Znaleziono 33 wyniki

autor: KIRO
2008-08-10, 18:18
Forum: Rozwój duchowy
Temat: Pytanko dotyczące medytacji
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 8772

Re: Pytanko dotyczące medytacji

To ćwiczenie na odnalezienie swojego duchowego/astralnego opiekuna Weź 3 głębokie wdechy i wydechy. Z każdym oddechem kontroluj swoje ciało fizyczne, pozwól by relaksowało się coraz głębiej... Wyobraź sobie złotą energię idącą powoli od palców stóp aż do czubka Twojej głowy. Poczuj jak bardzo jesteś...
2008-08-10, 18:14

ODDYCHANIE SERCEM: To ćwiczenie stosuje się do rozładowania emocji w sobie i w swoim otoczeniu. Patrząc na osobę która przed chwilą mocno Cię zdenerwowała bądź wywołała się między wami kłótnia... wyobraź sobie że oddychasz przez czakram serce (środek klatki piersiowej)i w myśli lub nawet na głos pod...
2008-08-10, 17:22
Temat: "trzecie oko" i różne opinie...
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 10517

Re: "trzecie oko" i różne opinie...

Ja od jakiegoś czasu w miejscu trzeciego oka czuje na początku a po chwili takie jag by gniecenie jakąś energią ktoś może wytłumaczyć mi co się dzieje
2008-08-10, 17:14
Forum: UFO i obce cywilizacje
Temat: rasy kosmitow
Odpowiedzi: 119
Odsłony: 76578

Re: rasy kosmitow

Nie wiem czy to do końca prawda ale gdzieś czytałem że ktoś miał channeling i się dowiedział że jest życie na Marsie podobne do naszego lecz jest znajduje się pod powierzchnią.Kiedyś podobno nagrano wypowiedź jakiegoś dziecka nie pamiętam ile miał lat . Wypowiedział się w taki sposób i z takimi szcz...
2008-08-10, 16:07

Dowiedziałem się że istnieje życie na Marsie które jest pod powierzchnią planety
2008-08-10, 16:01

Ćwiczenia oddechowe 5 żywiołów trzeba je wykonywać w pozycji siedzącej 1 ziemia Spleć palce,trzymając opuszki kciuków dotykające się.Zrób wydech i opróżnij płuca,napinając harę (hara miejsce pod pępkiem).Żywioł ziemi wiąże się ze śledzioną.Stanowi ona centrum fizycznego i duchowego ciała.Koncentrują...
2008-08-10, 14:41

W czasie medytacji najlepiej jest sobie coś wizualizować np. energię lub miejsce przestać się przejmować drobnostkami i skupić się na oddychaniu jak byś chciał to mogę ci podać parę ćwiczeń oddechowych i medytacyjnych
2008-07-04, 13:39

Pytanie czy istnieje tam życie mogło chodzić o np. nasz czas bądź wymiar czasami pytania kierowane w chanellingu może być nieskorygowane a czy istnieje tam życie w treść pytania mogła zawierać informację czy istnieje tam życie takie jak na Ziemi inna odpowiedź mogła by zostać przekazana jakby zapyta...
2008-07-02, 11:16

Można tak powiedzieć to sztuczna inteligencja , która jest świadoma swojego istnienia i wie że może przestać istnieć
2008-07-01, 18:16

Jak sobie przypomnę to napisze część o nich dowiedziałem się od osoby praktykującej channeling wiem jeszcze że jest pewien rodzaj cywilizacji mechanotropy ich reprezentantem tak zwanym "BOGIEM,, jest Magnus to rasa istot mechanicznych podobno kiedyś ich biologiczni twórcy początkowych maszyn wybili ...
2008-06-25, 23:08

Zapomniałem dodać że DRAKONI dzielą się do BOOTEANIANÓW a od ESSASANÓW jest podział na inne rasy
2008-06-25, 21:35

opis ras innych planet naszej galaktyki według kontaktów channelingowych LIRIANIE- rdzenni mieszkańcy Liry, czyli Założyciele dla istot z 3 gęstości przypominają fizycznie twory owadopodobne, najczęściej przyrównywalne do modliszek, patyczaków lub pasikoników. Mają ponad 2 m wzrostu, są szczupli i p...
2008-06-25, 21:16
Temat: Typy NOL'i
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 6311

Re: Typy NOL'i

Wiem ze to stara dyskusja ale ten NOL w kształcie trójkąta to statek bojowy jeśli chcielibyście dowiedzieć się czegoś więcej o nich bądź o innych typach to napiszcie tu