Znaleziono 169 wyniki

autor: NM_ONE
2009-12-30, 15:20
Forum: Wiara, religie i sekty
Temat: Cyrograf
Odpowiedzi: 59
Odsłony: 32811

Re: Cyrograf

Ok chrześcijanie utożsamiają się z dobrem ale muszą też pamiętać że nie tylko dobro istnieje na tym świecie...To dość nietypowy temat ale uważam że powinniśmy mieć tę świadomość że ten "czort" gdzieś jest...Skoro wyjaśnienie Cyrografu znajduje się na Wikipedii nie tylko jako dokument pisemny to musi...
2009-12-30, 01:12

Re: Cyrograf

Nie czepiaj się szczegółów...Wielcy pisarze tacy jak Gothe nie pisaliby przez przypadek o tym...
2009-12-30, 01:03
Forum: Życie po śmierci
Temat: Wierzysz w reinkarnację?
Odpowiedzi: 150
Odsłony: 68268

Re: Wierzysz w reinkarnację?

Uważam że to jest możliwe jednak z uwagi na to iż po reinkarnacji możemy być w zupełnie innym wymiarze,innym świecie zbliżonym lub całkowicie nie zbliżonym do naszego dochodzę do wniosku że prawo do reinkarnacji mają tylko te dusze które podczas ziemskiego życia były dobre...To by utrzymało równowag...
2009-12-30, 00:54

Cyrograf

Cyrograf czyli pisemny pakt z szatanem podpisany własna krwią,w celu pozyskania jakichś korzyści...Ceną jest nasza dusza ale dopiero po śmierci. Jednakże niektórzy uważają że można trafić od razu do piekła po powiedzeniu tego że podpisało się taką "deklarację"...Jednak diabeł jest podstępny i nie po...
2009-05-20, 01:05
Forum: Teorie Konspiracyjne
Temat: Tajemnicze lotnisko w Denver
Odpowiedzi: 62
Odsłony: 24787

Re: Tajemnicze lotnisko w Denver

Jak DanaS napisał\ała trochę przypomina mi to żołnierza niemieckiego,jednak nadal myślę o nietypowym przekazie twórcy.Sama rysowałam takie prace i mimo niezrozumienia niektórzy ludzie połapali się o co chodzi.
2009-05-14, 21:07
Forum: Teorie Konspiracyjne
Temat: Tajemnicze lotnisko w Denver
Odpowiedzi: 62
Odsłony: 24787

Re: Tajemnicze lotnisko w Denver

Może autor tych rysunków chciał poruszyć nimi świat stosując nietypowe źródło przekazu.Wiecie takie jakby graffiti zwiastujące to co może być jeżeli ludzie nie przestana się nienawidzić i wszczynać wojen,takie szokujące źródło masowego przekazu.Żołnierz jako symbol wojny i co za tym idzie zła które ...
2009-05-14, 21:01
Temat: Sataniiści w Rosji.
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 9365

Re: Sataniiści w Rosji.

Było głośno,też czytałam na onet.pl później zaczęłam sprawdzać to na innych portalach i tam było tego sporo,wyskakiwały również rozmaite pod tematy np: zabójstwa za pomocą manipulacji sił nieczystych.Ale nic konkretnego nie znalazłam zawsze tylko ten sam artykuł czasami inaczej napisany i żadnych no...
2009-05-13, 23:04
Forum: Off-topic
Temat: Hipnotyzująca muzyka
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 2034

Re: Hipnotyzująca muzyka

Wiecie że to nie jest do końca bezpieczne,to jest muzyka podprogowa!Jest też cos podobnego do tej o której piszemy ale ma odwrotny kierunek czyli innymi słowy po niej chcemy się zabić!
Nie radzę próbować!
2009-05-13, 22:58
Forum: Nasze spotkania z nieznanym
Temat: I-Doser - doznania
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 1913

Re: I-Doser - doznania

A to jest ta muzyka,tak?Jest też jej podgatunek czyli muzyka podprogowa czyli taka po której większość ludzi zdolna jest do samobójstwa.To taka ciekawostka.
2009-05-13, 22:53

Sataniści są kontrowersyjni,przez co stają się ciekawi.Nie wiem czy mam wierzyć w ta gazetę bo jak wiemy w Rosji panuje komunizm.
2009-05-13, 22:27
Forum: Ezoteryka ogółem
Temat: Alchemiczny symbol Czerwonego Króla
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 9568

Re: Alchemiczny symbol Czerwonego Króla

Myślę że jest wymyślony.Oglądałeś Full Metal Alchemist,tam jest pełno takich!
Wymysł twórców,gdyby to chociaż pętakl był...
2009-05-13, 22:19
Forum: Świat snów
Temat: Głupi Sen?
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 3199

Re: Głupi Sen?

Między godzina 3-6 wpada się w najlepszy sen.Masz szczęście że możesz zasnąć,bo jak mi się coś śni to coś makabrycznego (np:niemowlak przebity gwoździem przez główkę do drzwi!).Sny często odzwierciedlają nasze marzenia,obawy a czasami są zaprzeczeniem rzeczy które mogą się zdarzyć czyli np: twój sen...
2009-05-11, 22:48
Temat: Chrześcijaństwo ... wiara oczami (prawie)księdza...
Odpowiedzi: 131
Odsłony: 29507

Re: Chrześcijaństwo ... wiara oczami (prawie)księdza...

Dokładnie kiedyś w radiu usłyszałam że jakiś kościół wywiesił na swojej tablicy ogłoszeń coś w tym stylu: Wystrzegaj się wróżek horoskopów,muzyki rockowej.muzyki hause,techna,drzewek szczęścia,magi (w domyśle pewnie run lub czarnej!)itp. itd. bowiem wszelkie te rzeczy uznawane przez kościół będą za ...
2009-05-11, 22:35

Crowley też o tym czytałam ale jest jeszcze jeden rodzaj,czyli ten bardziej niezbadany i niebezpieczny!To trochę dziwne co napisała ta gazecina bo skąd wiedzieliby że każdy został zadźgany 666 razy skoro ciała zostały pokrojone!Może Milicja dotarła w trakcie tego "obrzędu".Jeżeli ktoś znajdzie jakie...
2009-05-10, 21:45

Kira czy ja napisałam że jedno wyklucza drugie?
Nie wzięłaś pod uwagę faktu że jeżeli ktoś uprawia magię(np.: voodo,jest taki użytkownik na naszym forum!) to wierzy w zupełnie innego Boga lub bóstwa!
2009-05-10, 21:30

Sataniiści w Rosji.

Czciciele szatana znowu w akcji!Jak donosi jedna z rosyjskich gazet "Komsomolskaja Prawda" sataniści złożyli ofiarę z czterech nastolatków (3 dziewczyn i 1 chłopaka16-17 lat).Zaczęło się niewinnie bo od zaproszenia starszych kolegów na imprezkę.W czasie tego przyjęcia jak donosi gazeta doszło do bru...
2009-05-04, 12:46
Forum: Kosmos i jego tajemnice
Temat: Byliśmy w końcu na tym księżycu?
Odpowiedzi: 98
Odsłony: 50956

Re: Byliśmy w końcu na tym księżycu?

Też słyszałam o tym.Nie wiem co mam o tym myśleć.Amerykanie zawsze chcą być najlepsi więc mogliby to zrobić by pokazać dominację nad Rosją.Rosjanie też nie byli gorsi,chociaż w ich kraju jest i była bieda (nie pisze o Moskwie) oni zawsze próbowali wypchnąć się do przodu,bez sensu!
2009-05-04, 12:40
Forum: Życie po śmierci
Temat: Godzina duchów
Odpowiedzi: 70
Odsłony: 24018

Re: Godzina duchów

Nie radzę Ci wywoływać,jak znam życie kolejna nieodpowiedzialna osoba która myśli że to zabawa,nigdy nie wiadomo co wywołasz!Przez taką głupotę możesz mieć kłopoty!
2009-05-04, 12:32
Forum: Niewyjaśnione zjawiska
Temat: Czemu zginęła?
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 7328

Re: Czemu zginęła?

Coś mi nie pasuje z tym antychrystem!
Po pierwsze Bóg.
Po drugie:Gdyby była prawdziwym antychrystem zostałaby uznana za mesjasza a później prawdopodobnie miał być koniec świata (spory fragment opuściłam!).
2009-05-04, 12:19

Po prostu straciłeś sens swojej wiary tzn. praktycznej.Ja też nie lubię zbytnio zaglądać do kościoła.Magia i kościół to dwa różne "kierunki" jedno odpycha drugie. Wierzysz w Boga i zajmujesz się magią to zaprzeczenie samego siebie,jednak twoja wiara może być wynikiem manipulacji,magia też tylko w te...