Znaleziono 169 wyniki

autor: NM_ONE
2011-01-09, 21:31
Forum: Teorie Konspiracyjne
Temat: Iluminati
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 8511

Re: Iluminati

Widać kto tu ma bzdurne wiadomości, jakbyś obejrzał film to wiedziałbyś o czym piszę.
2011-01-09, 20:29

Re: Iluminati

Nie bardzo mnie to obchodzi dla nich, mogę być wariatką...Pisałam ten post, wiedząc o tym, że zostanie tak odebrany. Jestem już dość długo na tym forum by zauważyć ile przyłączyło się do nas dzieciaków, szukających sensacji...Więc to jest nieco pokrętny przekaz a oni są tak programowani że może akur...
2011-01-08, 23:15

Iluminati

<r>Iluminati to organizacja która panuje światem (tak w skrócie), jej celem jest sterowanie nas poprzez media religie i inne możliwe przekazy masowego "rażenia". W Wikipedii za pewne przeczytacie że to zakon ale jaka jest prawda, po co te stowarzyszenia są tajne i dlaczego kiedy spytasz jakiegoś prz...
2011-01-08, 21:37
Temat: Jak odchodzą wielcy ludzie?
Odpowiedzi: 38
Odsłony: 19831

Re: Jak odchodzą wielcy ludzie?

Niedawno zainteresowałam się tym tematem, uważam że chodzi tu o iluminatów-ludzi którzy poprzez oddziaływanie na naszą podświadomość chcą nas wykończyć, bo chcą "oczyścić świat". Są wyznawcami Szatana, wystarczy wziąć dolara do ręki by dowiedzieć się skąd to się wzięło. Mają swoje symbole np: w więk...
2010-12-31, 05:10
Forum: Paleoastronautyka
Temat: Jakie są dowody?
Odpowiedzi: 179
Odsłony: 72380

Re: Jakie są dowody?

Jest wiele teorii na ten temat, będziecie się śmiali ale może Jezus był obcym? Stąd te cuda. I inne, jednak sama w to nie wierzę więc to tylko jedna z terori spiskowych. Ale najprawdopodobniej odwiedzali nas obcy, może nawet za czasów Majów, może to był ich sekret postępu cywilizacyjnego...Jak wymia...
2010-12-31, 05:04
Forum: Off-topic
Temat: Testy na zwierzętach
Odpowiedzi: 47
Odsłony: 504

Re: Testy na zwierzętach

Ta rozmowa nie ma sensu, to trochę tak jak rozmowa z wyznawcami radia Maryja, z normalnym człowiekiem na temat Żydów... Ja swoje, oni swoje...Czy wy chociaż zadaliście? Bo ile razy mam pisać że cierpienie zwierząt wcale nie oznacza bezpieczeństwa ludzi. Chantelle dziękuję za zrozumienie...Chciałam p...
2010-12-17, 05:16

Ok powtarzam propagandowe hasełka ale dla mnie to coś ważniejszego, myślisz że ludzie nie testują na ludziach? A słyszałeś może o testowaniu środków antykoncepcyjnych na kobietach z krajów trzeciego świata (by bogatsze Europejki nie musiały mieć niechcianego dziecka!), wiele z nich w skutek tych bad...
2010-11-21, 15:10

Gdyby kosmetyki nie były testowane na zwierzętach, oznaczałoby to tylko, że te wszystkie rzeczy, które te małpki zabiły dopadły by ludzkie króliki doświadczalne. Dzięki zwierzętom umarło mniej osób. Twoje argumenty są za stroną, którą negujesz. Mniej osób? Przeczytaj uważnie moje poprzednie posty, ...
2010-11-21, 01:02
Forum: Demonologia i demonolatria
Temat: Demony a wskrzeszanie
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 3037

Re: Demony a wskrzeszanie

A jaki masz w tym cel?
2010-11-21, 00:37

<t>Spock interesuje mnie to co napisałeś w jednym z postów... Testowanie na owadach i innych, rzadko zwraca się na to uwagę, moim zdaniem to też karygodne. Mógłbyś opisać to dokładniej, czy miałeś na myśli tylko wykorzystywanie ich w celach wojskowych?<br/> Ekolodzy wcale nie próbują nas przyrównać ...
2010-11-20, 23:49

Ale przecież student medycyny, może sobie protestować na już nieżywym człowieku... Z resztą to nawet wchodzi w zakres badań. Lekarz neurolog nie będzie badał, małpy podłączonej do prądu tylko żywego człowieka, więc po cholerę testują na zwierzętach. PS: To że jakiś testowany kosmetyk dobrze pachnie ...
2010-11-20, 23:30
Forum: Czarna magia
Temat: Początkujący
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 11595

Re: Początkujący

Iluzjonista ma rację, jeżeli masz problemy w szkole to albo pobij się z kolesiem, albo pójdź do dyrektorki... Po co kogoś krzywdzić, co do wracania po trzykroć to jest zasada równej wymiany.
2010-11-20, 23:26
Forum: Świat snów
Temat: Moje prorocze i inne dziwne sny
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 6621

Re: Moje prorocze i inne dziwne sny

<t>Co do interpretacji snu, to trochę się zgadza... Ale myślę że ten fragment o lalce spełnia moje marzenia z reala (o posiadania tak owej lalki kolekcjonerskiej)... Czytałam też o tym fragment z książki Freuda. Pisał o tym że jeżeli czegoś mocno chcemy to często nasze marzenia przedstawiają się w f...
2010-11-20, 23:11

Jest wiele innych skuteczniejszych metod testów! Chyba nie przeczytałeś że przez pewne środki urodziły się kalekie dzieci, a niektórzy stracili władzę w nogach. Ekologiem nie jestem, jem mięso jak większość... Ale gdyby kosmetyki nie byłyby testowane na zwierzętach, byłoby dużo mniejsze ryzyko jeżel...
2010-11-20, 15:06
Forum: Życie po śmierci
Temat: Czy psy widzą duchy?
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 12504

Re: Czy psy widzą duchy?

<t>Mój tata pracuje w wojsku jako pracownik cywilny, chodzi na patrole z psami... Kiedyś wojskowi dla zabawy wywoływali duchy (wśród nich był jeden facet który umiał). Psy które są wojsku zwykle niczego się nie boją, ba 2 puszczone na siebie są w stanie się pozagryzać (kiedyś była taka sytuacja przy...
2010-11-20, 14:52
Forum: Świat snów
Temat: Moje prorocze i inne dziwne sny
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 6621

Re: Moje prorocze i inne dziwne sny

No cóż istnieje teoria że podczas snu wychodzimy ze swojego ciała, tak możemy widzieć przyszłość... Przepraszam że się wtrącę ale kilka dni temu miałam dziwny sen, mimo że był kolorowy... Dla wiadomości zapisuję swoje sny więc proszę się nie zdziwić szczegółami. Byłam sobą, w mieście panowała plotka...
2010-11-20, 14:40
Forum: Życie po śmierci
Temat: Sens Smierci Chrześcijańskiej.
Odpowiedzi: 33
Odsłony: 15772

Re: Sens Smierci Chrześcijańskiej.

No dobra, ale co jeżeli otworzą się pieczęci... Tylko 44000 ludzi pójdzie do nieba, będzie to miasto Jeruzalem... gdzie klejnoty mają leżeć na Ziemi. Co do duszy ludzkiej, bardzo smutne by było zapomnienie o Ziemi. Jednak według świadków Jehowy dusza która pokazuje się po śmierci (duch inaczej) jest...
2010-11-20, 14:24

Testy na ludziach są przeprowadzane w ostatnim stadium testów, jednak testy stosowane na zwierzętach często zawodziły ludzkość oto kilka z nich: Contergan środek uspokajający pomimo iż dla myszy i szczurów był nieszkodliwy, spowodował 100 tys. narodzin kalekich dzieci i 10 tys. poronień. Inny środek...
2010-11-19, 08:40

Testy na zwierzętach

Moi kochani, jak wiemy testy na zwierzętach zabijają jedno zwierzę co 6 sekund. Uważam że ten temat jest bardzo istotny, pomimo iż większość dziwnych zwierząt bada się po zgonie. Jednak nie zawsze. Wracając do normalnych zwierząt podam kilka przykładów testów na zwierzętach. Na tyle niepotrzebnych c...
2010-11-19, 07:56
Forum: Wiara, religie i sekty
Temat: Cyrograf
Odpowiedzi: 59
Odsłony: 31938

Re: Cyrograf

Możliwe że tak, jednak według Boga czy by nie popełniła grzechu?