Znaleziono 1388 wyniki

autor: Ruskof
2010-06-04, 14:19
Forum: Nasze spotkania z nieznanym
Temat: Dziwna postać...
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 7236

Re: Dziwna postać...

Wiem ze widziales go gdzie indziej,gdybys przeczytal mojego posta dokladnie to bys wyczytal ze akurat ten przyklad wzialem pod uwage.
2010-06-04, 14:16
Forum: Wiara, religie i sekty
Temat: Aborcja,Poronienie
Odpowiedzi: 276
Odsłony: 54509

Re: Aborcja,Poronienie

A jakbym takiego kolesia, co tylko chcial mnie okrasc zabila, posadzili by mnie i moze mnie by na krzeslo dali Jesli sedzia/sedzina maja cos w glowie,to moze przyjma fakt iz mialas się obronic,a nie celowo go zabic.Za samoobrone to chyba nie idzie się do wiezienia. A czemu nie moge powiedziec ze mu...
2010-06-04, 11:39
Forum: Nasze spotkania z nieznanym
Temat: Dziwna postać...
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 7236

Re: Dziwna postać...

Ilosc postow wplywa na range.Nie prejmuj się,jesli chcesz sobie wzbic seniora forum to bedziesz musial dlugo popracowac :) A o temacie-Szanse zwiekszone ze to po prostu urojenie bo byles maly,i chocbys moment po tym myslal o tym,to wiesz jak dzieci..Ruszaja wyobraznia,i wszystko przeksztalcaja,dlate...
2010-06-04, 11:06

TOLERANCJA DLA HOMOSEKSUALISTÓW- BRAK ZGODY Z ICH POGLĄDAMI. Nic dodac nic ujac.Moge ich tolerowac,ale np to ze nie podobaja mi się ich torebki nie znaczy ze ich nie toleruje. Ps jestem za legalizacja broni jak najbardziej i przeciwko karze smierci , niezaleznie od wszystkiego. Jak ktos ci kalashni...
2010-06-04, 01:13
Temat: Ostateczne przemyslenia na temat katolicyzmu
Odpowiedzi: 148
Odsłony: 51033

Re: Ostateczne przemyslenia na temat katolicyzmu

Ok,ale to chyba nie jest wielki problem odszukac jesli ma się srodki zeby prowadzic takie badania,jakos nikt nie wpadl na to by taka wyprawe zrobic jeszcze...
2010-06-03, 21:54

Takie szczegóły chętnie się czyta, ale na forach o innym profilu... Nie mialem tego na mysli piszac o tym,rozpisalem się troche ok :) Mi nie robi różnicy plemnik, jajeczko czy zarodek. To tylko inaczej poustawiane komórki. Plemnik bez jajeczka to prawie nie ma znaczenia,i vice versa.Zarodek dla mni...
2010-06-03, 20:41
Forum: Off-topic
Temat: Katastrofa pod Smoleńskiem 10 kwietnia 2010
Odpowiedzi: 182
Odsłony: 5298

Re: Prezydent, rząd...nie istnieją.

Co za paranoja, SZOK! O swoim stanie psychicznym mowisz,tak? :) Faktem jest, że przez całą kadencję Kaczyńskiego próbowano dokonać nie zamachu, a zwykłego bezczelnego impeachmentu, zmarginalizowania roli głowy państwa i ośmieszenia. A tak, problem niemal rozwiązał się sam. To nienawiść i zawiść lud...
2010-06-03, 20:28

Kiedyś czytałem, że homoseksualni mężczyźni mają mózgi zbudowane jak kobiety (chodziło o wymiary poszczególnych części) i vice versa- nie trzeba być odkrywcą zresztą, bo jak się patrzy na takich homoseksualistów, którzy mają zwiotczałe rączki, robią babskie miny i chodzą w przyciasnych jeansach, to...
2010-06-03, 14:37

Co masz na mysli mowiac brakiem seksualnosci ? mowisz o ludziach , ktorzy wogole nie odczuwaja pociagu seksualnego do nikogo? Nie,chodzi mi o to ze gdybym mial zyc wg praw katolickich to bym nie mogl...hm..No a wyczytalem wiele artykulow w ktorych mowi się ze seks jest w zyciu potrzebny dla zdrowia...
2010-06-03, 14:28

Dla kościoła katolickiego takie myślenie to nie jest przesada, oni uważają że masturbacja to grzech i to dość poważny. I wielu się z tym zgadza ( oczywiście nie ja) A co z seksualnoscia,i ze skutkami jej braku? Ja jak i moja rodzina jestesmy za spaleniem po smierci. Po co gnic w ziemi. Moja mama (p...
2010-06-03, 08:44

Wracajac tak bo momentu gdy Bog "przekazal" Mojzeszowi tablice 10 przykazan,to o ile dobrze pamietam Bog przemowil do Mojzesza z plonacego drzewa.Wiec...Czy przypadkiem naukowcy nie wpadli na to aby sprobowac pojsc tam i przeszukac teren?Moze odnalezliby to drzewko.
2010-06-03, 08:37

Arek,czytaj dokladnie :
(no chyba ze jest przypadek ze zostaly zmuszone do abortowania dziecka
2010-06-03, 00:50

Nie Chantelle,wlasnie podchodzisz do tego tak jak powinnas.Racja ze kazdy powinien miec szanse na zycie.Pozniej to zalezy jak matka to przyjmuje do swojej swiadomosci,jak z tym zyje.Wiekszosc niestety nie zdaje sobie sprawy ze usuwaja cos bardzo cennego (no chyba ze jest przypadek ze zostaly zmuszon...
2010-06-02, 20:50

Wiekszosc z tych przypadkow to moze byc to o czym mowisz,ale nie zawsze.Kilka tygodni temu czytalem cos i synu i matce ktorzy zyja ze soba itp..Ale normalni sa,maja znajomych i sa akceptowani przez nich.Psychologowie (byli badani przez kilku psychologow) nie potwierdzili zaburzen psychicznych lub ps...
2010-06-02, 20:33

Pedofilia to co innego,nie gwalcisz swojego ojca albo on ciebie,a uczucie milosci nie znaczy ze trzeba zdejmowac ubrania i wyladowywac się na tej osobie.Pedofilia to juz choroba,ale nie kocha się w jednym dziecku tylko jak juz we wszystkich,bo idzie na grubego,na chudego,na bialasa,na bambusa.I nie ...
2010-06-02, 20:24

Pozostaje przy swoim zdaniu.Gdybys zakochala się w swoim ojcu to bys uznala się za chora psychicznie?NIE,juz pisalem ze uczucia milosci NIE kontrolujesz.
2010-06-02, 20:08

Nie rozumiem wciaz,czemu nazywasz to choroba.Milosc to niekontrolowane uczucie,mozesz się w kazdej osobie zakochac (no w kazdej plci przeciwnej,jesli hetero jestes) i gdy się kochasz to nie ma znaczenia czy to siostra,czy to kolezanka albo stara baba.
2010-06-02, 20:00

A jaka jest roznica kto w kim się kocha?Corka moze kochac się w matce jesli jest lesbijka,moze kochac się w ojcu.Gdy bylem mlodszy to zakochiwalem się w nauczycielce,albo w kuzynce,ale czy to oznacza ze jakas chorobe posiadam?
2010-06-02, 19:53

Thx za odpowiedz.A wierzy ktos z was ze mojzesz faktycznie na Synaju zobaczyl dekalog?Bo wg mnie to wymysl ludzi,ktorzy w imieniu religii chcieli aby grzesznikow nie bylo,bo dekalog mial przedstawic zakazania,a wiec to czego nie wolno bylo robic.
2010-06-02, 14:44

Nie wrzucialm wszystkich do jednego wora Arek! Wrecz przeciwnie, nie popieram wogole tego co pisal Ruskof!! Sory ale ja tez nie wrzucalem wszystkich do jednego worka,mowilem po prostu ze mozna bylo by ich wszystkich wywalic do ich krajow nie wlaczajac się w szczegoly iz jest ich tak duzo,ze nie da ...