Znaleziono 265 wyniki

autor: leszek
2011-04-07, 16:02
Forum: Kryptozoologia - nieznane zwierzęta
Temat: Małpa ? W Bielawie
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 3511

Re: Małpa ? W Bielawie

na stronach Nautiliusa juz zasłneli :lol:
2011-04-07, 13:12
Temat: Małpa ? W Bielawie
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 3511

Re: Małpa ? W Bielawie

majster, jak zakładasz temat to powiedz też coś od siebie, a nie wklejaj tylko linka

a co mysle? Myśle, że temat powinien wylądowac w koszu bo nie ma nic dziwnego w tym, że jakiaś małpa uciekła z zoo, cyrku czy prywatnej kolekcji i teraz straszy ludzi.
2011-04-04, 23:14
Forum: Magia
Temat: Iluzja to wspaniała rzecz
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 4027

Re: Iluzja to wspaniała rzecz

Ciekawe;) Poćwicze na kimś hahaha :diabel2:

ogladnijcie sobie to:

2011-04-04, 14:54
Forum: Życie po śmierci
Temat: Cos dziwnego dzieje się w domu, zrobilem film(y).
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 7800

Re: Cos dziwnego dzieje się w domu, zrobilem film(y).

bezsens, nie zamierzam ogladac duchów, uczepiłes si etego jak rzep psiego ogona. Najwyrazniej sam czytać dobrze nie potrafisz i wniosków wyciagac. Nie bede karmił wiecej takiego internetowego trola. Widać tu jawna prowokację , chociazby dlatego, że nie potrafisz się zachowac na forum i wypisujesz st...
2011-04-04, 12:30

Co do przekonywania miałem na mysli filmik, nie Ciebie. Sam jestem w stanie nagrac duzo lepszy. I to taki, gdzie bedzie widac i cała lampe i wszystkie kable, które sa do niej doprowadzane, a nawet cały pokój żeby miec ogólny widok na wszystko. Tak, żeby nie było żadnych watpliwosci. I sam jesteś kre...
2011-04-04, 12:23
Forum: WITAJ PRZYBYSZU!
Temat: Nasze mordki urodziwe
Odpowiedzi: 2069
Odsłony: 40463

Re: Nasze mordki urodziwe

niepodobne do Bałtyku:D
2011-04-04, 01:05

To, że nie wierzysz w duchy może tym bardziej popychac Cie do tego by nasmiewac się z innych i robic żarty. Skad mam pewność, że nie zwijasz się tam teraz ze smiechu czytając to co tu piszemy? Otóż nie mam takiej pewnosci, tym bardziej,że jestes tu nowy. A z reguły nowi uzytkownicy zaczynaja swoja p...
2011-04-04, 00:49

To mnie nie przekonuje, musisz się bardziej postarac, sorry za mój sceptycyzm. Uważam, że jesli takie rzeczy dzieja się w Twoim domu to z pewnoscia zdobedziesz bardziej niepodwazalny dowód video. 1. Kabelek z przełacznikiem moze zwisac luzem, np. odciety z jakiejś innej lampy, w czasie, kiedy Ty prz...
2011-04-04, 00:38
Temat: Dinozaury i inne zwierzęta wymarłe
Odpowiedzi: 94
Odsłony: 32695

Re: Dinozaury i inne zwierzęta wymarłe

Niestety nie potrafię obecnie znależc.
Dysponuje za to kadrami z filmu, są jednak marnej jakości

Obrazek

Obrazek
2011-04-03, 09:50

Zainteresowałes mnie, czekam na ten film.
Mieszkasz sam? Czy moze z kims? Czy ktoś inny także widział lub odczuwał to co się dzieje w domu?
2011-04-03, 09:46
Forum: Paleoastronautyka
Temat: teorie dain...
Odpowiedzi: 42
Odsłony: 28532

Re: teorie dain...

Władcy nie takie fanaberie wymyślali....
wiec po to jest ten temat, żeby o nich poczytać. Może jakies konkrety? Jedno zdanie niewiele mi mówi Poza tym nie twierdze , że nie. Ludzki umysł na przestrzeni wieków wymyslił i wymysla coraz to nowsze rzeczy.
2011-04-02, 23:42
Temat: Dinozaury i inne zwierzęta wymarłe
Odpowiedzi: 94
Odsłony: 32695

Re: Dinozaury i inne zwierzęta wymarłe

Majster ciekawa strone znalazłeś. Z pewnoscią zajrzę i poczytam to bo są tu dość interesujące rzeczy jak widze. Czy dinozaury mogły przetrwac do naszych czasów? Cóz, watpię. Chciałbym jednak zauwazyć, że nie wiemy co kryje się w niezbadanych i niedostepnych nam głebinach mórz i oceanów. Pewne jest t...
2011-04-02, 20:40

A czy mieli takie balony? I w jakim celu tworzono by tak gigantyczne i precyzyjne rysunki? By oglądac je z balona? Nie przekonuje mnie to.
2011-04-02, 00:03
Temat: Nasze mordki urodziwe
Odpowiedzi: 2069
Odsłony: 40463

Re: Nasze mordki urodziwe

Dana wyglada młodo, ja bym Ci dał 22-23 ;p, nie 25
2011-04-01, 23:46

Ha! Chciałem dzis założyc temat o Danikenie a tu proszę, jest! I, ku mojemu zaskoczeniu nikt nie wypowiadał się tu od lat!! Dlaczego zaskoczeniu? Bo Danikien ma na swoim koncie tak ogromny zasób książek, konferencji i teorii, że nie sposób objać ich kilkoma słowami. Każdy kto interesuje się paleoast...
2011-04-01, 00:50
Temat: Krypty z jezior
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 1218

Krypty z jezior

Nie wiem, czy wiecie, ale Nessie nie jest jedynym nieznanym stworzeniem zamieszkującym jeziora. Kolejna owiana tajemnicą krypta to Champ – legendarne zwierzę zamieszkujące jezioro Champlain w Ameryce Północnej. Tak, jak w przypadku Nessie - nikt nie dysponuje miazdzącym wszystko zdjęciem i istnienie...
2011-03-31, 00:43
Forum: Nasze spotkania z nieznanym
Temat: Dlaczego wszyscy chcemy być badaczami?
Odpowiedzi: 27
Odsłony: 16634

Re: Dlaczego wszyscy chcemy być badaczami?

Iv napisał: Czy twoim zdaniem osoby prowadzące te widowiska powinny zaznaczać, że nie próbują uczyć polować na duchy czy próbować dowieść lub obalić tezy o istnieniu zjawisk paranormalnych? Jeszcze się nie wypowiadałem. Moim zdaniem nie powinno się niczego zaznaczać, obalac czy podtrzymywać. Jak sam...
2011-03-30, 14:47
Forum: Niewyjaśnione zjawiska
Temat: "The Hands Resist Him"
Odpowiedzi: 29
Odsłony: 10171

Re: "The Hands Resist Him"

Mroczny ten obraz, przerażajace sa rece, które próbują wydostać się zza ciemnego pomieszczenia. Kto wie co ukrywa się wewnatrz? Chłopak na zdjeciu ma jakby zdeformowaną twarz, dziewczynka...dziewczynka jest jakby z innego świata. Widać, że artysta był nawiedzony i mroczny, byc może przeniósł swoje n...
2011-03-30, 01:51
Temat: Thunderbird-"Gromo-ptak"
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 5097

Re: Thunderbird-"Gromo-ptak"

Odświeżę troche temat :D Najpierw chciałbym zgłosić swoje pretensje do tłumaczenia Thunderbird jako "Gromo-ptak" . Dziwnie to brzmi;p Poprawne tłumaczenie tego słowa na jezyk polski to Ptak gromu. Kryptozoologia bardzo mnie interesuje, a mega ptaki są jedną z moich pasji;) Uważam, że ich istnienie j...
2011-03-30, 00:28
Temat: witam wszystkich
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 172

Re: witam wszystkich

Jako, że pewni wiecej do tematu nie zajrze to witam wszystkich tych co się zarejestrowali i tych co do nas zamierzają dołaczyc;)