Znaleziono 69 wyniki

autor: siloam
2010-08-24, 14:53
Forum: Aura i czakry
Temat: Pomoc i pytania
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 6109

Re: Pomoc i pytania

Po pierwsze jeśli chcesz zostać egzorcystą to musisz najpierw zostać księdzem :D
Po drugie żaden magnetyzm nie jest do tego potrzebny.
Po trzecie odstaw czakry i zabawę z nimi na bok, bo krzywdę sobie i innym możesz zrobić.
2010-08-23, 12:37
Forum: OOBE, LD, podróże mentalne
Temat: Seks astralny
Odpowiedzi: 108
Odsłony: 47105

Re: Seks astralny

Twierdzisz więc, że nie mogę stać się seksualnym demonem i udając dziewczynkę kiedyś dopaść Cię w niższym świecie, kiedy będziesz smacznie spał? :diabel2: Po pierwsze twierdzę, że nie możesz stać się demonem we właściwym tego słowa znaczeniu. Poza tym umarli nie robią tego to, co żywnie im się podo...
2010-08-22, 19:00
Forum: Proroctwa i przepowiednie
Temat: Końca świata nie będzie!
Odpowiedzi: 107
Odsłony: 49956

Re: Końca świata nie będzie!

myrkkysieni pisze:Niech ten 2012 będzie rokiem dla nowej nauki, znanej dla każdego.
Normalnie jakbym czytał publikację firmy New Age.
2010-08-22, 18:53

Falhard pisze:Racja one powstały z ducha
bo złe duchy nie mają płci
:wink:
Nie masz co mrugać dwuznacznie, bo to prawda. Byt duchowy może jedynie czasowo przybrać jakieś wyobrażenie lub czasowo się zmaterializować. To, że okultyści widzą ducha jako faceta czy kobietę nie oznacza, że duchy mają płeć.
2010-08-22, 18:49
Forum: Aura i czakry
Temat: Pomoc i pytania
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 6109

Re: Pomoc i pytania

Majstrowanie przy czakrach jest bardzo niebezpieczne i może się źle skończyć. Zanim się na to zdecydujesz lepiej zapoznaj się z tym: http://www.voxdomini.com.pl/zipy_vd/verlinde.zip
2010-08-22, 15:29
Forum: Proroctwa i przepowiednie
Temat: Trzecia Tajemnica Fatimska
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 18501

Re: Trzecia Tajemnica Fatimska

Porażka... to co piszą na synkretycznej stronie manitrei to nie żadna tajemnica fatimska, ale ich chciejstwo. Pomieszanie z poplątaniem.
2010-08-22, 14:59
Forum: Niewyjaśnione zjawiska
Temat: Zdjęcie z Cmentarza!!
Odpowiedzi: 61
Odsłony: 22111

Re: Zdjęcie z Cmentarza!!

"Sama sobie niedowierzałam...ale jestem osobą bardzo wierzącą od zawsze-widać bylam przygotowywana porzez takie sytuacje do nauki odprowadzania."
W co/kogo wierzącą? Medium potrzebne? Niby do czego potrzebne? :|
2010-08-22, 14:36
Forum: Życie po śmierci
Temat: Nieudany seans
Odpowiedzi: 37
Odsłony: 17849

Re: Nieudany seans

dagmara pisze:I wszytko na ten temat.
Znowu te wielkie kwantyfikatory. Nie wszystko. To może się skończyć o wiele gorzej niż chwiejnością emocjonalną.
2010-08-22, 13:15

dagmara pisze:accurs dobrze prawisz ;]
Źle prawi, bo miesza psychologię ze spirytyzmem. Oczywiście są przypadki, gdy zwidy to zwykłe chciejstwo, ale nie zawsze tak jest. Poza tym termin "nawiedzenie" odnosi się do miejsc, a nie osób.
2010-08-22, 00:57

Kiedyś przeżyłam taki seks astralny, śnił mi się mężczyzna z długimi paznokciami , był brutalny itd. Kiedy się obudziłam w nocy to byłam cała spocona, a poduszki leżały na podłodze. Rano jak wstałam poszłam pod prysznic to zauważyłam zadrapania na plecach... Miałam jeszcze kiedyś pare takich snów, ...
2010-08-22, 00:38

Moim zdaniem jest do dobre, szczególnie jeśli w większości przypadkach mam do czynienia z zaburzeniami psychicznymi, a takich miałam juz na pęczki, zapewne wiesz co mam na mysli szczególnie jeśli chodzi o osoby bawiące się w seanse. Wiem, tyle że nie same zaburzenia psychiczne wtedy występują. Wiel...
2010-08-22, 00:35
Forum: Czarna magia
Temat: Klątwy & Uroki
Odpowiedzi: 404
Odsłony: 124861

Re: Klątwy & Uroki

Owszem nie powinno tak być, ale człowiek sam siebie potrafi wprowadzić w błędne koło. Nie zawsze robi to sam. Czasem ktoś mu w tym pomaga, później uzależnia od siebie, a gdy człowiek spełni już zachcianki złych duchów te go zaczynają niszczyć. To nie przelewki. Im jest obojętne czy ktoś angażuje si...
2010-08-22, 00:23
Forum: Energia
Temat: Ball PSI
Odpowiedzi: 91
Odsłony: 29390

Re: Ball PSI

myrkkysieni pisze:Według mnie PSI Ball nie ma nic wspólnego z Dragon Ball'em..
To właśnie próbuję ustalić. Chodzi o wzmianki o ball psi chociażby z XVIII wieku.
2010-08-22, 00:21

Eeeee, wahadełko zostawmy w spokoju to nie jest temat dotyczący tej dziedzinie, a jak pomagam osobą w tego tupu przypadkach zachowam to w tajemnicy, szczególnie iż osoby zwracające się do mnie proszą o dyskretność ;] Ale ja nie proszę o dane personalne tych osób. Jeżeli to co robisz jest dobre to n...
2010-08-22, 00:10

I owszem pewne zachowania można kontrolować, ale to wszystko jest zależne od danej jednostki i zapewne nie zaprzeczysz, że osoby podatne na gniew i nerwy, co w dzisiejszych czasach nie jest nowością, zapominają o tej kontroli i automatycznie ragują na poszczególne aspekty, w ogóle nie zastanawiając...
2010-08-22, 00:04

Pomogłaś mu w jakiś sposób? Tylko nie mów, że wahadełkiem... Odstaw je najlepiej całkiem, bo to nie przelewki. Myślisz, że wahadełko może jakoś wpływać na duchy? Nie może. Wahadełko to kawałek materii, a złe duchy pogardzają materią. Dla nich liczy się predyspozycja Twojej woli, którą wyrażasz poprz...
2010-08-21, 23:50

Może zainteresuj się trochę ludzką psychologią to wtedy możemy podyskutować na ten temat ;] Sugerujesz, że nic nie wiem na ten temat? :okulary: To jasnowidzem raczej nie jesteś :D Tak się składa, że studiowałem różne psychologie. I robiłem to na uniwerku, a nie z jakiś niewiadomego pochodzenia publ...
2010-08-21, 23:46
Forum: Magia
Temat: Magia fekalna
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 1706

Re: Magia fekalna

Jak demon może jeść? Zastanawiałeś się nad tym? Duchom materia nie jest zupełnie do niczego potrzebna. Systemy okultystyczne serwowane co niektórym to pic na wodę. Podobnie ma się sprawa z wahadełkiem. Wahadełko jest materialne. Złym duchom wisi czy ty nim machasz czy nie. One chcą abyś z wolnej wol...
2010-08-21, 23:22

Życzenie komuś źle to automatyczna reakcja, szczególnie jeśli druga osoba nas zraniła U kogo automatyczna? Mówisz chyba za siebie. U mnie odpowiedź ta brzmi zawsze: nikomu nie życzę źle. Nawet najgorszym czarnym magom tutaj. Poza tym czym innym jest gniew jako emocja, a czym innym złożeczenie - tym...
2010-08-21, 23:17
Temat: Wywoływanie aniołów i innych postaci
Odpowiedzi: 106
Odsłony: 46399

Re:

nom większość się przedstawia jako dobre i trzeba umieć rozróżniać, które są prawdziwie dobre a, które jedynie udają... I jak to zrobisz poza zwykłym ich spytaniem? To, że złe byty kłamią to nie dziwota tyle, że Ty nie masz jak tego sprawidzić tym bardziej, że najczęściej one długo udają dobre a ja...