Znaleziono 85 wyniki

autor: Sabaeth
2009-08-24, 15:47
Forum: WITAJ PRZYBYSZU!
Temat: hello
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 141

Re: hello

Witam.
A ja spodek widziałam ale obcego nie =[
2009-08-21, 10:38
Forum: Energia
Temat: Czarna Magia, widzenia i.t.p.
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 5056

Re: Czarna Magia, widzenia i.t.p.

masz na myśli widzenie takich postaci przez otwarte oczy czy zamknięte?
2009-08-21, 02:41
Forum: Off-topic
Temat: "paranormalne = niewiarygodne"?
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 280

Re: "paranormalne = niewiarygodne"?

Według mnie problemem jest tutaj brak wiedzy. Jeżeli ktoś zna temat i umie wytłumaczyć swoją krytykę - ok. Problem pojawia się gdy ktoś przeczytawszy jakiś "paranormalny" tekst ocenia go od razu, jak rozpędzony nosorożec, nie zastanawiając się czy wiedza jaką posiada jest wystarczająca aby móc coś o...
2009-08-19, 21:03
Temat: Nasze mordki urodziwe
Odpowiedzi: 2069
Odsłony: 36892

Re: Nasze mordki urodziwe

Ja i mój mały duszek =]
Obrazek
2009-08-14, 17:19
Temat: Witam!
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 184

Re: Witam!

witam =]
2009-08-12, 23:56
Temat: Witam !
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 124

Re: Witam !

Witam serdecznie =]
2009-08-03, 19:48
Forum: Demonologia i demonolatria
Temat: Piętno
Odpowiedzi: 84
Odsłony: 22523

Re: Piętno

@Sabaeth - a ty umiesz czytać , widze że nie ,więc zacytuje sam siebie @Sabaeth - na razie ci nie powiem bo będę czytał biblię szatana który może mi dostarczyć nowych informacji. Do tej pory postrzegałem szatana klasycznie przez pryzmat chrześcijaństwa. Wiesz co jak masz zamiar w taki sposób się wy...
2009-08-02, 18:03

sunwheel pisze: @Sabaeth - na razie ci nie powiem bo będę czytał biblię szatana który może mi dostarczyć nowych informacji.

Co znaczy mi nie powiesz? Chcesz to zachować w tajemnicy?
2009-08-02, 01:44

Sunwheel: czego już próbowałeś? Na jakich źródłach się opierasz?
Jak wogóle postrzegasz Szatana i jego pobratymców?

P.s. Robi się tu duży offtopic. Prosiłabym o utworzenie stosownego tematu i przeniesienie postów.
2009-08-01, 00:06

sunwheel przestań robić tu bałagan głupimi odzywkami i powiedz lepiej na czym opiera się Twoja filozofia życia, wiara itp.
P.s. Nie mów że ktoś tu ma na Ciebie coś zesłać. Chyba nie myślisz, że któryś z rozmówców jest tak słaby psychicznie żebyś był go w stanie sprowokować?
2009-07-31, 15:50

Jeśli faktycznie miałbyś coś wspólnego z diabłem, to z pewnością nie obdarzyłby Cię szczęściem i zdrowiem. A raczej zaprowadził do paki lub wariatkowa... Dlaczego sądzisz, że taka relacja prowadzi do paki albo wariatkowa? A Tobie Sunwheel mogę polecić zostać radykalnym jahwistą, skoro po takim Mu p...
2009-07-30, 17:51

Sunwheel jakie są powody chęci zawarcia paktu? I jaki pakt masz na myśli?
2009-07-21, 01:58
Forum: Życie po śmierci
Temat: Piotr Łuszcz "Magik"
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 29048

Re: Piotr Łuszcz "Magik"

Led Z. napewno nie są z tego świata =] , a Magik czy był geniuszem raczej nie ale niewątpliwie był człowiekiem wartościowym i wyjątkowym. Załóżmy, że "minus i plus" niesie ze sobą przepowiednie jego śmierci -co to wnosi, bo nie rozumiem zbytnio czemu ten wątek służy. Narazie widzę pewną sensację, mo...
2009-07-18, 21:08

Voozie pisze:Nie można Demona urazić, o to mi chodziło.

Hmm. . . powiem tak z tamtą Twoją wypowiedzią się zgadzam, a z tą nie mogę. Uważam, że można je urazić, jako istoty posiadające godność i honor.
2009-07-18, 02:20
Temat: To ja Dulcis
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 170

Re: To ja Dulcis

Witam =)
2009-07-18, 00:28

Wszelkie byty niefizycznie nie potrzebują niczego prócz Miłości i Spokoju. Skoro "podpisują" pakt, to NIGDY nie będzie on dla Ciebie korzystny, nawet jeżeli ta niekorzyść miała by się ujawnić po sześciu reinkarnacjach. One mają głęboko gdzieś wszelki czas. Wiele osiągnąć można chwaleniem ich, ale b...
2009-07-17, 04:08

Nie rozumiem dlaczego handlowanie z bogiem miałoby umniejszać jego boskości. Bo Bogu oddaje się z własnej woli wszystko nie oczekując nic w zamian. Bez sensu. Najpierw jest łatwowierny, a potem ma pretensje, że dał się zrobić w balona byle komu ? Nie. Nie o to tu chodzi. Dlaczego sądzisz, że jest ł...
2009-07-16, 23:29

Dlaczego to robi? Skoro chcesz z nim handlować, stawiasz się na równi z Nim. Zdarza się, że odrazu to sprawdza lub co jest częstrze, podpisuje pakt z którego się wywiązuje. Po tym okresie cię sprawdza. Jeżeli okazuje się, że bezpodstawnie odebrałeś mu boskość nie licz na jego miłosierdzie. Odrazu si...
2009-07-16, 01:58

Rozmowa z pewną osoba zmusiła mnie do napisania o pewnej kwestii. Zaznaczam, iż osobiście uważam podpisywanie paktu dla korzyści z jakąkolwiek istotą wyższą za czyn haniebny. Nie można chcieć podpisać tego typu paktu z kimś kogo uznaje się za Boga, gdyż tym samym pozbawiasz go boskości. Robisz z nie...
2009-07-16, 01:41

juan samir pisze:Czyli, jak ktos ma naturalne znamie, to jest z czyms powiązany? Czy poprzez jakis wypadek może to byc od tak?
*Zniemówiłam. . . ale mimo wszystko odpowiem: nie chodzi tu o znamię w tym znaczeniu. Pieprzyk czy odstający "bobelek" nic nie znaczą, chyba że układają się np. w sigil =]