Znaleziono 106 wyniki

autor: Fluxres
2009-11-08, 20:36
Forum: Inne
Temat: kłótnia
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 3503

Re: kłótnia

Jakiego sigila użyjesz to już twoja sprawa. Ja konkretnie używam alfabetycznego.

Ja korzystałem z tego:
http://www.angelard.ostrowiec.net.pl/chaos_03b.php
2009-11-08, 19:45
Forum: Inne
Temat: kłótnia
Odsłony: 3503

Re: kłótnia

Teoretycznie tak, ale praktycznie to różnie może być.
Zależy ile już się ezoteryką zajmujesz i w jakim stopniu rozwoju jesteś (o ile taki można określić).

Ja bym proponował Sigille. Tylko pamiętaj, że magia za ciebie wszystkiego nie załatwi, ma ona na celu tylko pomóż w osiągnięciu celu.
2009-10-30, 21:40
Forum: Czarna magia
Temat: Klątwy & Uroki
Odpowiedzi: 404
Odsłony: 124250

Re: Klątwy & Uroki

A z kąd masz teraz pewność, że nie uleczyli się sami wiarą w Jezusa? Może to ludzie mieli magiczne moce dające im taką potężną siłę, a on pomgał im ją wyzwolić. Lub Nie możesz mieć pewności, że Jezus był takim człowiekiem jak wspomniana przez ciebie Alicja i dzięki temu obwołał się mesjaszem. Przeci...
2009-10-30, 21:30
Temat: Magia
Odpowiedzi: 60
Odsłony: 24920

Re: Magia

Tyle samo procent będę mieć ja, Spock, Spooky, Dana, Arek- tylko że bez bawienia się w magię Nie chodziło tu o magie a raczej o mój rozwój. A w temacie magiia bo tu w sumie ciągnie sięrozmowa którą zacząłem od mojego pierwszego zetknięcia się z ezoteryką. W religii, którą wyznajesz stosowanie magii...
2009-10-27, 19:20
Forum: Energia
Temat: Ball PSI
Odpowiedzi: 91
Odsłony: 29181

Re: Ball PSI

Wszystkiego powinniśmy w życiu spróbować, zakazy nic nie dadzą, tak samo jak zapobieganie. Zakazany owoc ciągnie jeszcze bardziej. Najlepiej uświadamić, bo i leczenie nie ma sensu bo gdy ktoś się nie będzie chciał się wyleczyć lub nie uzna tego za złe to lepiej niech umrze zamiast w wielu przypadkac...
2009-10-17, 23:10
Temat: Magia
Odpowiedzi: 60
Odsłony: 24920

Re: Magia

No fakt nie często zaglądałem na fora ezoteryczne. Głównie czytałem artykuły. Hmm... Co tu pisać. Zgłębiłem znacznie więcej wiedzy. Medytuje by lepiej poznać swoje "Ja". Pracuje nad sobą dzięki czemu znacznie ograniczyłem poziom swojej agresji i inne nawyki lub niewygodne mechanizmy obronne. Nauczył...
2009-08-12, 21:07
Forum: Ezoteryka ogółem
Temat: Jak to wytłumaczyć?
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 3591

Re: Jak to wytłumaczyć?

Ogólnie to do wszystkich, ale część tak troszkę skierowana do ciebie.
2009-08-11, 22:57
Forum: Rozwój duchowy
Temat: Dokąd podąża człowiek?
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 2906

Re: Dokąd podąża człowiek?

czy da się wyznaczyć sensowny cel ? nie, ponieważ wszystko - otoczenie, język, ludzie, umierają, wraz z całymi cywilizacjami i galaktykami. A co według ciebie jest sensowne? Cel jest po to żebyś w razie jego osiągnięcia był szczęśliwy. Większość celi i tak się nie spełni bo ludzie obierają sobie za...
2009-08-11, 22:52
Forum: Ezoteryka ogółem
Temat: Jak to wytłumaczyć?
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 3591

Re: Jak to wytłumaczyć?

Wszystko co jest darem może być przekleństwem.
Zastanów się czy bardziej boisz się śmierci czy dnia jutrzejszego. Pamiętaj, że dzień jutrzejszy może nieść śmierć lub jakieś cierpienie, a śmierć tylko kończy wszystko.
I teraz zadaj sobie pytanie dlaczego chcą się tego pozbyć.
2009-07-16, 11:03
Temat: Ćwiczenia telekinezy..
Odpowiedzi: 46
Odsłony: 26779

Re: Ćwiczenia telekinezy..

Sasha zapraszam do Cięzkowic zrobie ci terapię i zobaczymy czy tak lubisz zabijać. Dorwiemy jakiegoś kolesia i bedziemy go lać, aż nie będzie miał siły stać. Posłuchasz jak płacze i błaga żeby przestać i pewnie ci się odechcę takich akcji.
2009-07-13, 23:36
Forum: Życie po śmierci
Temat: Wizyta babci?
Odpowiedzi: 29
Odsłony: 6994

Re: Wizyta babci?

Ale drzwi też mogą trzasnąć. Zresztą jak babcia by chciała się jakoś z wami skontaktować to zrobiła by raczej więcej.
2009-07-13, 17:31
Forum: Życie po śmierci
Temat: Wizyta babci?
Odpowiedzi: 29
Odsłony: 6994

Re: Wizyta babci?

To, że inne okna były zamknięte nie znaczy, że drzwi nie mogły się zamknąć przez to, że ty miałeś otwarte okno mi się czasami zamkną też jak tak mam.
2009-07-13, 11:57
Forum: Inne cywilizacje
Temat: Sumerowie
Odpowiedzi: 26
Odsłony: 26910

Re: Sumerowie

Ciekawe. nasza rasa jest stworzona prze nature a nie przez Boga A masz pewność. Skąd wiesz, że nie stworzył nas jakiś absolut ktory teraz wszystko obserwuje? [quote=" Eh, no właśnie, cywilizacja się tak ładnie rozwijała, sumerowie, grecy, rzymianie itp., potem przyszło chrześcijaństwo i na kilkanaśc...
2009-07-13, 11:24
Forum: UFO i obce cywilizacje
Temat: Co nowego na temat ufo
Odpowiedzi: 131
Odsłony: 61910

Re: Co nowego na temat ufo

Ciekawe. Dobrze, że chociaż on nie bał się przyznać do tego, że coś takiego istnieje. Ale ciekawi mnie tylko czemu skoro to działo się tyle razy, a nie wierze, że z jednego pułku albo jakieś bazy nie wiedział o tym prawie nikt bo wiedziała większość nie sfotografowali tego dokładnie. Chociaż w sumie...
2009-07-10, 22:09
Temat: Jasnowidzenie czy co?
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 7741

Re: Jasnowidzenie czy co?

Jasowidz to osoba mądra :lol:
Jasnowidz to przeklęty farciarz.
Taki dar jest utrapieniem i wielkim błogosławieństwem.
2009-07-10, 22:07
Forum: OOBE, LD, podróże mentalne
Temat: OOBE - pytania
Odpowiedzi: 533
Odsłony: 185020

Re: OOBE - pytania

Voozie pisze:Nie miałeś wibracji, bo nie miałeś paraliżu. Zapewne to było silne odrętwienie i tyle.
Tak wrócę do tego.
Mógł mieć wibracje. Ja miałem wibracje nie mając paraliżu.
Wibracje pojawiają się nie tylko podczas eksterioryzacji, ja je często mam leżąc i wizualizując.
2009-06-29, 18:18
Forum: OOBE, LD, podróże mentalne
Temat: Jak zacząc pomózcie??
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 1391

Re: Jak zacząc pomózcie??

Duzo osob i wielu chyci się za te bebny szamanskie. :lol: Pocwicz wizualizacje. Bo wiemy ze jestes Dno w ezoteryce i rozwoju duchowym. I poczytaj o metodach wychodzenia z ciala. Pomagajmy innym. Taki niedoswaidczony wezmie się dozan paralizu albo jakichs hipnakogow i bedziemy go mieli z glowy. A jak...
2009-06-23, 17:40
Forum: Hipnoza, psionika (PSI)
Temat: Magia Psioniczna.
Odsłony: 4407

Re: Magia Psioniczna.

Nie chodzi o autora ale o to ze mam ja na dysku a nie nawidze czytac na ekranie. Dlatego czekam az ja kolezanka odda i sobie wyporzycze.
2009-06-23, 17:32

Wiem. Mam go na dysku. I zabieram się do czytanai tylko nei moge zaczac
2009-06-23, 17:16

A ja powiem ze mi się ta koncepcja podoba. I chcialbym sprobowac się w tym odnalesc. Musi zrozumieć, że tylko łechtanie własnego ego podnosi naszą moc, wiarę w siebie, a ta zwiększa w nas przepływ energii Nie lepsze jest pozwalanie lechtac sobie ego przez innych. Ja tak w dommu mam caly czas i to da...