Znaleziono 3380 wyniki

autor: Darnok
2006-12-27, 23:56
Forum: Wampiryzm
Temat: Wampiryzm
Odpowiedzi: 271
Odsłony: 48061

BloodLust , lucius , wiem, to zaboli...ale...napisać?....a niech mnie....WAMPIRY NIE ISTNIEJĄ, a na pewno nie takie, które piją krew, latają i bóg wie co jeszcze. Byliście u psychologa? ja na serio piszę, wariatem jest się wtedy, kiedy się myśli, że jest się normalny. , to nie moja sprawa.. wiem, n...
2006-12-27, 22:11
Forum: Wampiryzm
Temat: Wampiryzm
Odpowiedzi: 271
Odsłony: 48061

BloodLust , i pewnie nagle z 73 krew odmłodziła cię do 43? a... no przecież, dla WAS to nie ma znaczenia, jesteście nieśmiertelni. A skaczecie na 10m jak w blade? a masz jakiś miecz z piorunami wokół? sorry, ale dla mnie te sangi gangi to jakaś parodia jest ze średniowiecza. Napijecie się krwi i na...
2006-12-27, 16:57
Forum: Kryptozoologia - nieznane zwierzęta
Temat: Nagranie schwytania małego krakena (3,5 m)
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 10104

Wilczycaa pisze:Przecież Krekeny nie są takie głupie żeby od tak sobie dać się złapać..
W sieć?
Wilczycaa pisze:Wiesz ile kasy trza będzie wmulić w to?
Taa akwarium, odpowiednia temperatura i zmiana wody co jakiś czas (ew. filter). No i pożywienie. Do pokoiku bez okien i po sprawie.
2006-12-27, 14:50
Forum: Off-topic
Temat: Powiedzmy NIE rasizmowi!
Odpowiedzi: 62
Odsłony: 2372

Klaus pisze:Nie chciałbym tego
Polska dla polaków! pierwsze chyba prawo Polskich rasistów :)
2006-12-26, 20:34
Forum: Wiara, religie i sekty
Temat: Kościół katolicki
Odpowiedzi: 372
Odsłony: 57844

Cogito pisze:Przecież to właśnie ci ludzie "stworzyli" fanatyzm religijny itp.
Wyprzedzając zapaleńców- Jedynym przejawem w Polsce fanatyzmu to moherowe berety.
Temat "fanatyzm religijny" powinniśmy już zostawić. Może teraz podyskutujmy o wpływie kościoła na świat?
2006-12-26, 20:18
Temat: Kobieta w średniowieczu
Odpowiedzi: 34
Odsłony: 8970

Leśna pisze:heretyków paliło
No właśnie o to chodzi, że po średniowieczu już powoli przestają palić. Palono głównie heretyków i czarownice (w średniowieczu).
2006-12-26, 20:16

Jeżeli ktoś dalej wierzy stronie chrześcijańskiej, to dopiero musi być pranie mózgu. Nie napisałem, że wierze we wszystko, ale nie przesadzajmy i nie piszmy, że KK to największe zło razem z papieżami. bo nie pisałem że nie wszyscy, a te kryteria dotyczą akurat komentarzy katolickich internałtów Nie...
2006-12-26, 19:49
Forum: Nasze zainteresowania, twórczość oraz pasje
Temat: Coś od admina
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 1057

Ivellios pisze:"Żegnaj, miłości ma" (na melodię "Goodbye my love goodbye" Demisa Roussosa)
Jakoś jak sobie dośpiewuje, to mi nie wychodzi:/ ale to chyba dlatego, że dawno nie słuchałem :D
2006-12-26, 18:48

fanatycy to juz nie ludzie. Taa na mnie naskakują, że ja nie toleruje innych ludzi (ty też na mnie naskakiwałeś...), a robisz DOKŁADNIE to samo. ja się zgadzam, ze zaiscie tacy wlasnie sa.. Bo uległeś praniu mózgu. Myślisz, że Świadkowie Jehowy są gnębieni (chociaż to nie jest prawda), że KK niszcz...
2006-12-26, 18:03

Leśna pisze:właściwie to powinniśmy sprecyzować, o którym okresie średniowiecza mówimy :roll:
a w którym palono kobiety...
głównie w średniowieczu, potem już cżłowiek odchodził od boga.
2006-12-26, 15:22

piękna idea, mało realna :) gdzie ty żyjesz? :] realna, a nawet jedyna... i niby umacniają? ;) tak żyd, mason, lewak Radio m zianie zawiścią do wszystkiego co im nie poklaskuje - posługiwanie się słowami, których sens wypatrzyli i używają ich jako wyzwisk (żyd, mason, lewak) - pogarda do inności i ...
2006-12-25, 16:57
Forum: Świat snów
Temat: drgawki szalonej bibi
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 5861

DragonFire, to uczucie spadania też czasem mam. Taką przejawkę, że przechodzę przez próg i się wywracam. Wtedy zaczynam odruchowo się rzucać. A z tymi oczami to nie wiem, może wyjście z ciała?
2006-12-25, 16:54

KK wypowiada się w sprawach moralności, by utrzymywać pozory swojego duchowego i dobrego przeznaczenia. to jest ta odpowiedz BloodLust , ? Nightwalker , Jan Paweł II jest tu dobrym przykładem. Chciał pojednać wszystkie religie, no i był głową kościoła, czyli jego zachowanie było zachowaniem kościoł...
2006-12-25, 14:30

a tam słyszałam, że miała epilepsję ;) ale różnie można historię interpretować :) wtedy chyba tych chorób nie znano. Znaczy się znano, ale wszystkie (w przypadku kobiet) ograniczały się do bycia czarownicą. Najlepszy sposób sprawdzenia, czy kobieta jest czarownicą (piszę tu o prawdziwej metodzie). ...
2006-12-25, 14:28

Wierzący będzie częściej tylko się modlił i życzył poprawy. Wiesz, ludzie się modlą o ocalenie, a nie powinni. Tak jak napisałeś, człowiek człowiekowi może pomóc, fizycznie i duchowo. Bóg (nie licząc cudów) tylko duchowo. uznanych za dobre: miłosierdzie, miłość, pomoc bliźniemu. Mawerick ma rację. ...
2006-12-24, 14:08
Forum: Kryptozoologia - nieznane zwierzęta
Temat: Nagranie schwytania małego krakena (3,5 m)
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 10104

To na pewno kraken?
2006-12-23, 22:06
Forum: Off-topic
Temat: Giertych zakazuje grania w gry komputerowe
Odpowiedzi: 42
Odsłony: 5201

ArturVonFornal pisze:ciemne zaułki i growa kontrabanda ;)
Spotykanie w piwnicach i granieprzez sieć dostarczaną satelitę szpiegowską :D
Telefonów też muszą zabronić- Wkońcu można dodzwonić się na sex linie :D
2006-12-23, 19:09
Forum: Niewyjaśnione zjawiska
Temat: "Obrazowy cud" z Czech
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 5592

Zrobił ktoś zdjęcie twarzy z otwartymi oczyma?
2006-12-22, 17:46
Temat: Papieżyca Joanna
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 15329

To wszystko domysły, legendy. Mogła istnieć, albo nie mogła. Co prawda śmieszne wydarzenie (kobieta papież, a nie zgon), no ale zdarza się.
2006-12-22, 17:44

Mawerick pisze:Joanna D'arc
To bardzo tragiczny przykład, bo została spalona przez mężczyzn :D
Nightwalker, jest o tym artykuł na Paranormalium.