Znaleziono 85 wyniki

autor: Sabaeth
2009-09-11, 15:32
Forum: Rozrywki - testy, gry i inne
Temat: Zabawa: Wymyśl nazwę ;)
Odpowiedzi: 50
Odsłony: 1958

Re: Zabawa: Wymyśl nazwę ;)

mysiopis
2009-09-10, 16:51
Forum: Off-topic
Temat: Do czego zdolny jest człowiek...
Odpowiedzi: 44
Odsłony: 1458

Re: Do czego zdolny jest człowiek...

iż nie uznaję milicji czy jak to się tam teraz nazywa. No ty se chyba jaja teraz stroisz...co ty, na Marsie żyjesz? :galy: Teraz to się nazywa policja. A praca? Cóż, nie zmieniła się od samego początku. Takie same obiboki. Większośc to ludzie, którzy...albo nie, bo się znowu nakręce. Po prostu, dla...
2009-09-09, 20:47

Spooky , tak! Ja również nie jestem za "kiblowanie", czy przemocą w stosunku do takich osób, ponieważ to nic nie pomoże. Jednak - czy wierzysz, by ktokolwiek w dzisiejszym świecie sam, dobrowolnie zgłosił nazwiska takich osób? Nie! Do tego trzeba odpowiedniej zachęty... a przecież nie ma lepszej na...
2009-09-09, 17:04
Forum: Demonologia i demonolatria
Temat: Piętno
Odpowiedzi: 84
Odsłony: 22566

Re: Piętno

nie strachaj =]
2009-09-08, 14:46

Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Jezus i inni podani to nie do końca odpowiedniki "moich" bóstw, co innego istota ( w gruncie rzeczy ta sama w tych trzech przypadkach-według mnie)) Znaczy według Ciebie to ta sama istota? Uważam, że żydzi, xianie, buddyści i wyznawcy islamu odnoszą się według mni...
2009-09-03, 22:41
Forum: Życie po śmierci
Temat: Za pomocą pentagramu można wywołać ducha?
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 6314

Re: Za pomocą pentagramu można wywołać ducha?

Przepraszam nie mam pojęcia jak ten błąd wkradł się w mojego posta, moje zgrabne palce zapewne spowodowały to zjawisko :P Nie wierzę w religię a jednak ryty działają jakim sposobem nie wiem ale wydaje mi się że chodzi raczej o naszą sprawczą siłę a nie jakieś tajne zaklęcia :) Ok, nie mówię, że nie...
2009-09-03, 21:11

Dokładnie! taki obraz satanisty przedstawia się zwykłemu zjadaczowi chleba. To prawda, należy jednak pamiętać taka propaganda ma niestety swoje podstawy w faktycznym stanie rzeczy. Chociaż muszę przyznać, że według mnie nazywanie siebie satanista tylko dlatego, że ktoś pewien zbiór cech nazwał Szat...
2009-09-01, 14:28

Salomon potrafił kontrolować demony ponieważ posiadał Grecję Ciekawe czy inne części świata tez tak działają? A do tematu. Przede wszystkim Goecja jest może ciekawą pozycją ale mówi o wywoływaniu demonów dzięki Bogu, który powszechnie znany jest też jako Bóg katolicki, więc wiara w niego gdzieś jes...
2009-09-01, 02:42
Forum: Wiara, religie i sekty
Temat: Chrześcijaństwo ... wiara oczami (prawie)księdza...
Odpowiedzi: 131
Odsłony: 29517

Re: Chrześcijaństwo ... wiara oczami (prawie)księdza...

Może wiesz czy w Watykanie są jakieś księgi zakazane które kościół ukrywa na przykład zakazane ewangelie itp. W Watykanie jest zapewne wiele ksiąg, które nie są ujawniane. Jak się z czymś walczy trzeba wiedzieć z czym ma się do czynienia, chyba nikt nie wierzy, że podziemia wypełnia biblia "na 101 ...
2009-08-31, 20:17
Temat: Sataniści i zwolennicy szatana w showbiznesie...
Odpowiedzi: 35
Odsłony: 15665

Re: Sataniści i zwolennicy szatana w showbiznesie...

Mieszanie nomenklatury egipskiej z łacińską, łączenie egipskiego bóstwa płodności i urodzaju z chrześcijańskim piekłem... Cuda na kiju po prostu. ;] Wiem, że to brzmi trochę koślawie.... ale mam wrażenie, że nie da się tego inaczej ująć. To czy ktoś łączy te bóstwa ze sobą to już w dużej mierze kwe...
2009-08-31, 19:47

Monomagnum pisze: Ni, nie, nie. Odbiegasz teraz od tego o czym mówię. Nie chodzi mi o staroegipskie bóstwa. Mówię prostolinijnie o Lucyferze, nie o bożkach...
Amon jest księciem piekielnym to też trudno go odłączyć od Lucyfera .... ale wolna wola.

pozdr=]
2009-08-31, 17:36
Forum: WITAJ PRZYBYSZU!
Temat: Kartoteka
Odpowiedzi: 113
Odsłony: 4866

Re: Kartoteka

Sabaeth lat 26, kobieta, mężatka, dzieciata. Muzyka od The Animals przez FSOL po Hermh. Uwielbiam też muzykę z okresu międzywojennego. Książka Niezbyt wysokie loty ale jakoś lubię :E.T.A Hoffmann "Eliksiere des Teufels" (diable eliksiry), oprócz tego cała masa ogólnorozwojowych książek oraz dużo ma...
2009-08-31, 16:41

Czy za pomocą pentagramu z jednym wierzchołkiem do góry można wywołać ducha? na wipekedii piszę że Salomon wywoływał duchy i je kontrolował za pomocą tym talizmanem. Ja sam mam ten talizman i noszę go codziennie w dzień i w noc. :) pozdrawiam Zanim zadasz pytanie radziłabym chociaż trochę na ten te...
2009-08-31, 16:34

Przeczytałem całe 3 strony i nie chce mi się tego komentować. Temat założyła Sabaeth i to właśnie ją chciałem zapytać dlaczego wybrała "powołanie szatana" i dlaczego jest jej dobrze w tym wybranym środowisku? W moim przypadku było dosyć dziwnie gdyż tak naprawdę moja drogę uświadomił mi pewien ksią...
2009-08-28, 15:39

Wg mnie popełniają wielki błąd. Chrześcijaństwo , wiara której się trzymam głosi o tym by cześć oddawać Bogu, a nie szatanowi czy innym złym duchom. Każdy ma wolną wolę, daną nam od Boga, ale patrząc oczami praktykującego katolika, to idiotyczne by dziękować jakiemuś bóstwu, który czyni zło na ziem...
2009-08-28, 11:18

Moim zdaniem ludzie którzy dopuszczają się wysławiania szatana nie do końca widzą co robią, bądź nie chcą wiedzieć. A co według Ciebie robią? Wczoraj odprawiłam rytuał ku chwale Amona, jak to robiło tysiące ludzi w historii Świata. Co według Ciebie jest takie przerażające w tym fakcie? Moim zdaniem...
2009-08-27, 18:39

|-_-| pisze:Ale mówimy tutaj o przypadku kotka - tak, ona z pewnością miała niższy poziom umiejętności. :roll:
Przecież z mojego zdania wynika, że z agresja wobec kota jest okrucieństwem- WŁAŚNIE TO napisałam. Kot zalicza się do dwóch kategorii , jakie podałam, względem których agresja jest bestialska.
2009-08-27, 16:11

Nie widzisz różnicy pomiędzy agresją a okrucieństwem? Przykład: rozumiem, że ktoś może komuś ukraść telefon. Skoro jego celem jest zabrać ten telefon, to na jaką cholerę ten ktoś jeszcze pobije nieszczęśnika, poskacze mu po głowie, czasem śmiertelnie zrani? Okrucieństwo jest wtedy gdy zaatakowany z...
2009-08-27, 12:17

Ja nie wierzę, żeby ktoś kto tak "bawi się ze zwierzakiem" nie był w stanie zrobić czegoś drugiemu człowiekowi. Ja osobiście nie uznaję atakowania istot słabszych. Koty zazwyczaj do nich należą, chociaż znałam kotkę, która oślepiła człowieka.... i nadal biega na wolce =]. Walka np. dorosłego mężczy...
2009-08-27, 02:12
Forum: WITAJ PRZYBYSZU!
Temat: ~Sir Nobody~ wita wszystkich forumowiczów :)
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 211

Re: ~Sir Nobody~ wita wszystkich forumowiczów :)

Jaki tajemniczy....witaj!