Znaleziono 106 wyniki

autor: Fluxres
2009-06-20, 22:27
Forum: Rozwój duchowy
Temat: Miłość
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 2535

Re: Miłość

No i git.
Wiesz co mało ważne jak ktos to czyta. Dobrze bedzie jak komus pomoge.
2009-06-19, 22:29

Tak ale ten przyklad dalem celowo poniewaz chcialem pomóż bardzo dobrej kolezance. Opisze inne problemy. Ale innym razem. Teraz wakacje to jest czas. A to prawda temat milosci niegdy się nie wyczerpie. O tyle jestem zadowolony ze sa pisane prostym jezykiem i trafiaja do kazdego komu je pokazuje z po...
2009-06-19, 12:49

Nie. Nie. Nie. Chodzi mi raczej o błędy popełniane w miłości i kilka bardzo nie trafnych związków w których ludzie tkwią i nie zdaja sobie z tego sprawy. Wiadomo, że jestem smierdzący leń i nie będe pisał wszystkiego od razu ale po kolei dopisze to co chce. Teraz jest duzo czasu bo wakacje. Pierwszy...
2009-06-19, 07:49
Temat: Przejmowanie cech
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 3922

Re: Przejmowanie cech

Tak i wiem, że zeszliśmy z tematu. Tylko nasze społeczeństwo nie chce się rozwijać.
2009-06-18, 17:52

Czemu ludzie nie potrafią czytać??? Społeczeństwo musi się jeszcze ogromnie wiele nauczyć. Przedstawiłem to kilku znajomym i wszycy zgodnie:"Nowości nie odkrykłeś". Kazałem im to przeczytać jeszcze raz i jeszcze nastęny i dać mi znać jak zrozumieją. No i jeden zrozumiał, że dziedziczenie cech nie je...
2009-06-18, 17:42

I to juz stwierdzenie co do tego czego szukamy w zyciu. Ja chcę się tak rozwinać żeby nie było rzeczy których nie będe mógł wyjaśnić.
2009-06-18, 17:41

W najblizszym czasie troszke zmodernizuje teego posta ponieważ uzyskałem troszke nowego światła na miłość i pozanłem(lepiej) osoby które tkwią w błędnej miłości.
2009-06-16, 13:48
Forum: OOBE, LD, podróże mentalne
Temat: LD -Jak???
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 5241

Re: LD -Jak???

LD w sensie bycia we snie swiadomym mam tylko ze zmiana czegos we snie nie jest latwa.
2009-06-15, 21:29
Forum: Magia naturalna
Temat: Kontrola żywiołów
Odpowiedzi: 99
Odsłony: 51278

Re: Kontrola żywiołów

ZAcznij od tego to ci sięprzyda. Dużo obcuj z naturą, a co do rytów to nigdy nie zmienie zdania.

WYMYSL COS SAM POMEDYTUJ I JAZDA!!
2009-06-15, 21:27

Dziedziczenie cech, a więc pośrednio i zachowań jest faktem, udowodnionym wielokrotnie dzięki badaniom, m.in. na rozdzielonych przy urodzeniu bliźniętach, wychowywanych przez różnych rodziców. Tak naprawdę zasady wpajane przez rodzicieli mają mały wpływ na nasze zachowania. Kira nie chodzi mi tu o ...
2009-06-12, 09:32
Temat: Dokąd podąża człowiek?
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 3052

Re: Dokąd podąża człowiek?

Może ktoś wie dokąd podąża. Posiada swój główny cel życia, ale żeby do niego dotrzeć skupia się na innych pobocznych celaach mających pomuc mu to osiągnąć i przesatje myślleć o celu głównym a skupia się na celch pobocznych.
2009-06-12, 09:29

Albo zamiast uczyć się na czyochś błędach zaczyna popełniać takie same.
2009-06-10, 22:33
Temat: Odnalezienie sensu życia.
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 1563

Re: Odnalezienie sensu życia.

Mam tu oczywiście na myśli jednostki które wybiły się z chaosu (w którym oni się nie odnajdywali) otaczającego nas świata. Ten sens najczęście odnajdujemy w duchowości. Silna wiara, modlitwa i poszukiwania dają zawsze pozytywny skutek. W duchowości, ale też co mozna zauważyć u wielu ludzi w PRAWDZI...
2009-06-06, 14:59

Przejmowanie cech

A to móje drugie spostrzeżenie którym się chce z wami podzielić. Chodzi o wpływanie zachowań waszych najblizszych, najczęsciej rodziców na wasze zachowanie. Czy nie często ludzie mówią wam, że macie charakterek identiko jak tata lub mama??? Mi tez tak mówią. Od kąd zajmuje się ezo wiele spraw się zm...
2009-06-06, 14:42

Miłość

Ech... Zaczne od tego, że pisze to 2 raz ponieważ podczas pisania wyrzucilo mnie z paranormalium i straciłem wszystko więc będzie nieco obszerniej. Daje to od tego tematu ponieważ miłośc jest nieodzewna cześciążycia człowieka. A wiec tak na początku objasnie czym jest miłość. Miłość to 6 liter w tym...
2009-06-04, 11:18
Forum: Ezoteryka ogółem
Temat: "Myślę Więc Jestem". Myśl - to co czyni nas ludźmi.
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 3159

Re: "Myślę Więc Jestem". Myśl - to co czyni nas ludźmi.

Post krótko i źwięźle napisany co jest plusem.
Myśl działanie jej na świadomość podświadomość. Krótko mówiąc Magia chaosu.

Dużo się nei wypowiem bo dopiero zagłębiam się w filozofie i psychologie tak na porzadnie.
2009-05-30, 09:56
Forum: Magia naturalna
Temat: Kontrola żywiołów
Odpowiedzi: 99
Odsłony: 51278

Re: Kontrola żywiołów

Ćwiczenai sa rozne. Zalezy z jakiego jestes zywiolu. Ewentualnie mozesz sprubowac opanowac zywiol odpowiadajacy twojemu. Np.: Woda -Nalej do miski wody. Poloz na niej malu korek np.: od wina.Trzymajac nad lub obok niej rece sprobuj poczuc energie ktora jest w wodzie. Postaraj czuc się jak woda i spr...
2009-05-16, 14:49
Forum: Hipnoza, psionika (PSI)
Temat: Nauka
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 1839

Re: Nauka

Voozie ja zadalem to pytanie specjalnie.
Zwroc uwage ze skopiowal opis tego forum ;)
2009-05-09, 00:38
Forum: Hipnoza, psionika (PSI)
Temat: Nauka
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 1839

Re: Nauka

Super, ja tez chce i inni napewno tez.
Masz juz jakies praktyki???

Ps.: I co rozumiesz prze szeroko pojeta psionke???
2009-05-09, 00:35
Forum: OOBE, LD, podróże mentalne
Temat: Co dają nam ćwiczenia OOBE
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 2899

Re: Co dają nam ćwiczenia OOBE

Artykul ciekawy.
Ale chyba nic nowego nie wnosi.