jestem innym wcieleniem?
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 4360

Re: Jestem innym wcieleniem?

wydaje mi się, że chodzi tu o zdarzenia które wywarły duże wrażenie na Was w owym czasie (wypadki, szpitale itd). Przeżycia dziecka były tak silne, że wryły się w pamięć na stałe:] Przecież nie pamiętacie np jak mama zmieniała pieluchę, bo były to normalne zwyczajne sytuacje. Sama też mam takie wspo...
2011-01-25, 17:57
Temat: Czy były przypadki na świecie, że "nieboszczyk" ożył?
Odpowiedzi: 47
Odsłony: 20735

Re: Czy były przypadki na świecie,że "nieboszyk" ożył?

wątpię czy w trumnie pod ziemią jest wystarczająco dużo powietrza aby przeżyc 3 dni i w tym czasie pukać w wieko w panice. Taki nieszczesny zakopany długo by nie powalczył..
2011-01-23, 14:23
Temat: Test
Odpowiedzi: 41
Odsłony: 12321

Re: Test

cóż, gdybym miała psa to też bym sprawdzała przed snem czy jest w domu :P a co do drzwi to nie nałóg a chyba całkiem normalne zachowanie - nikt przeciez nie chce żeby w nocy do domu wlazł mu złodziej/morderca/gwałciciel bo nie zamknął przypadkiem drzwi :) gdybyś sprawdzał te drzwi szarpiąc klamkę pr...
2011-01-15, 12:53
Forum: Ciekawostki
Temat: Rollright i dziwne energie starożytnych miejsc.
Odpowiedzi: 29
Odsłony: 10741

Re: Rollright i dziwne energie starożytnych miejsc.

ja dzis na onecie znalazlam : Kolejne tajemnicze miejsce w Wielkiej Brytanii to, położony w okolicy Oksfordu, legendarny kamienny krąg - Rollright Stone, obok którego stoi pionowo pojedynczy kamienny słup. Podobno o wschodzie słońca monument emituje pulsująco ultradźwięki. Odkrył to przez przypadek ...
2011-01-10, 19:26
Forum: Książki, muzyka i filmy
Temat: Seriale
Odpowiedzi: 151
Odsłony: 5641

Re: Seriale

Sons of Anarchy :) bardzo dobry serial :]
2010-12-27, 19:39

Spooky, nigdy się nie dowiesz co rodzice robili Ci z wloskami :P warkoczyki, krecili loczki - Ty nie pamietasz, zdjec nie ma - prawde znają tylko ONI. ^^
2010-12-27, 02:01

pytaj Pajacyka, on jest ekspertem od futrzastych dodatków :P:P ja osobiscie żałuje zwierzątka-etoli (kiedys widziałam Panią która miała takiego biednego liska, nawet łapki miał :( tak mu smutno wisiały )
2010-12-26, 22:20

na focie z mikołajem wyglądasz jak dziewczynka a nie chłopczyk więc co tu nas oszukujesz :P
2010-12-26, 20:03

Spooky aby byc bardziej wiarygodny w roli Pajacykowa powinienes miec etolę z lisa lub szynszyla :]
a co do 1. zdjęcia - jesteś godnym rywalem :P ten kombinezonik z misiem i blond grzyweczka - ciężki z Ciebie przeciwnik :D słodycz bije po oczach i oślepia :)