Znaleziono 69 wyniki

autor: siloam
2010-08-21, 23:05
Forum: Życie po śmierci
Temat: Nieudany seans
Odpowiedzi: 37
Odsłony: 17770

Re: Nieudany seans

Słyszałem bardzo podobną historię. Grupka osób, które dla checy chciały pogadać z duchem została niemal opętana. Konieczna była pomoc egzorcysty. Część z nich wstąpiła potem do zakonów kontemplacyjnych. Zrozumieli, że świat duchowy naprawdę istnieje.
2010-08-21, 22:57
Forum: Czarna magia
Temat: Klątwy & Uroki
Odpowiedzi: 404
Odsłony: 124651

Re: Klątwy & Uroki

Wiem, że życzył źle. Tylko nasuwa się inne pytanie - czy powinien?

Nawet czysto naturalistyczna moralność zawiera się w słowach "Nie czyń drugiemu, co Tobie niemiłe".
2010-08-21, 21:35
Forum: Off-topic
Temat: Przerażenie
Odpowiedzi: 28
Odsłony: 698

Re: Przerażenie

cleric pisze:przerażają mnie obrońcy krzyża O_O
Obrazek

Jak Cię oni przerażają to ja się zastanawiam co Cię nie przeraża.
2010-08-21, 20:30
Forum: Energia
Temat: Ball PSI
Odpowiedzi: 91
Odsłony: 29298

Re: Ball PSI

Są jakieś wcześniejsze świadectwa tego ball psi? Bo coś mi się wydaje, że ktoś się po prostu za dużo dragon ball naoglądał.
2010-08-21, 20:28
Forum: Demonologia i demonolatria
Temat: Piętno
Odpowiedzi: 84
Odsłony: 22468

Re: Piętno

@Sabaeth

Sama sobie ten tatoo walnełaś? :|
Nawet nie wiesz jak źle to może się dla Ciebie skończyć. Szatan nie jest kimś większym od Boga i nie wybiera na takiej zasadzie jak Bóg. Nie wmawiaj sobie, że to zły kieruje Twoim przeznaczeniem. Bóg dał nam wolną wolę i to od nas samych zależy wybór.
2010-08-21, 20:15
Temat: Przywolywanie demonow
Odpowiedzi: 85
Odsłony: 26227

Re: Przywolywanie demonow

@Sothis
Ciekawe motto, tylko, że tak się składa, że jego autor na łożu śmierci zmienił zdanie :mrgreen:

Proponuję zajrzeć do biografii ;)
2010-08-21, 20:05
Temat: Egzorcyzmy Anneliese Michel
Odpowiedzi: 91
Odsłony: 36784

Re: Egzorcyzmy Anneliese Michel

Wiesz Demony zazwyczaj wybierają sobie takich ludzi..hmm.. jakby silnych. Nikt slaby nie utrzyma demona w sobie :) Zresztą to i tak i tak kończy się zazwyczaj śmiercią. Nie chodzi mi tylko o siłę fizyczną, ale także o siłę psychiczną. Kto Ci takich bzdur naopowiadał, że opętanie kończy się zazwycza...
2010-08-21, 19:52
Forum: Czarna magia
Temat: Klątwy & Uroki
Odpowiedzi: 404
Odsłony: 124651

Re: Klątwy & Uroki

Nie rozumiem jak komukolwiek można źle życzyć. Co Wam ludzie się stało? Gdzie się podziała dobroduszność? Jak można się cieszyć z czyjegoś nieszczęścia? Niektórzy z Was kompletnie zatracili możliwość rozróżniania dobra od zła lub co gorsza świadomie służą złu siejąc znieszczenie. Nie rozumiecie, że ...
2010-08-21, 19:43
Forum: Magia
Temat: Czy nie mieliście nigdy wrażenia...
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 7752

Czy nie mieliście nigdy wrażenia...

... że ta cała magia to jedno wielkie oszustwo? Że sami z siebie nie macie absolutnie żadnych mocy i że to co wam się wydaje, że macie nie pochodzi od Was, ale od kogoś znacznie potężniejszego, który będzie Wam służyć do czasu? Że ani magia ani ezoteryka nie są wstanie odpowiedzieć na fundamentalne ...