Znaleziono 372 wyniki

autor: Leanna
2010-06-20, 16:58
Forum: Życie po śmierci
Temat: Czy duch mnie odwiedził?
Odpowiedzi: 28
Odsłony: 10442

Re: Czy duch mnie odwiedził?

Zgadzam się ze zblazowanym.
supolo pisze:mamy nadzwyczajnie dobry słuch i rozpoznajemy po tupaniu kto idzie, wpływa na to: głośność, częstość i dźwięk tupania
Uważam, ze to część, która po prostu uatrakcyjnia tekst co mnie upewnia w przekonaniu, że to ładna historyjka dla dzieci.
2010-06-15, 21:48
Forum: Off-topic
Temat: Choose Your Destiny! (na wesoło :P)
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 222

Re: Choose Your Destiny! (na wesoło :P)

You are fat Jack the bloodthirsty killer destined to re-educate 4chan ;)

Kto by pomyślał...Ja! Krwiożercza! heh :D
2010-06-13, 22:40
Forum: WITAJ PRZYBYSZU!
Temat: Zdrastwuj ludzie :)
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 108

Re: Zdrastwuj ludzie :)

Drakooxxx pisze:Od dawna interesowałem się zjawiskami paranormalnymi
Drakooxxx pisze:Dopiero teraz zacząłem się interesować tego typu sprawami
To jak, długo się tym interesujesz czy jednak nie?
Sorki, że tak od razu wytykam ci małe błędy, ale tak już mam :D

Witam na forum i Powodzenia
Li
2010-06-11, 20:59
Forum: Magia run
Temat: RUNY OCHRONNE
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 25139

Re: RUNY OCHRONNE

Fehu ochrania sprawy finansowe, wypełnia braki materialne...

-- 2010-06-11, 21:35 --

Algiz jest ochroną ciebie samego, jest najsilniejsza z run chroniących
2010-06-11, 20:30
Forum: Wampiryzm
Temat: Jak się wysysa energię z ludzi???
Odpowiedzi: 68
Odsłony: 33979

Re: Jak się wysysa energię z ludzi???

dagmara pisze:Ale muszę przyznać iż załamałaś mnie nie wiedząc co to jest tarcza ochronna :D
Oj, czepiasz się szczegółów :P Nie chodzi o to, ze nie wiedziałam co ma na myśli Ignis, tylko o to, jak to się robi. Czasem można być przecież niedoinformowanym :D
2010-06-08, 22:14
Forum: Wiara, religie i sekty
Temat: Bóg
Odpowiedzi: 207
Odsłony: 41891

Re: Bóg

Ja powtórzę to co gdzieś wcześniej już pisałam:
Skoro Bóg Mojżeszowi pomógł przejść przez morze to czemu nie pomorze Afrykańskim dzieciom chorującym na AIDS?
2010-06-08, 20:31
Temat: Black Metal i Religia w Polsce
Odpowiedzi: 40
Odsłony: 10375

Re: Black Metal i Religia w Polsce

Powiem tak: religia w szkołach powinna oczywiście być. Ja nawet nie wierząc w Boga widzę pozytywy tej nauki. Polska religia mówi o szerzeniu dobra dzięki czemu część z nas- ludzi - czasem sobie coś uświadamia. Że źle robił. Źle żył... Ale nastolatki zawsze mialy skłonności do buntu. Gdy każesz my by...
2010-06-06, 18:51

Nie obraźcie się, ale wasza kłótnia do niczego nie prowadzi. Dzięki, Ignis, za poprzednia odpowiedź na moje pytania. Nie będę od razu niczego odrzucać. Mam dość mocną siłę woli i koncentruję się też całkiem szybko. Potrzebuję tego w robocie :D . Spróbuję poćwiczyć to o czym mówiłeś, a dopiero potem ...
2010-06-06, 18:31
Temat: Aborcja,Poronienie
Odpowiedzi: 276
Odsłony: 50849

Re: Aborcja,Poronienie

a Li się nie zgadza z takim spojrzeniem na to. Po prostu nie sądzę, żeby przez wprowadzenie broni nagle wszyscy zaczęli się zabijać. Nie uważam, że taka legalizacja byłaby korzystna. Na pewno nie dla mnie i nie w mojej robocie. Przestępcy mieliby łatwiejszy dostęp do każdej broni. Dzieciaki w szkoł...
2010-06-05, 13:52

No cóż...ćwiczenie widzenia aur się liczy? Medytacja... Żadnych innych rzeczy sobie nie przypominam :P

-- 2010-06-05, 13:53 --

Mogę jeszcze powiedzieć, ze głównie opieram się na prawach fizyki, ale mogę zrobić wyjątki, gdy coś brzmi logicznie.
2010-06-05, 12:59

Może tak dużej szkody jak normalny pocisk (kula) nie zrobi, nie mniej śrut jest również niebezpieczny. Skoro kamieniem można zrobić komuś krzywdę to tym bardziej lecącym z taką prędkością pociskiem śrutowym. -- 2010-06-05, 13:09 -- Tak w ogóle to proponuję przenieść tą dyskusję do innego tematu. Jak...
2010-06-05, 12:57

zblazowany pisze:Można wyćwiczyć ,,wysysanie". Najlepiej skorzystać z takich technik jakich używa derren brown. Czyli hipnoza, sugestia itp.
Hipnoza a 'wysysanie energii' i umieszczanie jej w jakiejś piramidce to dla mnie dwie różne rzeczy. To pierwsze jest realne to drugie nie.
2010-06-05, 12:54

nawet strzelając do kogoś ( jesli to nie bedzie głowa, szyja) to ma nie stanie mu się nic poważnego. A w to nie uwierzę. Strzelając z wiatrówki nawet z dużej odległości można zrobić komuś poważną krzywdę. Energia wylotowa takiego karabinu pneumatycznego wynosi ok. 18J. W tym momencie śrut jest bard...
2010-06-05, 12:27

Powiedzmy sobie szczerze- takie 'robienie' broni jest cholernie niebezpieczne. Wystarczy mały błąd w złożeniu i możesz nabawić się trwałych szkód.
Mam pytanie: czy wiatrówkę w ogóle można złożyć tak o sobie?
2010-06-05, 11:49

Lawet gdyby zatwierdzono legalizację broni używanie jej bez konkretnego powodu (do obrony własnej) byłoby bardzo surowo karane. W żadnym kraju nie ma tak, ze można sobie 'postrzelać' na polu do sąsiadów. Za użycie broni są kary surowsze niż za nieumyślne morderstwo, jeszcze zależy od sytuacji. Czyta...
2010-06-04, 23:41

Masz jakiś pomysł by to zrobić? Niby kto tu to ułatwia? Ktoś kto chce zarobić na czarnym rynku nie będzie przecież "dokręcał śruby" !
2010-06-04, 23:26

Mało jest sytuacji, kiedy naprawde konieczne jest otwieranie ognia. Dokładnie, ale dzieciaki lubią mieć się czym pochwalić. Gdy taki nastolatek powie koledze, ze ma śliczną nóweczkę będzie świetny etc. Tylko potem mogą być małe kłopoty. Policji broń jest głównie potrzebna do zastraszenia smarkaczy,...
2010-06-04, 23:17

wszędzie na całym świecie zdarzają się morderstwa z bronią w ręku. Gdy gdzieś tam (nie pamiętam gdzie, wczoraj mówili, chyba gdzieś w USA, ale nie pamiętam) zdarzyło się po raz pierwszy od ponad 14 lat takie przestępstwo (zginęło 12 osób, a ponad 20 było rannych, potem gościu sam się zastrzelił) w p...
2010-06-04, 23:04

Owszem tworzy się. I jestem pewna, ze to nic nowego. Ludzie zawsze chowali broń po kątach... Wielu z nich myśli że jeśli w filmie koleś robi pi paf to jest to prawda i oni też będą strzelać sobie do kogoś. A pewnie nie strzelali nawet z wiatrówki. Niestety nawet wtedy są niebezpieczni. Taki gość któ...
2010-06-04, 22:33

Przepraszam, ale chyba nie zrozumiałam. Ja mówię, że jeśli człowiek chce mieć broń i ma znajomości to ją sobie załatwi. Owszem, rząd mógłby bardziej się postarać i wyłapać takich ludzi, ale tak się składa, ze mało osób zwraca na to uwagę. Polska rzeczywiście ma spore problemy w utrzymaniu przestępcó...