Znaleziono 1388 wyniki

autor: Ruskof
2010-06-06, 17:55
Forum: Książki, muzyka i filmy
Temat: Ulubione teksty piosenek
Odpowiedzi: 74
Odsłony: 5028

Re: Ulubione teksty piosenek

"You're Going Down" theme song od imprezy wrestlingowej "Extreme Rules 2009" Define your meaning of war To me it's what we do when we're bored I feel the heat comin off of the blacktop And it makes me want it more Because I'm hyped up, outta control If it's a fight I'm ready to go I wouldn't put my ...
2010-06-06, 13:19
Forum: Książki, muzyka i filmy
Temat: Ulubione teksty piosenek
Odsłony: 5028

Re: Ulubione teksty piosenek

O to tekst to piosenki tegorocznej Wrestlemanii "I made it" sam napisalem teksty z pamieci,wiec jesli sa jakies bledy prosze o poprawke :) Yeah Cash Money Heroes Private Jets Polish, fly I look up to the sky And now the World is mine Ive known it all my life I made it, I made it! I used to dream abo...
2010-06-06, 13:03
Forum: Wiara, religie i sekty
Temat: Aborcja,Poronienie
Odpowiedzi: 276
Odsłony: 53819

Re: Aborcja,Poronienie

O to wlasnie mi chodzi,a Li się nie zgadza z takim spojrzeniem na to.
2010-06-06, 00:25
Forum: Kryptozoologia - nieznane zwierzęta
Temat: Yeti
Odpowiedzi: 104
Odsłony: 36276

Re: Yeti

quar pisze:przecież Yeti jest tylko jeden ...
Ekhm..Przepraszam szanowny panie Quar,ale skad pan wie ze Yeti jest tylko jeden skoro nie mielismy bezposrednich relacji z nim?Czyli wynikaloby ze wszyscy swiadkowie ktorzy zauwarzyli to Yeti widzieli to samo zwierze?Watpie raczej...
2010-06-05, 23:48

Raczej zwiekszy poczucie bezpieczenstwa,bo gangster ktory nie wie ze posiadasz bron przeprowadzi napad jak na osobe ktora nie jest wcale uzbrojona,i wtedy szanse na to ze zginiesz sa rowne niz gdybys nie byl uzbrojony,chyba ze podszkalales się w tego typu obronie to mozesz zareagowac jak nalezy gdy ...
2010-06-05, 19:18
Forum: WITAJ PRZYBYSZU!
Temat: Gdzie was w necie spotkać można
Odsłony: 2388

Re: Gdzie was w necie spotkać można

Przyjalem.
2010-06-05, 18:40

Dziala bo gdy ty klikasz na ten link to twoj profil ci wyskakuje,gdy ja klikam to moj wyskakuje.
2010-06-05, 17:17

Chantelle,zly adres podalas,ale wiem dlaczego,dlatego przesle link gdzie zdjecie wrzucilem wtedy wystarczy ze przejdziecie na moj profil i juz :)
LINK
2010-06-05, 14:25
Temat: Ostateczne przemyslenia na temat katolicyzmu
Odpowiedzi: 148
Odsłony: 50916

Re: Ostateczne przemyslenia na temat katolicyzmu

A dekalog na wzgorzu to tez byl jego wymysl? :P
2010-06-05, 14:05

Czytałam o przypadkach, w których ludzie dostawali 20 lat więzienia... Pisalem wczesniej ze w USA czasem za pojedyncze przestepstwo mozesz zaleznie od sytuacji nawet 60 lat dostac. Nie sądzę, by stało się tak jak mówił Ruskof. Wszystko miało by swoje konsekwencje. Zaprzeczasz sama sobie.Wszystko mi...
2010-06-05, 02:29

To skad glosy mialyby doplywac?Bog ukazywalby się przy palacym się krzaku?
2010-06-05, 02:11

Ja :P

-- 2010-06-05, 02:15 --

Iv chyba zdolalem cie tam znalesc :D
2010-06-05, 01:50

Dając broń obywatelom państwo uznaje swoją słabość wobec przestępców. Tak ciagle mowicie o broni..Ale pomyslcie,gdyby tak udostepniono kazdemu obywatelowi,jak niektorych stanach USA,to po jakis momencie stalo by się normalka,ze dziad chodzi po ulicy i celuje gowniarza ktory go brzydko nazwal.Jesli ...
2010-06-04, 21:24
Forum: Off-topic
Temat: [na luzie] Czego baliście się w dzieciństwie? :)
Odpowiedzi: 195
Odsłony: 11920

Re: [na luzie] Czego baliście się w dzieciństwie? :)

Gdybym ja takiego zobaczyła (czy nawet mniejszego np. ok. 1cm) wrzeszczałabym tak, ze w Australii by mnie usłyszeli No to mamy drugie krakatau :lol: nie szkoda bylo by ci glosu? :D * Zastrzyków, raz schowałem się u lekarza i półtorej godziny mnie szukali. Ale pobieranie krwi lubiłem, bo na krew bar...
2010-06-04, 21:13

No ok,Chantelle,Li jestescie jakies 10 lat ode mnie starsze,moze inaczej na to patrzycie,ale gdy rozmawiam np z kolezanka z ktora na codzien w polsce się dziwie to inaczej by na mnie patrzyla od chwili gdybym tak chlopaka pocalowal..A nie biorac innych pod uwage,co nie chce tak się witac,mysle ze re...
2010-06-04, 20:40

Zblaz,a kto mowil ze po ladzie mamy szukac?Archeologowie moga się wybrac i kopac,az cos się znajdzie.Moga znalesc jakies zaweglone slady itp..ktore do badan pojda i wtedy mozemy wskazac czy to ten krzak jest.
2010-06-04, 20:30

Ruskof- przepraszam bardzo, ale gdy wymierzam sierpowy również nie mówię, czy będzie to prawy, lewy czy prosty... Co to by była za walka? Li- Przepraszam bardzo,ale gdy pisalem to co mu mowie to tylko za pierwszym razem tak zrobilem na nastepne takie zdarzenia gdy juz się zblizali do mnie to palcem...
2010-06-04, 20:08

Chantelle,nie zawze ostrzegam gdy wale,czasem gdy koles mnie wkurzyl a jestesmy poza zasiegiem wzroku jakiegos nauczyciela to smialo wale..Nie czekam wtedy,bo sam moge dostac.
2010-06-04, 20:00

co do przyulania - w niektórych kulturach mężczyźni całujący się na powitanie to normalna sprawa, i mówię tu o kulturach europejskich Tu we francji tak robia,ok rozumiem jesli dziewczyna zbliza się zeby mi calusa w policzek dac,bo taka ich kultura,ale gdy jakis chlopak tak robi,to mowie mu natychmi...
2010-06-04, 14:34
Forum: Kryptozoologia - nieznane zwierzęta
Temat: Portal Kryptozoologiczny "KryptoZoo"
Odpowiedzi: 43
Odsłony: 16678

Re: Portal Kryptozoologiczny "KryptoZoo"

To dlatego nie rozumialem na poczatku czemu hasla nie moglem zmienic,faktycznie potrzeba bylo cyfry,duze i male litery.