Znaleziono 68 wyniki

autor: Isen
2009-09-08, 13:29
Forum: Hipnoza, psionika (PSI)
Temat: Ruszanie glosnikiem...
Odpowiedzi: 45
Odsłony: 13260

Re: Ruszanie glosnikiem...

Mruganie jedna powieka moze byc spowodowane za mala iloscia magnezu w organizmie co powoduje cos na zasadzie skurczu, poniewaz magnez jest niezbedny do prawidlowego przekazania impulsu elektrycznego, tylko ten efekt jest raczej krotkotrwaly, a jesli nadal umiesz mrugac jedna powieka to dobrze;] Chod...
2009-09-08, 00:23
Forum: Hipnoza, psionika (PSI)
Temat: Ruszanie glosnikiem...
Odpowiedzi: 45
Odsłony: 13260

Re: Ruszanie glosnikiem...

Jesli by tak bylo ze az tak odblokowywuja granice umyslu to kazdy kto cpa lub nalogowo pije by uzywal telekinezy itp !!!!!!!!. A raczej się o tym nie slyszy !! Ty brales 9 dni i uzyskales takie zdolnosci to mnie ciekawi co by bylo jakbys bral przez np rok ;pp . Ciekawi mnie rowniez fakt ze nie przed...
2009-09-07, 23:41
Forum: Off-topic
Temat: Mała pomoc
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 161

Re: Mała pomoc

wiesz zrozum ze malo kto zna takie miejsca ,a natomiast plotek jest pelno tylko nie ma sensu podawac ci niepotwierdzonych plotek o takim miejscu.
2009-09-07, 19:34
Forum: Proroctwa i przepowiednie
Temat: 09.09.09
Odpowiedzi: 67
Odsłony: 17735

Re: 09.09.09

mi się nic nie snilo, wiec zadnego konca swiata nie bedzie ! :wink: :P a tak na powaznie :wink: :P . To tak jak poprzednicy mysle ze ta data nic nie wnosi soba, bo tak jak bylo ukazane tego typu dat i przepowiedni jest multum, wiec sprawdzanie ich tak doglebnie i wiara w nie mysle ze prowadzi do nik...
2009-09-07, 13:33
Forum: Aura i czakry
Temat: Czarna aura?
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 4548

Re: Czarna aura?

Powodow moze byc wiele, aczkolwiek moze to i byc urok a skoro tamten mezczyzna palal się okultyzmem to calkiem mozliwe.
Egzorcysta to raczej do odpedzania zlych duchow a to moze byc jakies zaklecie. Predzej poprosic ksiedza aby poblogoslawil dom, albo odprawic jakis rytual oczyszczajacy.
2009-09-07, 01:18
Forum: Rozwój duchowy
Temat: Jasnowidzenie czy co?
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 7792

Re: Jasnowidzenie czy co?

jasnowidzenie moze byc przeklenstwem uwierzcie. Nie chcieli byscie np widywac w snach pewnych scen jak np pogrzeby ktore się sprawdzaja ... ;/
2009-09-07, 01:03
Forum: Ezoteryka ogółem
Temat: empatia. co sadzicie?
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 1867

empatia. co sadzicie?

Tak jak w temacie chodzi o empatie. Uwazacie ja za zdolnosc parapsychiczna czy raczej za ceche ktora jest wyuczona u nas? Jest bardzo wiele teorii na ten temat a mnie ciekawi wasze zdanie ;] Ja osobiscie uwazam ze to parapsychiczna zdolnosc, przynajmnie tak mi się wydaje w moim przypadku ... Potrafi...
2009-09-06, 22:59
Forum: WITAJ PRZYBYSZU!
Temat: Kartoteka
Odpowiedzi: 113
Odsłony: 4547

Re: Kartoteka

to czas na mnie jako ze jestem nowy, wiec wypada się chodz troche przedstawic ;] Imie: Robert. Lat: 20 Miejsce zamieszkania: Szczecin Zainteresowania: starozytny Egipy, mitologia, oczywiscie tez nadprzyrodzone rzeczy ;), muzyka. Zdolnosci: Jasnowidzenie a dokladniej prorocze sny i empatia. Muzyka: Z...