Znaleziono 69 wyniki

autor: siloam
2010-08-25, 21:57
Forum: Magia
Temat: Czy nie mieliście nigdy wrażenia...
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 7753

Re: Czy nie mieliście nigdy wrażenia...

To dla Ciebie nieprawdopodobne, ale można wyjść poza obręb kontroli Boga. Czasami nawet on nie ma nic do gadania. Nie można. Jego Słowo było na początku - będzie i na końcu. On jest Alfą i Omegą. "Miłość porusza się na dwóch nogach; jedna z nich to miłość do Boga, druga to miłość do ludzi." Widzę, ...
2010-08-25, 21:52
Forum: OOBE, LD, podróże mentalne
Temat: Seks astralny
Odpowiedzi: 108
Odsłony: 46923

Re: Seks astralny

Masz w sobie cząstkę boską, którą nazywamy życiem. Wszystko co mam to mam od Boga. Nie tylko życie. Ciało też. Bóg mnie stworzył jako duszę i ciało. Myślę, że wiedział co robi, dlatego nie zamierzam opuszczać ciała aż do śmierci. Tyle, że Bóg powiedział jasno, że nie wolno "bawić się" w ten sposób,...
2010-08-25, 21:42
Forum: Magia naturalna
Temat: Jak przywołać ducha żywiłu powietrza
Odpowiedzi: 31
Odsłony: 16673

Re: Jak przywołać ducha żywiłu powietrza

Nie rozśmieszaj mnie. Mam się specjalnie wystawiać na pokuszenie przez złego ducha, aby sprawdzić czy rzeczywiście on mnie oszuka? :D
Zbyt wiele osób już próbowało i źle na tym wyszło. Ja nie muszę.
2010-08-25, 18:25

Udowodnij, że to uwstecznianie. Owszem, magia MOŻE być zła, ale nie musi. Magia zawsze jest zła, bo posługując się nią mając nawet godziwe intencje używa się niegodziwych środków. Ml 3:5 5. Wtedy przybędę do was na sąd i wystąpię jako świadek szybki przeciw uprawiającym czary i cudzołożnikom, i krz...
2010-08-25, 18:21

Na pewnym poziomie (czy też w pewnym czasie) mamy jedno źródło. Dla Ciebie może to być Bóg, ok. W astralu nie istnieje pojęcie czasu, więc ta unifikacja jest jak najbardziej możliwa. Może minęliśmy się ze zrozumieniem - na poziomie astralnym jest możliwa. Tyle, że Bóg jest źródłem w sensie stworzen...
2010-08-25, 16:55
Forum: Życie po śmierci
Temat: Co to zmora? Czy pomoc bioenergoterapeuty?
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 6603

Re: Co to zmora? Czy pomoc bioenergoterapeuty?

Spytaj lepiej czy jestem katolikiem :mrgreen:

Tak, jestem.
2010-08-25, 16:54

Voozie pisze: Wyszedłeś kiedyś z ciała, że tak dużo o tym piszesz?

"Nie pobieraj przedmałżeńskich nauk od typa, który nie chędoży."
Nie muszę sprawdzać tego, że jak przejedzie po mnie Tir to zginę.

Proszę bardzo. Już widzisz swoje nielogiczności? :mrgreen:
2010-08-25, 16:49

Udoskonalanie siebie jest złe? Ciekawe... Tyle, że Ty nazywasz uwstecznianie się udoskonalaniem. To klasyczna iście szatańska zagrywka nazywania zła dobrem. :? Iz 5:20 20. Biada tym, którzy zło nazywają dobrem, a dobro złem, którzy zamieniają ciemności na światło, a światło na ciemności, którzy prz...
2010-08-25, 15:56

Chociaż może nawet masz rację, tylko co z tego?
To z tego, że się mylisz.
Daje mi to rozrywkę i spełnienie, więc mam gdzieś biadolenie pseudofilozofa, który tylko zaprzecza i krytykuje.
Krytyka złych rzeczy to dobra rzecz.
2010-08-25, 15:52

Właśnie próbujesz powiedzić, że mogę byś świadom swojej płci tylko wtedy, gdy trzymam przyrodzenie w ręku. Celowo formułujesz błędne wnioski? Sama świadomość płci nie mówi o tym czy rzeczywiście ktoś daną płeć posiada. Transwestyci są tego dobitnym przykładem. Zrozum, że płeć istnieje/nie istnieje ...
2010-08-25, 15:35

Gdzieś tłumaczyłem czym jest dla mnie magi. Psychologiczna metoda indukowania cech i zasad. Nie ważne czy realnych, czy też symbolicznych. Tworzysz sobie własny światek tak jak dziecko autystyczne, tyle, że Ty do tego dążysz świadomie paktując z siłami, o których chyba nie masz zbyt wiele wiadomośc...
2010-08-25, 15:30

Błagam, nie wciskaj na siłę tej ideologii. Nikomu na siłę nic nie wciskam. Usprawiedliwienie od mamy i środkowy palec. Na Twoim miejscu nie pisałbym takich rzeczy, bo Bóg nie pozwala z siebie drwić. Tak więc żebyś się nie zdziwił, bo jeszcze możesz go stracić. Popieram. Tam pewnie też bronią krzyża...
2010-08-25, 15:12
Forum: Hipnoza, psionika (PSI)
Temat: Manipulacja energią i tworzenie psi bali-problem
Odpowiedzi: 45
Odsłony: 18653

Re: Manipulacja energią i tworzenie psi bali-problem

Na Twoim miejscu to cieszyłbym się, że tego nie potrafisz.

Warn za posta nic nie wnoszącego do tematu. Nie pierwszego zresztą...
Ivellios
2010-08-25, 15:10
Temat: Co się dzieje, gdy umieramy?
Odpowiedzi: 165
Odsłony: 61773

Re: Co się dzieje, gdy umieramy?

Moim zdaniem najbezpieczniej jest przyjąć, że wszystko się kończy, rozpływa. Nie można się rozczarować, ale można się miło zaskoczyć jakby co
Niektórzy się zaskoczą, ale wcale nie będzie to miłe. Piekło to nic miłego.
2010-08-25, 15:00
Forum: Aura i czakry
Temat: Pomoc i pytania
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 6083

Re: Pomoc i pytania

Bo egzorcyści katoliccy wypędzają demony i mają na to specjalne metody. Taka osoba nawiedzona najpierw musi przejść badania psychiatryczne- jeżeli lekarz uzna, że tylko placebo tutaj zadziała, to wysyła go do egzorcysty. HAHAHA. Plecebo to teraz Ci zadziałało. http://niewiarygodne.pl/kat,118594,tit...
2010-08-25, 14:27
Temat: OOBE - pytania
Odpowiedzi: 533
Odsłony: 185662

Re: OOBE - pytania

To zacznij się bać:
1.

2.

3.
2010-08-25, 14:23

Czy umiesz osiągnąć stan Alpha? A do czego to niby jest potrzebne? Co Ci daje ten astral? Czy przez to jesteś lepszym człowiekiem? Co po śmierci pokażesz Bogu? Czy umiesz wejść do astralu? Tam lepiej nie wchodzić. Czy spotkałeś swojego opiekuna? Znaczy się demona w astralu. Nazwij go po imieniu. To...
2010-08-25, 14:14

ci wszyscy magowie których filmiki są w internecie mogą tę moc pozyskiwać z innych źródeł
Akurat Ci to większości oszuści i szarlatani. :shock:
2010-08-25, 14:07
Temat: Co to zmora? Czy pomoc bioenergoterapeuty?
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 6603

Re: Co to zmora? Czy pomoc bioenergoterapeuty?

Radzę zerwać kontakt z bioenergoterapeutą i wyspowiadać się z tego. Dużo się modlić. Polecam tą modlitwę: Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich za...
2010-08-25, 14:01

Owszem, płeć jest nierozerwalnie związana z ciałem, ponieważ jest emanacją zasady (męskiej, żeńskiej lub nijakiej), i co z tego? Nie ma zasad tego rodzaju. To urojenie okultystów. Seks astralny (gdy dusze obojga kochanków są poza ciąłem) jest raczej unifikacją osobwości Obawiam się, że za dużo film...