Znaleziono 115 wyniki

autor: Machno
2009-11-06, 13:20
Forum: Życie po śmierci
Temat: Opętanie
Odpowiedzi: 97
Odsłony: 23344

Re: Opętanie

może się wiązać z większą reiligjnością, jeśli weźmiemy tereny wiejskie, nędza bedzie np. karą z niebios, a opętanie kolejnym tego nastęsptwem (teoria na poczekaniu z dziurami jak rów mariański, ale co mi tam)
2009-11-06, 13:17
Forum: UFO i obce cywilizacje
Temat: UFO jakie mają nastawienia
Odpowiedzi: 219
Odsłony: 39997

Re: UFO jakie mają nastawienia

a mogą nas wyniszczać wpuszczając w społeczeństwo klony ludzi, które będą dążyć do zniszczeń ewentualnie chaosu
2009-11-06, 13:16
Forum: Proroctwa i przepowiednie
Temat: 2012 - Koniec Świata. JAKŻE TO ORYGINALNE ;/
Odpowiedzi: 121
Odsłony: 36222

Re: 2012 - Koniec Świata. JAKŻE TO ORYGINALNE ;/

Poza tym, obawiam się, żeby Ci pier*olnięci amerykanie znowu nie wywołali wilka z lasu. Wiecie, że jak się o czymś dużo mówi, to jest duże prawdopodobieństwo na to, że tak się stanie, prawda? Przypomnijcie sobie, ile te niedoroby wymyślili filmów o zniszczeniu Manhattanu w latach 80 i 90 ubiegłego ...
2009-11-05, 22:49
Forum: Proroctwa i przepowiednie
Temat: 2012 - Koniec Świata. JAKŻE TO ORYGINALNE ;/
Odpowiedzi: 121
Odsłony: 36222

Re: 2012 - Koniec Świata. JAKŻE TO ORYGINALNE ;/

ludzie, to jest tylko, albo aż, Emmerich, tam chodzi o efekty, fabuła będzie głupia jak obrady polskiego sejmu, reklama się rządzi swoimi prawami, nie ma się co podniecać, tym co wypisują w materiałach pormocyjnych, bo to mało kto czyta, a ten amerykanizowany Niemiec stopniowo robi coraz wiekszą roz...
2009-11-04, 19:37
Forum: Teorie Konspiracyjne
Temat: Nowy Świat ludobójstwo?
Odpowiedzi: 63
Odsłony: 17779

Re: Nowy Świat ludobójstwo?

z tego co ja pamietam, to nie było 100 (słownie - stu) przypadków grypy Ah1n1 w Polsce, przy zerowym wskaźniku śmiertelności, stąd starają się zachować dobrą minę
2009-11-02, 19:55
Temat: Adolf Hitler i UFO
Odpowiedzi: 61
Odsłony: 17955

Re: Adolf Hitler i UFO

dobra, może przesadziłem ze "sporym poparciem", jednak powstało kilka organizacji kjtóre miały na celu utrzymanie przyjaźni niemiecko-amerykańskiej, i wclae się nie kryły ze swoimi rasistowskimi pogladami, z czasem stały się one celem komicji śledczych, zwłaszcza po agresywnych aktach Hitlera w Euro...
2009-11-02, 16:14

szczepionki z reguły polegają na podawaniu wirusa, tylko osłabionego lub już martwego, aby organizm mógl poznać wroga i "wprowadzić go do bazy danych wrogów" ja się nie szczepię, bo akcja jest prowadzona na jesieni, kiedy masz duże ryzyko zachorowania, a powinna być podawana wcześniej, żeby organizm...
2009-11-02, 16:01
Temat: Adolf Hitler i UFO
Odpowiedzi: 61
Odsłony: 17955

Re: Adolf Hitler i UFO

Niemcy hitlerowskie miały całkiem spore poparcie w Stanach, wystarczy wspomnieć postać takiego gościa jak Charles Lindbergh, który nie krył się ze swoimi orientacjami i jawnie popierał nazizm, a Stany wkroczyły do wojny dopiero po inwazji Japońców na Peral Harbor, który po prosu wykorzytywali, porze...
2009-11-01, 23:21

Nie dosc ze zydzi w tym dniu do pracy nie przyszli,to w ich kraju ludzie rzucali rozne lakocie (cukierki itp...) populacji,co by tlumaczylo ich zadowolenie z faktu ze WTC plonelo to już trochę śmierdzi antysemityzmem, ale potęga żydowskiego lobby w Waszyngtonie jest wiadoma, nie raz zasłaniali się ...
2009-11-01, 21:00

W microsoft word daj charakter pisma "Wingdings" i wielkosc 36,wpisz Q 33 NY,mam nadzieje ze zrozumiesz kod :) stary motyw, starszy niż WTC, można by snuś kolejną teorię spiskową, że to było planowane już dość dawno, pomija już fakt, iż numery lotów były trochę inne :) o tych Żydach to pierwsze sły...
2009-11-01, 19:54

co do Osamy o nie wiadomo czy jeszcze żyje, co do liczebności pasażerów - prowadzono badania nad przeczuwaniem ludzi, bardzo często w lotach czy przejazdach kolejowych, które ulegają wypadkom, jest znaczny ubytek pasażerów, nie biorę pod uwagę zatonięć promów w Azji Południowo-Wschodniej, gdyż one s...
2009-11-01, 19:42

Krotko powiem bo nie chce się rozpisywac. Rzad USA,po to aby miec pretekst do wojny ze wschodem. to już prawie jak pomówienie, nie ma 100% dowodów, są tylko domysły, nie chcę się bawić w obrońce USA, bo nie przepadam za tym krajem, ale nie można od razu na nich zwalać winy, że chcieli się nahapać n...
2009-11-01, 13:15

rudno to nazwać relacją z drugiej ręki, skoro opowiadała mi o osoba, która to widziała, nie mam powodu jej nie wierzyć, po prostu syneczek szarpał się na tyle mocno, że tych dwóch, trzech gliniarzy sobie nie radziło, pewnie znalazło się na to jakieś wyłumaczenie, jak nie zapomnę, to się podpytam jak...
2009-11-01, 01:15

mógłby mieć problem, mam informację z pierwszej ręki o takim przypadku: jedna osoba z rodziny pracuje w ośrodku z dziećmi z rodzin patologicznych, jeden chłopaczek dziwnie się zachowywał, co jakiś czas wpadał w szał i nie można go było utrzymać, nie raz proszono o pomoc policjantów (obok jest komend...
2009-10-31, 19:31
Temat: Nawiedzone miejsca w byłym Koszalińskim
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 3728

Re: Nawiedzone miejsca w byłym Koszalińskim

Może to Ty straszysz w tamtej okolicy?
;)