Znaleziono 169 wyniki

autor: NM_ONE
2010-11-18, 04:04
Forum: Ciekawostki
Temat: Wiadomości od Boga
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 4545

Re: Wiadomości od Boga

Historia może wydać się naciągnięta, ale ja gdzieś w głębi duszy i nie tylko uważam że to prawda. Kiedy to czytałam, miałam odczucie fascynacji i jakiejś nieziemskiej łagodności. Myślę że to prawda...
2010-11-18, 03:37
Forum: Wiara, religie i sekty
Temat: Cyrograf
Odpowiedzi: 59
Odsłony: 32811

Re: Cyrograf

Dokładnie, nie ma nic za darmo.
Cyrografy podpisują ludzie albo oddani szatanowi, albo desperaci... Chociaż czy uważacie że to byłoby złe gdyby matka, z miłości do dziecka oddała dusze diabłu, bo byłyby jej potrzebne pieniądze?
2010-11-18, 03:26
Forum: Czarna magia
Temat: Początkujący
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 11852

Re: Początkujący

Mhhm ale mnie drażni ten post, lepiej idź odrabiać lekcje! I pamiętaj co zrobisz w czarnej magii wróci do Cienie po trzykroć! Acha a jak chcesz zadać komuś ból to naucz się lepiej jakiejś sztuki walki... To Ci wyjdzie na zdrowie!
2010-11-18, 03:21
Forum: Świat snów
Temat: Mógłby ktos sprobować zinterpretować moj sen?
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 3519

Re: Mógłby ktos sprobować zinterpretować moj sen?

A może podświadomie martwisz się o rodziców... Jednak jeśli oglądałeś horrory, to możesz mieć koszmary i niekoniecznie tego samego dnia którego to oglądałeś. Poczytaj Freuda... tam jest sporo o snach.
2010-11-18, 03:16
Forum: Świat snów
Temat: Dziwny sen powtarzający się od dzieciństwa.
Odpowiedzi: 30
Odsłony: 10408

Re: Dziwny sen powtarzający się od dzieciństwa.

Jeśli masz z tym problem udaj się do psychologa, to mogą być jakieś negatywne emocje z dzieciństwa, lub tłumiony lęk z jakiegoś złego okresu w Twoim życiu. Jednak jeżeli psycholog lub psychiatra nadal nie będzie Ci pomagał, może powinnaś użyć hipnozy lub zgłosić się do egzorcysty.
2010-11-18, 03:11
Forum: UFO i obce cywilizacje
Temat: Dlaczego rządy nie informują ludzi o UFO?
Odpowiedzi: 72
Odsłony: 17457

Re: Dlaczego rządy nie informują ludzi o UFO?

Nasz rząd i tak by nie ukrył ^^"
2010-11-18, 03:08
Forum: Energia
Temat: Czuję energię...
Odpowiedzi: 26
Odsłony: 7823

Re: Czuję energię...

Każdy czuje energię, ale reagujemy w różny sposób więc trudno powiedzieć czy otworzyła Ci się chackra ^^
2010-11-18, 02:59
Forum: Nasze zainteresowania, twórczość oraz pasje
Temat: Twoje hobby
Odpowiedzi: 87
Odsłony: 4434

Re: Twoje hobby

Moje hobby to muzyka, śpiewanie. A drugie hooby które pragnę Wam przedstawić jest nieco kontrowersyjne, więc nie każdym się spodoba ale proszę o szacunek. Są to opowiadania i lalki. Chcę zostać kolekcjonerką BJD , są to japońskie lalki różnych firm pierwszą stworzył Volks. Co prawda na razie zajmuje...
2010-10-15, 22:51
Forum: Książki, muzyka i filmy
Temat: Anime!
Odpowiedzi: 33
Odsłony: 1880

Re: Anime!

Chodziło mi o Belladonnę tylko po polsku...
2010-10-15, 12:54

<t>Ciekawe muszę zobaczyć,znacie jakąś stronę gdzie można to obejrzeć?<br/> Przypomina mi to trochę Jigoku Shoujo tylko ona jest wysłannicą diabła i fabuła skupia się na zemście i zabraniu duszy...Ale później pojawia się fabułą.Chociaż wątpię by ktoś chciał kogoś wysłać do piekła za zabicie psa.Ale ...
2010-10-13, 22:53
Forum: Nasze spotkania z nieznanym
Temat: Moje przezycia
Odpowiedzi: 26
Odsłony: 8910

Re: Moje przezycia

Może po prostu jesteś reinkarnacją jakiegoś poprzedniego mieszkańca tego domu...Miło widzieć Cię na forum,zgryźliwymi komentarzami się nie przejmuj mamy tu mnóstwo sceptyków.
2010-10-13, 22:38

Nie pamiętam tego anime o czy opowiada Ivelios?
2010-07-25, 20:27

Świetnie że rozpocząłeś ten wątek... U mnie oglądanie anime zaczęło się również od Hypera ale nie pamiętam jak ono się nazywało...Ale bliższe wspomnienia związane z anime kojarzą mi się z Sillor Moon,Dragon Ball i (niestety) Fushigi Yuugi...to anime robi niezłą papkę z mózgu (i nie chcę już wspomina...
2010-07-22, 18:51
Forum: Życie po śmierci
Temat: Wierzysz w reinkarnację?
Odpowiedzi: 150
Odsłony: 68268

Re: Wierzysz w reinkarnację?

A może sny idą w parze z reinkarnacją...To znaczy że to o czym teraz nam się śni, kiedyś może przeżyliśmy.
2010-07-22, 18:41
Forum: Off-topic
Temat: Co Nas kręci,co Nas podnieca...czyli...
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 310

Co Nas kręci,co Nas podnieca...czyli...

<t>Temat dość nietypowy ale nie mam zamiaru w tym poście pisać o tym filmie (z resztą kto przetłumaczył tak źle tytuł tego filmu!).Co sprawiło że zainteresowaliście się sprawami o których piszemy na forum,z czego to wnika...Czy z wewnętrznej potrzeby przedstawiania się jako inteligentna i wyjątkowa ...
2010-06-02, 22:20
Temat: Aborcja,Poronienie
Odpowiedzi: 276
Odsłony: 53305

Re: Aborcja,Poronienie

Ale musisz zrozumieć że twoje dziecko przyniosło Ci radość a co gdybyś kiedyś dowiedziała się od mamusi że jesteś tylko z przypadku,że tak na prawdę mama Cię urodziła bo wypadało...Bo co te starsze panie z bloków by mówiły....
2010-06-02, 22:06
Forum: Wampiryzm
Temat: Jak się wysysa energię z ludzi???
Odpowiedzi: 68
Odsłony: 34405

Re: Jak się wysysa energię z ludzi???

<t>Żeby wysysać energię z ludzi trzeba być wampirem energetycznym i wiesz mi że to nie jest takie fajne bo w nocy chodzisz nakręcona jak szwajcarski zegarek...Istnieje jeszcze taka możliwość poprzez medytację ale jest czasochłonna i wtedy pobierasz pozytywną energię z otoczenia,jednak nie spodziewaj...
2010-06-02, 22:02

JP II ma do tego dużo bo chrześcijanie nie powinni używać nienaturalnych środków antykoncepcji.A co do doktryn to wymyślali je w większości ludzie więc nie są święte.
2010-06-02, 21:44

Cóż za katolickie podejście do tematu. Przyznam że nie jestem przeciwniczką aborcji,moim zdaniem to kobieta powinna decydować co jest dla niej lepsze i dla jej dziecka (płodu).Ok każdy chce byś urodziła dziecko ale później po całym zamieszaniu z ciążą nikt się o Ciebie nie troszczy...samo utrzymanie...
2010-05-06, 23:06
Forum: Off-topic
Temat: Pakt z diabłem;]
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 855

Re: Pakt z diabłem;]

"...moje słowa były do NM_ONE" Że niby co to miało znaczyć od NM_ONE? Myślę że oddanie duszy zależy od siły woli...I desperacji danego człowieka.Jednak to nie jest rozwiązanie,byłam często w wielkim dołku i wiedziałam że mogę to zrobić i wiedziałam jak jednak coś mnie powstrzymało...Moja wolna wola...