Znaleziono 169 wyniki

autor: NM_ONE
2008-11-21, 23:49
Forum: Wiara, religie i sekty
Temat: czym jest szatan
Odpowiedzi: 67
Odsłony: 19401

Re: czym jest szatan

Tak,to mniej więcej napisałam w jednym ze swoich postów,niestety najczęściej jesteśmy w tej religii którą wyznaje nasza rodzina,i większość z nas nie może tego zmienić :(
2008-11-21, 23:40
Forum: Życie po śmierci
Temat: śmierć kliniczna
Odpowiedzi: 41
Odsłony: 24729

Re: śmierć kliniczna

Nie no ty to wszystko chcesz logicznie wytłumaczyć... :maruda:

Pozdro dla naszego naukowca :D
2008-11-21, 23:32

Trzeba nie dać się ani jednemu ani drugiemu,bo wtedy nie będziemy naprawdę wolni :!:
Trzeba podążać własną ścieżką mieć własny cel życiowy,słuchać porad innych ale tak by nikt inny nie zmienił twoich poglądów,bo tylko ty sam możesz to zrobić,być panią|panem siebie.

Nie namawiam do bycia ateistą :lol:
2008-11-21, 23:06
Temat: Biskup katolicki za zniesieniem celibatu
Odpowiedzi: 35
Odsłony: 12332

Re: Biskup katolicki za zniesieniem celibatu

Kolejny typowy kosmopolita poza krajem,tak wiem i mniej więcej (więcej,więcej) dlatego powinni żyć w celibacie :hehe:
A co do katolicyzmu w Polsce w życiu nie podałabym go za przykład,dopóki wszystkie toruńskie pierniki nie umrą :!: (I nie piszę wcale o tych naiwnie zaślepionych staruszkach)
2008-11-21, 23:00

Nie wg mnie Szatan był niezrozumiany przez Boga i dał sobie spokój.Został królem podziemi,zła nazywaj to jak chcesz.Władza jest wyrównana nie jest ani zbyt tragicznie ani zbyt dobrze :roll:
2008-11-21, 22:56

Ogólnie ludzie którzy wierzą we wszystko co wiara,kościół itp mają im do powiedzenia są marionetkami.Ludzie myślący przyjmą to do informacji ale przemyślą i dopiero rozważą czy jest to godne z jego osobistymi myślami,moralizmem ideologią itp. Nie będą ślepo wierzyć we wszystko co powie im ich wiara,...
2008-11-21, 22:49

Szatan też musi być jednym z bogów bo inaczej Bóg odpuściłby sobie z nim tą ''rywalizację'' jaką jest odwieczna walka dobra ze złem!Dobro zło czy coś takiego istnieje,może nam się wydawać że tak ale nigdy nie określimy dokładnie co jest dobre a co złe.Np: śmiech może być dobry lub zły a konkretnie m...
2008-11-21, 22:39

Kolejny typowy przypadek który chce odmienić swoje życie,bo przeżył coś niezwykłego.Twoja ciocia nie jest wyjątkiem,ciekawe co kieruje takimi ludźmi taka niespotykana dobroć jaką teraz się kierują,aż nie do uwierzenia.Może trzeba być ''wybrańcem'' by coś takiego przeżyć,gdyby twoja ciocia nim nie by...
2008-11-21, 22:28

Po części zgadzam się z Sothisem,jak każdy wie nawet ludzie pierwotni chcieli w coś,kogoś wierzyć... Wiadomo że był taki człowiek jak Jezus.W jego czasach było kilkorgu innych podobnych do niego,przekazującego taka filozofię jak on,jednak Jezus dokładnie zatarł po nich ślady.Gdyby tego nie zrobił mo...
2008-11-21, 22:13

Co się tak uczepiliście!Przecież żaden z was księdzem zostać nie chce.Jeżeli kościół zniósłby celibat w kraju wybuchałyby kolejne kontrowersje.A po co?Inne kraje mogłyby uznać to za próbę zwrócenia uwagi naszego kraju na świat,może przesadziłam ale też można to tak odebrać :arrow: Klechom czasami w ...
2008-11-21, 17:49
Temat: Moje doświadczenie, może ktoś wie ,,kto" to był?
Odpowiedzi: 34
Odsłony: 9586

Re: Moje doświadczenie, może ktoś wie ,,kto" to był?

Wiem ze to co napiszę może być bezsensowne,ale może w tym hotelu kilkanaście lat temu przydarzyło się coś złego,i to był duch.Chce uświadomić was że duchy nie muszą być bezcielesne!Przeważnie są bezcielesne ale były przypadki że miały ciało.
2008-11-21, 17:27

No więc wszystko Ci wytłumaczę.Tu w POLSCE od wieków księża żyli w celibacie i nikomu to nie przeszkadzało.To też część historii,nieprawdaż? :okulary:
2008-11-21, 17:23
Forum: Ogólna dyskusja o Radiu Paranormalium
Temat: Nowy dział
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 4317

Re: Nowy dział

Nie wiedziałam jestem nowa :)
2008-11-21, 16:00

Twoja ciocia na pewno przeżyła śmierć kliniczną,skoro lekarze naukowcy i inni uznali ten termin ona na pewno istnieje!Często jest tak że po tym wydarzeniu,ludzie chcą zacząć żyć od nowa by wypełnić ''misję'' życiową czy twoja ciocia tez chce tego dokonać?
2008-11-21, 15:53

Masz szczęście Zblazowany.Uważam że są ciekawsze religie od Chrześcijaństwa a szczególnie te nieznane o których czlowiek zawsze stara się nie mówić np:Satanizm,no co też religia!Z tego co wiem są 2 rodzaje.Satanizm filozoficzny (laveyański) nie jest to wcale wyznawanie Szatana tylko system filozofic...
2008-11-21, 15:37
Forum: Niewyjaśnione zjawiska
Temat: Czarnoocy ludzie
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 12020

Re: Czarnoocy ludzie

Ciekawa historyjka.Moim zdaniem to jakiś demon który opętał człowieka kiedyś o tym czytałam,demony mogą robić dziwne rzeczy z ludźmi,takich przypadków jest więcej.Kiedyś czytałam w gazecie o podobnym przypadku tylko ten chłopiec był opętany,acha i to był wywiad z egzorcystą!Jednak jedni powiedzą że ...
2008-11-21, 15:22
Forum: Niewyjaśnione zjawiska
Temat: Poszukujemy badaczy zjawisk paranormalnych
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 8730

Re: Poszukujemy badaczy zjawisk paranormalnych

Ja bym się wkręciła tylko te kilometry...
A co konkretnie trzeba by robić?Jeżeli wchodziłaby w to demonologia...byłoby fajnie!
2008-11-21, 15:17
Forum: Ogólna dyskusja o Radiu Paranormalium
Temat: Nowy dział
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 4317

Re: Nowy dział

No ciekawe chętnie poczytam!Jestem za!

Dobra ilu posłów jest za?
Ilu przeciw?
A ilu się wstrzymało?
2008-11-21, 15:13

Nie popieram zniesienia celibatu,u nas ksiądz to ksiądz a my znowu chcielibyśmy jakieś obco kulturowe tradycje,takie jak np:Halloween.Osobiście takie zapożyczenia mnie irytują.''Bo naród który nie zna swojej historii przestaje być narodem'' no tak mniej więcej napisał papież J.P.II.Skoro zakonnice m...
2008-11-21, 15:01
Forum: Nauka
Temat: Wywieranie wpływu na innej osobie
Odpowiedzi: 28
Odsłony: 9333

Re: Wywieranie wpływu na innej osobie

Pierdoły piszesz...tylko ty się na tym nie znasz,a piszesz!Możesz być kim chcesz jak dla mnie ale najwyraźniej nie miałeś nigdy do czynienia z takimi osobami,więc na twoim miejscu siedziałabym cicho!Są na tym świecie rzeczy o którym filozofom się nie śniło...
Pozdrowionka dla zaciekłego naukowca :D