Znaleziono 85 wyniki

autor: Sabaeth
2009-07-14, 01:08
Forum: Demonologia i demonolatria
Temat: Przywolywanie demonow
Odpowiedzi: 85
Odsłony: 26678

Re: Przywolywanie demonow

Jeżeli chodzi o mnie to wiara w demony ma swoje podstawy w moich doświadczeniach. Nie mam zamiaru się uzewnętrzniać. Kiedy miałam dane przeżycia nie zdawałam sobie sprawy z czym mam doczynienia, a wręcz uznałam to za coś normalnego. Potem zostałam uświadomiona, że wiele rzeczy które mi się przytrafi...
2009-07-13, 22:55

Sothis pisze:PS. Sabaeth idź się leczyć. Najlepiej w trybie natychmiastowym. ;]

Dlaczego mam się leczyć? Skoro wstawiasz takie sugestię liczę na dobrą argumentację Twojej wypowiedzi. (możesz pisać na PW, żeby tutaj nie robić bałaganu)
pozdrawiam.
2009-07-13, 22:34
Forum: WITAJ PRZYBYSZU!
Temat: Witam ;) !
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 147

Re: Witam ;) !

Witaj Bartku =]
2009-07-12, 23:57
Forum: Rozwój duchowy
Temat: Jasnowidzenie czy co?
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 7948

Re: Jasnowidzenie czy co?

Cesarz pisze: (...)
Mądremu człowiekowi łatwiej jest przewidzieć i określić skutki jakichś działań albo poczynań.
Mądrość nie jest jednak jasnowidzeniem. Mądrość jednak również "Widzi" przyszłe wydarzenia. Ma to chyba też związek z logicznym myśleniem.

Dziekuję za odpowiedź =)
2009-07-08, 21:59

Re: Re:

Uważam że od wszystkiego i od wszystkich można się odwrócić. *Oczywiście, że można. Każdy w założeniu ma wolną wolę. (. . .) Jeżeli wiesz co czasami człowiek zrobi albo powie zanim to nastąpi to znaczy że jesteś mądry. Kiedy oglądam filmy też tak mam. W prawdziwym życiu jest to trudniejsze ponieważ...
2009-07-07, 22:14

Ja uznaję jako Bogów i sprzymierzeńców diabły/demony piekielnego panteonu.

>padło wcześniej pytanie o unicestwienie demona.

Demona można unicestwić podejmując i wygrywając z nim walkę.
2009-07-07, 21:12
Temat: Piętno
Odpowiedzi: 84
Odsłony: 22936

Re: Piętno

cleric pisze:i jakiego bytu jest to znak?

Jest to znak 4 demonów piekielnych.
2009-07-06, 23:19

Re:

(. . .) kazdy dar jest przeklenstwem. *Dar nie jest przekleństwem. Jeżeli został komuś dany to znaczy, że jest w stanie go "podjąć" . Czasami wymaga to czasu. Jeżeli czas nic nie zmienia to nie jest to dar, jedynie mamy do czynienia z głupcem dla którego nawet wiedza potrafi być przekleństwem. przy...
2009-07-06, 01:19
Temat: Piętno
Odpowiedzi: 84
Odsłony: 22936

Piętno

Przypieczętowaniem paktu człowieka z istotą lub istotami wyższymi jest (chociaż nie zawsze) znamię danego bytu lub bytów. Może to być blizna lub tatuaż o bardzo wyraźnej symbolice. Spotkaliście się kiedyś z czymś takim? Posiadacie jakieś ciekawe informacje na ten temat? Ja osobiście posiadam piętno ...
2009-07-06, 00:11
Forum: Inne
Temat: Istoty wyższe
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 852

Istoty wyższe

Ciekawi mnie czy w swojej drodze magicznej korzystacie z pomocy jakiś istot wyższych? Jeśli tak to jakich? Jeśli nie dopuszczacie takiej pomocy to jakie są tego powody?
2009-07-05, 22:54
Forum: Inne
Temat: Magia rytualna/ceremonialna
Odpowiedzi: 35
Odsłony: 13850

Re: Magia rytualna/ceremonialna

Nie mam doświadczeń w rytuałach zbiorowych. Dla mnie oprócz całego aspektu psychicznego najważniejsza jest symbolika. Uważam, że jest ona nośnikiem zarówno indywidualnego światopoglądu, jak i podstawowym narzędziem porozumienia z siłami wyższymi.
2009-07-05, 15:21
Forum: Ezoteryka ogółem
Temat: Troche na temat "czarnej magii" i demonów
Odpowiedzi: 27
Odsłony: 13021

Re: Troche na temat "czarnej magii" i demonów

(. . .) Dodatkowo myśli, że jest ładna, a nie jest. Ale Sabaeth, nie martw się. Simisti zarejestrowała się tutaj dawno temu, napisała kilka postów i zniknęła na zawsze. Miejmy nadzieję, że już nie wróci. Uff to dobrze =) też słyszałam, że uważa się za ponętną tylko nie rozumiem dlaczego na I.A nie ...
2009-07-04, 22:00

Napisałam do kogo ale chętnie powtórzę: do Simisti. To koleżanka która reprezentuje "magię" psychologiczną. Miałam przyjemność ją spotkać na I.A i miałam nadzieję, że nie udziela się tutaj aktywnie, gdyż nie czerpie jakiejkolwiek przyjemności z dyskusji z osobą, która neguje wszystko to czego sama n...
2009-07-04, 19:39

A co do Simisti : jest to forum o tematyce paranormalnej (nadprzyrodzonej), a nie forum pseudonaukowe. Chyba znowu nie rozumiesz tego co czytasz. Tutaj twoją pseudonauką płynącą z twojego prostackiego racjonalizmu możesz narazić się tylko na śmieszność, co sądząc z twoich postów już polubiłaś. Dawno...
2009-07-04, 18:54
Forum: Tarot
Temat: Tarot
Odpowiedzi: 54
Odsłony: 21698

Re: Tarot

Voozie pisze: Z jakiej talii korzystasz? Jeżeli, którejś z hmmm... "ciężkich" to lepiej nie wymieniaj nazwy. x)
* A.E.W £ P.C.S
2009-07-04, 18:36
Temat: Witam Was =)
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 464

Re: Witam Was =)

Dałaś wybór. Muszę Cię przeprosić, bo w innych okolicznościach nigdy bym takiego wyboru nie wykorzystał, ale twoja osoba wymaga nadzoru na tym forum. Sama pewnie wiesz, że niektóre informacje mogą być ogromnie niebezpieczne dla osób, które tutaj nie bardzo wiedzą o co chodzi? Bycie Maggusem to nie ...
2009-07-04, 04:45

Dziękuję za ciepłe przyjęcie. Jak chodzi o dyskusję o podłożu religijnym chętnie się przyłączę, prosiłabym jedynie o podanie miejsca gdzie takowe się toczą jako, że dopiero zapoznaje się ze strukturą forum. Z góry dziękuję. Sabaeth
2009-07-03, 22:47
Forum: Tarot
Temat: Tarot
Odpowiedzi: 54
Odsłony: 21698

Re: Tarot

Ja od niedawna zajmuję się tarotem. Podobno mam dar ale osoba która to stwierdziła nie była zdziwiona, gdyż twierdzi że ciemne moce mi bardzo sprzyjają. Bardzo mnie zadziwiło jak dobrze to funkcjonuje. Dopiero to w sobie odkrywam. Odpowiedzi konkretne i głębokie.
2009-07-03, 22:09
Temat: Siema
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 265

Re: Siema

Dobry wieczór =) jakim okresem w historii wojskowości interesujesz się najbardziej, jeżeli mogę zapytać?
2009-07-03, 21:38

Voozie pisze:A co, jeżeli się nie zgodzę?
*To postawisz przed sobą wyzwanie =)