Znaleziono 1388 wyniki

autor: Ruskof
2009-11-03, 14:07
Forum: Życie po śmierci
Temat: Wawerly Hills
Odpowiedzi: 101
Odsłony: 30156

Re: Wawerly Hills

Szukalem na dosc duzo stronach-Nie znalazlem poslkich napisow,musze jeszcze poszukac to moze znajdzie się cos. :mrgreen:
2009-11-03, 14:05
Forum: Hipnoza, psionika (PSI)
Temat: Channeling
Odpowiedzi: 28
Odsłony: 10507

Re: Channeling

Layla-Zauwarz ze duchowni ogolnie sa przeciw takim dzialaniom jak oobe,czy praktykowanie roznych takich rzecz.Zawsze beda ci robili wode w mozgu mowiac ze szatan cie opeta itp... Ale jesli uznasz Channeling za ryzykowne,to nie praktykuj go.Osobiscie mi niepotrzebne jest praktykowanie tego,bo przyszl...
2009-11-03, 14:01
Forum: Proroctwa i przepowiednie
Temat: Nowa data końca świata!
Odpowiedzi: 70
Odsłony: 19453

Re: Nowa data końca świata!

Znalazlem strone tego artykulu na wp:

http://news.astronet.pl/print.cgi?2294

A ze to w wp,to nie zmienia fakt,ze moze takie cos się zdarzyc,choc sam się smieje gdy slysze o tym.
2009-11-03, 11:58
Forum: UFO i obce cywilizacje
Temat: Czy księżyc Saturna - Tytan jest zamieszkany?
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 5412

Re: Czy księżyc Saturna - Tytan jest zamieszkany?

Dobre,ale kwasniewski chyba nie dozyje dolotu,chyba ze w trakcie podrozy jego narzeczona urodzi mu pelno malych olkow kwasniewskich :P
2009-11-03, 11:53

A jesli nie bylo konca swiata w 2000,w 2006,co po co mialby byc 2012?Bo się kalendarz majow tak konczy?
Ja mysle ze konca swiata w ogole nie bedzie,chyba ze ten asteroida tak nam przywali ze rozpadniemy się na kawalki :P
2009-11-03, 11:50
Forum: Off-topic
Temat: Wspólna powieść - uwagi i wnioski
Odpowiedzi: 42
Odsłony: 825

Re: Wspólna powieść - uwagi i wnioski

A nie ma za co :)
Dzieki Spooky (bilet zaufania) :mrgreen:
2009-11-03, 01:23

"Wyobrazn jest wazniejsza od wiedzy" -Albert Einstein W tekscie same osoby itp nie wystarcza,trzeba duzo wiecej szczegolow zeby naprawde wykorzystac wyobrazn,ale co ja madrego o tej porze powiem :diabel2: Dagmara-Nie jestes ani Spielbergiem,ani jakims innym delikwentem ktory wymysla non stop jakies ...
2009-11-02, 23:27
Forum: WITAJ PRZYBYSZU!
Temat: Skąd się dowiedziałeś o tej stronie?
Odpowiedzi: 100
Odsłony: 3905

Re: Skąd się dowiedziałeś o tej stronie?

Szukalem w google artykuly o 11/09 i o oobe,i natrafilem na ta strone.Odkrylem ze mozna się zarejestrowac,poniewaz chcialem zaznaczyc jakis artykul do "Przeczytam pozniej" i wyczytalem ze trzeba się zarejestrowac.Wiec się zarejestrowalem,odkrylem forum i zaczalem pisac,i tak juz pare dni do dzis :)
2009-11-02, 23:13
Forum: Hipnoza, psionika (PSI)
Temat: Channeling
Odpowiedzi: 28
Odsłony: 10507

Re: Channeling

Mozna z awansem obalic teorie koscielna o tym ze szatan panuje nad nami,za przeproszeniem kosciol pier*oli po to by osoby tego nie praktykowaly,bo to przeciez grzech (smiech) i czlowiek sam mzoe sprawdzic czy naprawde szatan panowal wtedy nad jego swiadomoscia,zaleznie od tego do czego doprowadzi ch...
2009-11-02, 23:03
Forum: Książki, muzyka i filmy
Temat: Ulubiona ksiazka:)
Odpowiedzi: 145
Odsłony: 6598

Re: Ulubiona ksiazka:)

Tego rownierz nie pamietam,czy to kapusie nakablowali czy zostali przylapani na goracym uczynku :diabel2:
Dobre byly "akcje" na klan tych wiekszych,gdy zostawioli przykuta wiadomosc o tym ze byli,i pozniej jak lodka zapierdzielali zeby uciekac przed nimi :mrgreen:
2009-11-02, 23:00

Bardziej mnie interesowalo (z lekkimi szczegolami) Uklad sloneczny,a w nim wylacznie orbity ziemi i asteroidy ktory ma uderzyc,a co do twojej odpowiedzi : przeważnie z każdą symulacją oddalają się coraz bardziej Powiedzialbym przeciwienstwo od oddalania się,poniewaz ma nas walnac a nie oddalic się o...
2009-11-02, 22:50
Forum: Czarna magia
Temat: Klątwy & Uroki
Odpowiedzi: 404
Odsłony: 127235

Re: Klątwy & Uroki

Jesli sa w ogole jacys wybitni magowie na syberii,to musialem ominac taki temat albo nie natknac się na niego :) Mowilem o magach bambusowych bo najwiecej slyszalem o nich,moga ponoc opanowac zwierze,czlowieka w dowolnej chwili,a wszystko za pomoca umyslu,widzialem wideo gdzie bambus normalnie zabil...
2009-11-02, 22:41
Forum: UFO i obce cywilizacje
Temat: Adolf Hitler i UFO
Odpowiedzi: 61
Odsłony: 18175

Re: Adolf Hitler i UFO

No dobrze...Ale co to ma wspolnego z UFO?Moze to ze Hitler,Roosevelt i Churchill mieli tajne plany co do UFO?Jesli tak to nigdy o tym nie slyszalem...
2009-11-02, 22:31
Forum: Życie po śmierci
Temat: Wywoływanie aniołów i innych postaci
Odpowiedzi: 106
Odsłony: 46886

Re: Wywoływanie aniołów i innych postaci

A ja mialem na mysli zwyklych wywolujacych,czyli forumowiczow (chyba ze wsrod nas jest magik :diabel2:) to maja 100% powodzenia w wywolaniu :)
2009-11-02, 22:27

Widzę, że "oldschool" Ja pamiętam z tej książki moment, kiedy chłopczyka z tej "dobrej" strony moczyli w rzece, on zachorował i umarł. No i "Stowarzyszenie Żujących Kit" (mam nadzieję, że nazwa przynajmniej trochę podobna do pierwowzoru) też zostaje w pamięci Nazwy teog malego nie pamietam,pamietam...
2009-11-02, 22:19
Forum: Paleoastronautyka
Temat: Jakie są dowody?
Odpowiedzi: 179
Odsłony: 73455

Re: Jakie są dowody?

Ja zrozumialem to jak zrozumialem,i wytlumaczylem jak to rozumiem :mrgreen:
2009-11-02, 22:16

Temat w sobie dobry,a znalazles jakies manipulacje? (komputerowo rekonstruowana orbita 2002 NT7 i ziemi,albo kompetorowo rekonstruowane zderzenie palnetoidy z ziemia)
A na pierwszy rzut oka,to mi się to skojarzylo z filmem "dzien zaglady",polecam :)
2009-11-02, 19:33

Bardzo podobala mi się ksiazka "chlopcy z placu broni" a mowiac o kronice wampirow-patrzylem prawie we wsyzstkich bibliotekach w miescie i za cholere znalesc tego nie moge.Jest ktos niedaleko katowic ktory by wiedzial gdzie taka ksiazke mozna kupic? :)
2009-11-02, 18:48

Mysle ze lepiej byloby stawiac linki ze zdjeciami na koncu postow,chyba ze wam komp dziala jak ruchome schody to mozemy je zamiescic na koncu kazdej histotrii :)
2009-11-02, 18:31
Forum: Nasze spotkania z nieznanym
Temat: Programy stymulujące fale mózgowe
Odpowiedzi: 91
Odsłony: 28857

Re: Programy stymulujące fale mózgowe

Mysle ze byle jakie bo by szkoda pieniedzy na nie bylo.

Osobiscie nie dzialalo to na mnie,ale gdy np puszczalem to bratowi to wariowal.Na kazdego inaczej dziala.