Znaleziono 3380 wyniki

autor: Darnok
2006-12-22, 17:42
Forum: Wiara, religie i sekty
Temat: Kościół katolicki
Odpowiedzi: 372
Odsłony: 57742

Blackdragon , pięknie napisał jedną rzecz, którą nie zajmowaliście się a co nie jestem uzdrowicielem? Jestem szczery do bólu. Jedyne co bym zrobił to towarzyszył bym jej, żeby nie umierała sama. Wy zajmujecie się wszystkimi prawami, pieniędzmi. Ale rozmawiacie o człowieku, i nie zapominajcie o tym....
2006-12-21, 21:44
Temat: Kobieta w średniowieczu
Odpowiedzi: 34
Odsłony: 8922

Serephinea , mogę ci podać co najwyżej punkt 2. Kobieta była dyskryminowana i traktowana jak worek gów**. Pełniła głównie rolę kury domowej on i oczywiście nie miała żadnych praw. To była taka maszynka do robienia dzieci. I to hurtowo, bo ponad połowa ginęła w wieku dziecięcym, dlatego kobieta więk...
2006-12-21, 10:56
Forum: Nasze zainteresowania, twórczość oraz pasje
Temat: Czy wie ktoś co to jest lockpicking ?
Odpowiedzi: 30
Odsłony: 1736

BloodLust pisze:wyjdzie predzej czy pozniej na złe...
e tam, normalny polak nie jest tak skrzywiony, by wytrychami wszystkie zamki otwierać :D
to samo tyczy się z sarinem :D
2006-12-21, 10:53
Forum: Nauka
Temat: Fizycy zadziwieni aktywnością słońca
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 1952

Mawerick,
przecież mamy pole magnetyczne, które nie przepuszcza tych fal do atmosfery :D no i pozostaje ozon
Mawerick pisze:brak zimy jako takiej jest spowodowany właśnie nadaktywnością słońca!
Też tak myślę...
2006-12-21, 10:50

ma być wyraźnie gorsza Nie ma być gorsza. Najlepiej, gdyby uwolnić z obowiązku wyznawców innej wiary, ale co do katolików to nie mogą mieć innego wyboru. inne nauki są uniwersalne dla całego świata. A czy Chrześcijanizm nie ma zasięgu na cały świat? Nauki Jezusa kazały porzucić nauki Mojrzesza. Kat...
2006-12-20, 22:57
Forum: Off-topic
Temat: Sztuki walki
Odpowiedzi: 122
Odsłony: 3500

Blackdragon,
blokers? :P
Jest też prawdopodobieństwo, że wróg wyciągnie nóż, i jak go zabierzesz, gdy jest obeznany z tą bronią?
2006-12-20, 22:46
Forum: WITAJ PRZYBYSZU!
Temat: aj kom bak, jak lesi conajmniej
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 226

DragonFire pisze:dziwny jesteś
Nie, nie jestem gejem :D
2006-12-20, 22:45

kazda inaczej, ale ostatecznie tak samo. a nie tak, ze katolicy jedyna sluszna wiara, lamia konstytucyjne prawo rodzice dziecko wlaczajac w obrzedy religijne przed 18-tka Gdybyśmy żyli w Islamskim kraju, to nie miałbym nic przeciwko w temacie Islamsa matura. Kościół POWINIEN natomiast dbać o to aby...
2006-12-20, 19:13
Forum: WITAJ PRZYBYSZU!
Temat: aj kom bak, jak lesi conajmniej
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 226

DragonFire pisze:a panów... to... eeeee.... moge się nie wypowiadać? :P
nie rób mi nadziei :D
2006-12-20, 19:10

Mawerick , Cieszę się, że nie jestem sam :D A co z tymi co ne są w ogóle atolikami tylko żydami, muzułmanami i ateistemi? Jaki jest procent ludności Żydowskiej, a jaki katolickiej? jakby każdy chciał dogadzać każdemu, to by wyszło drugie USA... No właśnie. Czy więc można robixć z niej maturę? Wedłu...
2006-12-19, 23:39

Nightwalker, też mógł odebrać tego posta... zresztą o co ci chodzi?
2006-12-19, 23:20

ale wlasni ci ksieza stworzyli to prawo, Prawo powstało za czasów średniowiecza. Może nie jest idealne, ale nakazuje do miłości. jedna msza i inkasuje nawet kilkaset ZŁych W mojej parafii takich przekrętów nie ma Racja, ale tak jest tylko w Polsce. W Niemczech sobie jeżdżą traktorami po polu i nie ...
2006-12-19, 19:54

piszesz, zeby nie oceniac tylko z jednej strony, a pozniej piszesz, ze kto nie jest katolikiem to jego pech Pisze jaki jest świat, a nie jaki ma być... ze tez jestes nie malym fanatykiem tej religii Nawet nie praktykuje... nie znasz innych religii, a to ze mniej pomagaja ludziom, Racja, nie praktyk...
2006-12-19, 19:45

Wiem, ale ja to napisałem doelcaminox, a potem to ciągneliście , więc to skończyłem.
2006-12-19, 19:16

Assassinio , odważyłbyś się pomóc dziewczynce? raczej bałbyś się o swoje życie, a ksiądz zrobił tak, jak mu religia nakazywała. Rozumiesz? Czy Islam pomaga Afryce? czy Judaizm pomaga Afryce? czy prawosławie pomaga Afryce? nawet jeżeli pomagają, to nie w takim stopniu, jak My, bo Nasza religia opier...
2006-12-19, 18:46

ekhm.. porównujac z buddyzmem to chrzescijanstwo jest okropne i brutalne :P Wyżej napisałem pewną (prawdziwą...) opowieść o Włochu. Buddysta najwyżej by zaczął medytować, by wyleczyć dziewczynkę... Nie oceniam nikogo po religii, ani po rasie. Dla mnie każdy równy, ale chyba tylko dla mnie. Ja pisał...
2006-12-19, 18:41

ychowali na wiernego fana Romana i kościoła katolickiego to nie znaczy że każdy jest katolikiem i jednak niektórzy myślą nie tylko o sobie, bo rozumieją a nie zachowują się równie głupio jak ty... Nie lubię Romana, ba nawet go wyśmiewam, ale popatrz sobie na USA, gdzie posiadanie choinki niedługo b...
2006-12-19, 18:08

Jego świętość została przegłosowana na soborze nicejskim. A więc jest Bogiem. Nie każdy tu jest katolikiem :/ To ma pecha. To co, mam się uczyć Bibli na pamięć żeby zaspokoić zachcianki Giertycha ? Wystarczy, żebyś nie myślał tylko o sobie, bo Giertych po prostu wybiera mniejsze zło. Bardzo duża wi...
2006-12-19, 16:26
Forum: Demonologia i demonolatria
Temat: Inwokacja na przywoływanie demona
Odpowiedzi: 98
Odsłony: 78627

Dla chętnych podaję słowniki sumeryjsko - angielskie, żeby wiedzieli, co klepią, jeśli już się na to zdecydują:
Mogę nawet po japońsku klepać i co z tego? czyli już inny język niż sumeryjski nie działa?
2006-12-19, 16:19

Sam kościół jeżeli robi coś dla dobra, to własnego. Poprzyj to argumentami, a nie puszczaj słowa na wiatr. Ty nie widzisz obu stron medalu. Ty widzisz tylko to, że kościół fe, że się mordowali tysiąc lat temu (a turki do dziś się klepią) o i że jest jeszcze legenda o papieżycy, i to też wielki argu...