Znaleziono 204 wyniki

autor: Hugon
2007-06-27, 22:30
Forum: Ogólna dyskusja o Radiu Paranormalium
Temat: Rozmowy o przyszłości forum
Odpowiedzi: 30
Odsłony: 25177

U mnie wygląda to tak: Strona wygenerowana w 0,38 sekundy. Zapytań do SQL: 13
2007-06-08, 01:06
Forum: Nauka
Temat: Papieros jak Czernobyl
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 2900

A ja palę i będę palił. Denerwuje Cię, że ktoś Ci dmucha w twarz i słusznie. Mnie natomiast denerwuje (szczególnie teraz) jak któś staje koło mnie a mył się ze dwa dni wcześniej, że o dezodorancie nie wspomne. Czy w takim razie równiez wprowadzi się nakaz codziennego mycia i używania deo? Wiem, że j...
2007-06-07, 09:51
Forum: Wiara, religie i sekty
Temat: Co by było gdyby...
Odpowiedzi: 58
Odsłony: 15849

Manichejczycy twierdzili, że Bóg z Nowego i Starego Testamentu to dwaj inni Bogowie.
Marcinie - Kościół już wytłumaczył inkwizycję nazywając ten okres w swojej historii okresem błędów.
2007-06-07, 09:48
Temat: Papieros jak Czernobyl
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 2900

Papierosy szkodzą i to jest niezaprzeczalne. Pytane tylko czy te 10% to dużo czy mało. Moe ktoś ma informacje jak ma się dawka promieniowania przyjmowana przez palacza w ciągu roku do dawki promieniowania przyjmowanej w trakcie jednego prześwietlenia. Byc może w rewelacyjnym dokryciu p. Papastefanou...
2007-05-30, 17:51
Forum: Ciekawostki
Temat: Fenomenalny dźwięk przestrzenny
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 1929

Naprawdę świetne. Rzeczywiście warto posłuchac.
2007-05-29, 19:12
Forum: Off-topic
Temat: Aborcja
Odpowiedzi: 327
Odsłony: 15892

Hugon, Wcześniaki też nie mogą same przeżyć, ale jednak to już ludzie? dziecko, nawet 2 letnie samo nie przeżyje, słabe argumenty... Czytanie co któreś słowo to chyba domena obrońców życia poczętego. W moim tekście było zdaje się coś o inkubatorze i o utrzymaniu się przy życiu. Ale mniejsza z tym. ...
2007-05-27, 20:39

De Ruyter Nie wiem czym się zajmujesz w realnym świecie, Ale z pewnością nie jest to prawo. Tak, ale kłania się hierarchia aktów prawnych. Skoro "nikt" nie może być dyskryminowany, znaczy to tyle że np. wszystkie firmy lub osoby lub obywatele mogą brać udział w licytacji jakiegoś majątku - a nie że ...
2007-05-26, 01:05

Tym razem zgadzam się z Tobą. Faktycznie nikt nie odgadnie mentalności naszych rodaków. A co do referendum to obawiam się, ze byłoby nieważne ze względu na brak uorum. Brak konsekwencji i totalny zlew na wszystko to równiez niestety nasza narodowa cecha.
2007-05-25, 01:32

Nie. Spółka Handlowa nie jest osobą, a jej ten paragraf też dotyczy. Wcześniak w inkubatorze jest osobą bądź nie jest ale przysługuje mu ochrona prawna. Jeżeli już się tak czepiasz słówek, to zwróć uwagę, że cytowany przez Ciebie art. 32 par. 2 jest częścią Rozdziału II Konstytucji zatytułowanego "...
2007-05-24, 09:40

Przyjmując Twój punkt widzenia i tak nie masz racji. W Konstytucji wyraźnie stoi Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny Zwracam uwagę, że Konstytucja nie mówi, że "osoba" nie może być dyskryminowana- ale, że nikt nie może być dysk...
2007-05-24, 09:20

Byc może również to co zostało opisane w księdze Hioba nigdy nie miało miejsca i jest tylko wymysłem człowieka, który w ten sposób chciał pokazac czytelnikowi obraz Wszechmocnego.
2007-05-23, 10:25
Forum: Mity i legendy
Temat: Ulubiona postać z mitologii
Odpowiedzi: 49
Odsłony: 19635

Kazzone, co do Tyra to również się mylisz, jako jeden z Azów (Asów), mieszkańców Asgardu nie był bogiem wojny i zła ale bogiem walki i siły, patronem wojowników. Odsyłam do wikipedii i innych źródeł.
2007-05-23, 10:11

A może jest tak, że Bóg oraz Szatan to dwie równoważne istoty, które bawią się ludźmi. Może jesteśmy im obojętni jak zabawki. Wtedy mogłoby dochodzic do takich zakładów. A coby było gdyby te wieczorne wiadomości, o których mówił Iv dotyczyły właśnie tego? Gdyby okazało si, że z jakichś względów Bóg ...
2007-05-23, 10:04
Temat: Za 10 lat zginie w Polsce ostatni wróbel
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 7184

Zauważyłem ostatnio, że ptaki, a zwłaszcza wróble zupełnie przestały się bac samochodów. Czasami trzeba dopiero przyhamowac aby raczyły poderwac się do lotu.
2007-05-22, 23:06

I tu właśnie ujawniła się fundamentalna różnica w naszych poglądach. Ty uważasz płód za człowieka w pełnym tego słowa znaczeniu, ja uważam za przyszłego człowieka. Dla mnie człowiek ma duszę i ciało. Nikt mnie nie jest w stane przekonac, że kilkukomórkowy organizm ma duszę. I dlatego właśnie uważam,...
2007-05-22, 19:01
Forum: Mity i legendy
Temat: Ulubiona postać z mitologii
Odpowiedzi: 49
Odsłony: 19635

Tak to faktycznie przykre... A co do starych bogów to chyba Thor i moe jeszcze Lokis.
2007-05-22, 18:58

Lauwiasz, Zabijesz jedną osobę, by uratować inną? a kto dał ci prawo decydować o życiu? Wszystko jest OK pod warunkiem, że płód to osoba a co do tego jest wiele wątpliwości. Jeżeli jednk przyjmiemy, że płód toa nie jest osoba, a taki pogląd ja reprezentuję, to należy zadac pytanie wszystkim obrońco...
2007-05-20, 20:40

Fakycznie, jaskółki jak większośc ptaków wraca na miejsca gniazdowania swoich rodziców. Zwróccie jednak uwagę na inny fakt. U ptaków żyjących wśród ludzi (wróble, jaskółki) coraz bardziej zanika instynkt samozachowawczy. Nie wiem czy to nie jest czasem główna przyczyna, prócz zanieczyszczeń, ginięci...
2007-05-17, 09:52

W moim bloku są wnęki i dośc znaczne wysunięcie dachu poza linię muru. To pozwala na robienie gniazd. A co do gniazd w narożnikach okien to chyba większośc ludzi z tym walczy. Ja również i to z tych samych powodów.
2007-05-17, 09:50

Zgadza się, często tak bywa. Jednak nie jest to dla mnie argumentem za wprowadzaniem jakichkolwiek przepisów antyaborcyjnych do prawa. Tak samo często ludzie podejmują inne decyzje, bardziej lub mniej znaczące, których później żałują. Czy oznacza to, że w niedalekiej przyszłości mogą one zostac podd...