Znaleziono 265 wyniki

autor: leszek
2011-05-23, 18:04
Forum: Wampiryzm
Temat: Czy istnieją?
Odpowiedzi: 336
Odsłony: 96514

Re: Czy istnieją?

Chcecie wiedzieć jak naprawdę mają się wampiry? Poczytajcie "Wampir z M-3" Pilipiuka :P :P :P
2011-05-20, 14:39
Forum: Off-topic
Temat: Paranormal Activity
Odpowiedzi: 35
Odsłony: 2132

Re: Paranormal Activity

SZczerze? Beznadzieja. Prawda jest taka, że w dzisiejszych czasach mało jest dobrych horrorów. Nakrecić nic dobrego nie potrafią. Często efekty specjalne zniesmaczają, niestety. Dobre horrory były w latach 80. i na poczatku 90. Wtedy było co oglądac - np. The Thing (którego efekty do dziś przebijaja...
2011-05-19, 13:37
Forum: Ciekawostki
Temat: Kara śmierci w Polsce?
Odpowiedzi: 49
Odsłony: 12807

Re: Kara śmierci w Polsce?

Samosądy - były juz takie przypadki w POlsce
2011-05-19, 13:22

tych największych zwyrodnialców należałoby karać śmiercią ale ile tych przypadków w Polsce byłoby sklasyfikowanych na karę śmierci,kilka w ciągu roku,trochę więcej. statystyki za 2008 rok pokazują, że srednio dokonywano w Polsce dwóch zabójstw dziennie. Wystarczyłoby stracic jednego roku połowe tyc...
2011-05-18, 17:36

Kary w sensie liczba lat, itd. tyle co obecnie tylko że dzień w dzień "zabawa z więźniem" do takiej roboty roboty jaka opisujesz musiałbys znalezć niesamowite grono zwyrodnialców, osób lubujących się w zadawaniu bólu, osób bez uczuć, właściwie ludzi jeszcze gorszych niż wiekszość osadzonych w wiezi...
2011-05-06, 23:24
Forum: WITAJ PRZYBYSZU!
Temat: Witam :)
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 70

Re: Witam :)

witaj, duzo bym dał żeby mieć też osiemnastke na karku :roll:
2011-05-05, 14:29
Temat: Witajcie Jestem Riverland
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 294

Re: Witajcie Jestem Riverland

Spooky jesteś bardzo porywczy. Dlaczego nie poczekasz aż się wypowie na konkretne tematy? I to niby ja otrzymuję warny za spokojną dyskusję (mam nadzieję, że pamietasz) , podczas gdy Ty, z całym szacunkiem, najeżdzasz na ludzi bez żadnego uzasadnienia. Co się z Tobą do cholery dzieje?!
2011-05-04, 21:54
Temat: Monika :)
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 162

Re: Monika :)

hahah zerknąłby na jej figurę :lol: :lol: :lol: :lol:
2011-05-04, 21:32
Temat: Osama is dead ?
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 266

Re: Osama is dead ?

każdy w jakims stopniu jest człowiekiem dobrym i złym;) kochającym i nienawidzacym. Jedni maja wiecej złych cech inni na odwrót :roll: Co do śmierci Osamy to wystarczy mi sama wiadomosc o tym, że nie zyje. Po co mi oglądać jego trupa? Mnie to nie kręci. Lepiej niech pokazują na bierząco mordy poszuk...
2011-05-04, 17:39

Kara śmierci w Polsce?

<r>Nie za bardzo wiedziałem, gdzie ten temat wkleić, w każdym razie zastanawia mnie jak wielu z Was byłoby za ewentualnym wprowadzeniem kary śmierci w Polsce i uzasadnieniu swojej opinii, także warunkach na jakich miałaby ona być przeprowadzona.<br/> <br/> Może ja zaczne <E>:D</E> <br/> Jestem ZA. B...
2011-05-04, 17:24
Forum: Kryptozoologia - nieznane zwierzęta
Temat: Zagadkowe stworzenie - Papaj Zagajnik
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 8631

Re: Zagadkowe stworzenie - Papaj Zagajnik

Wiadomo nie od dziś, że na ten temat jest więcej legend niż prawdziwych "potworów". Niestety, ludzie lubią sensacje, pogoń za nieznanym, tajemnice...Wystarczy, że ktoś spotka nocą w lesie dzika, wystraszy się, jednak zdając sobie wkrótce sprawę ze swojego błędu mimo wszystko zapragnie stworzyć sens...
2011-05-04, 16:58
Temat: Co o tym sądzicie?
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 7243

Re: Co o tym sądzicie?

Trudno powiedzieć czy ten filmik jest prawdziwy czy nie, choc bardziej stawiałbym na to, że nie jest, zwłaszcza po tym jak facet dostał drugi raz to jakoś to tak nierealnie wyglądało. Sylvester93, niektóre pioruny widac dokładnie, sam byłem kiedyś świadkiem takiego niesamowitego spektaklu w Wielkiej...
2011-04-23, 01:39
Forum: UFO i obce cywilizacje
Temat: KATASTROFY UFO
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 6017

Re: KATASTROFY UFO

jak najbardziej, temat jest poswięcony wszystkim katastrofom UFO. Incydent z Varginhi, który przytoczyłeś jest bardzo znany, był opisywany już chyba niemal wszedzie;) Mam nawet kserówki artykułu z Faktor X.
2011-04-21, 16:58
Temat: UFO GLIWICE
Odpowiedzi: 33
Odsłony: 9122

Re: UFO GLIWICE

Agneslight napisał(a):
21.04.2011r. godzina 20:45...Dzisiaj mamy dopiero 21, a do 20:45 jeszcze daleko ;)
pewno miał już napisaną historyjkę, ale zapomniał, że powinien ją był dodać nieco póżniej :diabel2:
2011-04-20, 17:55
Temat: Martwy kosmita w Rosji ( Syberia Irkuck ) 2011
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 4327

Re: Martwy kosmita w Rosji ( Syberia Irkuck ) 2011

mały kosmita ;) wygląda nawet prawdziwie, ale nie sadze;)
2011-04-19, 19:45
Temat: Najlepszy zespół metalowców?
Odpowiedzi: 63
Odsłony: 1153

Re: Najlepszy zespół metalowców?

Metal? Moi faworyci:

AC/DC, Sabaton, Manowar, Ozzy
2011-04-19, 17:48
Temat: KATASTROFY UFO
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 6017

KATASTROFY UFO

Niedawno wpadła mi w ręce ciekawa ksiażka Leonarda H. Stringfielda, w której opisuje wiele ciekawych przypadków rzekomych katastrof UFO na obszarze USA. Autor przez wiele lat zbierał relacje od naocznych swiadków, nierzadko byli to przedstawiciele wyższych stanowisk, którzy w zamian za pozostanie an...
2011-04-19, 17:21
Temat: Strefa 51
Odsłony: 15123

Re: Strefa 51

Nie wiem czy słyszeliście o bazie Wright-Patterson. Podejrzewam, że S51 jest słynna ze względu na bliskosć Roswell, jednak prawdziwe multum ciekawych historii można znależć własnie na temat Wright-Patterson.
2011-04-07, 23:35
Temat: Klimatyczne soundtracki
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 322

Re: Klimatyczne soundtracki

ja ogólnie siedze w takich mrocznych klimatach i moge polecić coś fajnego , jednak nie jest to soundtrack;) Nox Arcana :
2011-04-07, 21:18
Temat: Klimatyczne soundtracki
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 322

Re: Klimatyczne soundtracki

może nie jest to soundtrack z horroru czy thrillera, ale jest to jedna z najlepszych nut jakie słyszałem w filmie;) Utwór z filmu Straight Story Davida Lyncha