Znaleziono 30 wyniki

autor: ToCoNasOdróżnia
2009-06-11, 01:57
Forum: Filozofia
Temat: Problem zła, czyli jak jest naprawdę
Odpowiedzi: 86
Odsłony: 29512

Re: Problem zła, czyli jak jest naprawdę

Powoli się gubię w tym temacie :)
Ale szczerze mówiąc to nie wnosicie nic nowego :)
Sami Gubicie się w celu który obraliście "wyjaśnić zło i decyzje Boga(wszechświata)"
Kopiąc nowy szyb w innym miejscu wychodzicie zawsze w tym samym miejscu i znów kopiecie w innym miejscu :)
2009-03-09, 17:12
Forum: UFO i obce cywilizacje
Temat: UFO jakie mają nastawienia
Odpowiedzi: 219
Odsłony: 40618

Re: UFO jakie mają nastawienia

Jeśli są od nas bardziej rozwinięci to na pewno nie zaatakują nas gdyż jest im to nie potrzebne :) Nie myślcie jak ludzie :)
2009-03-08, 23:25
Forum: Demonologia i demonolatria
Temat: Zombie
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 4755

Re: Zombie

Nie chodziło mi o noc żywych trupów (ale film fajny) tylko o to ze naprawdę Szamani na Kubie robią dziwne rzeczy z ludźmi :)
2009-03-08, 23:09
Forum: Wiara, religie i sekty
Temat: Religia-czy to w co wierzymy istnieje czy religia to biznes?
Odpowiedzi: 117
Odsłony: 20604

Re: Religia-czy to w co wierzymy istnieje czy religia to biznes?

Tak naprawdę to jedynie w co nie można wierzyć to w Ludzi, którzy prowadzą Kościół.W Boga jak najbardziej wierze :)
2009-03-08, 23:05
Forum: Nauka
Temat: Piramidy w Gizie
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 6326

Re: Piramidy w Gizie

Francuscy radiesteci: Leon Chaumery, i Arnold de Belizal badali rozkład promieniowań radiestezyjnych (zwanych kolorami) wokół Wielkiej Piramidy w Gizeh. Uzyskany i wielokrotnie powtarzany wynik: Najsilniejsze promieniowanie, zwane zielenią ujemną (V-­) występuje na południowej ścianie piramidy. Jedn...
2009-03-08, 22:56
Forum: Życie po śmierci
Temat: Sukkub
Odpowiedzi: 62
Odsłony: 32213

Re: Sukkub

Tacy z was Mędrcy a nie potraficie się uciszyć i jak małe dzieci bijecie się o to kto ma zdanie :) Ja tam wierze w takie rzeczy bo Ziemia jest pokręcona a bardziej pokręceni są zwykli ludzie ;)
2009-03-07, 23:14
Forum: Przepowiednie i wróżby
Temat: Proroctwa Oriona na rok 2012
Odpowiedzi: 28
Odsłony: 15761

Re: Proroctwa Oriona na rok 2012

W pewnym sensie masz racje ale wiesz że ten świat jest naprawdę dziwny i czasami trudno jest w coś uwierzyć
2009-03-06, 18:56
Forum: Demonologia i demonolatria
Temat: Zombie
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 4755

Re: Zombie

Ludzie nie po to jesteśmy tutaj żeby mu awanturę robić a jeśli chodzi o mnie to słyszałem o takich dziwnych przypadkach na Kubie tam Szamani często robią na ludziach jakieś obrzędy :) były o tym filmy spróbuj o tym poczytać na googlach.
2009-03-05, 19:39
Forum: Przepowiednie i wróżby
Temat: Proroctwa Oriona na rok 2012
Odpowiedzi: 28
Odsłony: 15761

Re: Proroctwa Oriona na rok 2012

Końca świata nie będzie raczej nadejdzie coś nowego :) i raczej to będzie koniec złego :)
2009-03-05, 17:31
Forum: Magia
Temat: Czakry i Trzecie Oko - Pytania :)
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 7338

Czakry i Trzecie Oko - Pytania :)

Witam was wszystkich gdyż jestem tu nowy i jest to mój pierwszy temat. Przejdźmy do rzeczy, mam kilka pytań na temat Czakr i Trzeciego Oka a oto one : 1)Gdy zaczynam ćwiczyć otwieranie Czakr to muszę otwierać wszystkie siedem głównych Czakr ?. 2)Długo może trwać Otwieranie wszystkich siedmiu Czakr ?...