Znaleziono 85 wyniki

autor: Sabaeth
2009-07-03, 21:10
Forum: WITAJ PRZYBYSZU!
Temat: Witam Was =)
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 464

Re: Witam Was =)

Z jakiś źródeł korzystacie? *Crowley, księga świętej magii Abramelina maga, Weite, wybiurczo Lemegeton, magia w starożytnym Egipcie, Babilonie i wiele wiele innych. Mam jednak nadzieję, że znajdę tutaj wiele ciekawych wskazówek. Szukam źródeł o magii, satanizmie itp. najlepiej po polsku, niemiecku,...
2009-07-03, 20:55

Voozie pisze: A w jaki sposób, jak można wiedzieć? x)

*to już jest moja tajemnica, ale obiecuję, że wypowiadając się na forum nie będę przesadnie tajemnicza i wkońcu się odkryje . . . ok?
2009-07-03, 19:59

=) Sabaeth - to imię jednej z żon króla Salomona, uwiedzionej przez króla demonów Asmodeusza, z którym została już na wieki. Jest to jeden z judaistycznych symboli kusicielki i wyuzdania seksualnego. Sabaty czarownic wzięły swoją nazwę także i od jej imienia. Stosujecie jakieś poważne rytuały magicz...
2009-07-03, 01:15
Forum: Tarot
Temat: Tarot
Odpowiedzi: 54
Odsłony: 21698

Re: Tarot

Chciałam dokładniej dowiedzieć dlaczego niektórzy z Was porzucili tarota? Jeden z przedmówców mówił o braniu odpowiedzialności na siebie za to co zobaczył. Skąd taka tendencja?
2009-07-02, 23:18

Witam Was =)

Chciałambym się z Wami przywitać. Ja -Sabaeth mam 25 lat. Odnalazłam swoją ścieżkę i od jego czasu świadomie nią kroczę. Jestem satanistką i uznaje "Szatana" i jego pobratymców za moich sprzymierzeńców. Jestem tutaj aby poznać ciekawych ludzi, zdobyć wiedzę i zrozumieć niektóre z moich doświadczeń.....