Znaleziono 35 wyniki

autor: Raido_ordo_Dei
2006-12-11, 19:13
Forum: Rozwój duchowy
Temat: Wielki bój czyli walka dobra ze złem......
Odpowiedzi: 91
Odsłony: 24538

Zamieszczam Twojego maila do mnie,nie zamieszczam jedynie tego, co Ci odpisałam ,bo jest to juz tajemnica .I mam nadzieję ,że nie będziesz wypisywał takich rzeczy..szkoda że pamięć...''jak to mówią ma krótką wdzięcznosć-szacunek''. Jak dla mnie to zwykle chamstwo cytowac prywatna korespondencje na ...
2006-12-11, 18:55

To nie ego u Ewy mówi, lecz wiedza i ogromne możliwości ezoteryczne. LOL. Gdzie ta wiedza i umiejetnosci? Chetnie się dowiem :). Musimy pamiętać, że z ludźmi na jej poziomie ezoterycznym rzadko mamy doczynienia i nie zawsze potrafimy ich zrozumieć. Musicie tez wiedziec ze z takimi przekonaniami nie...
2006-12-08, 15:45
Forum: Magia
Temat: Tarcze
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 6804

Mamba pisze:gdyby tak nie było to po co by je tworzono? czyżby na wyimaginowanych przez naszą wyobraźnię wrogów?
A na kogo innego? Ja np. nie mam tarcz... i jakos zyje mi się swietnie :). Nikt mnie nie atakuje, nie spotykam zadnych wampierzy... cos ze mna nie tak? ;).
2006-12-04, 14:34
Temat: Rytułał Zemsty
Odpowiedzi: 39
Odsłony: 15985

Sharp, wtedy musisz nauczyc się jak zrobic by cie lubili... a nie lapac się za armate jaka jest magia bojowa. Spytaj jakiegokolwiek doswiadczonego ezoteryka (min 5-6 lat w magii) ile razy w roku uzywa magii bojowej ;). Ewusia - wracac się moze zakaska na imprezie po zbyt duzej ilosci %. Nie wsadzaj ...
2006-12-04, 14:08

CNC mowiac do kogos bedacego w systemie dualnym mowie jego jezykiem. Bo zastanawia mnie jak mozna myslec ze dobro walczy ze zlem? Bierze duzego patyka i zaczyna tluc? :D Takie to dobre? ;). Zło- według naukowców i wogule wszelkich opini zło było na początku świata juz kiedy się rozwijało. Wedlug kto...
2006-12-04, 02:31
Forum: Wiara, religie i sekty
Temat: Odmienna religia?
Odpowiedzi: 28
Odsłony: 7364

Ewusia - Ty serio myslisz ze poza przeciwnienstwami i dualizmem jest brak zycia? I ze masz jakies dziwne aniolki i inne stworki wyhalucynowane przez kosciol katolicki? Jesli tak to uwazam ze strasznie Cie swiat skrzywdzil... ale coz, to moj wniosek. Chociaz upierajac się przy swoim zaprzeczysz wielk...
2006-12-04, 02:19

Nic co walczy nie jest dobre. Wiec swoja swiatlosc mozesz sobie w ... wsadzic... chyba ze wolisz dalej w halunie zyc. Tak..tylko doś długa przed nami droga na poziom Absolutu..i niestety ale to pierwsze w dualiżmie musimy przejść -nie da się przeskoczyć. Mow za siebie. Sa drogi pozwalajace momentaln...
2006-12-04, 01:49
Temat: Tarcze
Odsłony: 6804

Hmm... Przed czym wy się chcecie bronic? Skad te rzekome "ataki energetyczne"? Paranoja?
2006-12-04, 01:26
Temat: Rytułał Zemsty
Odpowiedzi: 39
Odsłony: 15985

Re: rytułał zemsty

Rytuał powodujący ból u kogoś kto cię skrzywdził. Ten rytuał został stworzony aby zemścić się na kimś kto spowodował u ciebie ból wewnętrzny, *** Najpierw okielznaj swoje emocje - jesli dobrze to zrobisz to nikt, ABSOLUTNIE NIKT Cie nie ruszy. No, chyba ze mowa o kiju baseballowym, to wtedy lepiej ...
2006-06-27, 21:43
Forum: Demonologia i demonolatria
Temat: Modlitwa Śmierci
Odsłony: 10497

Ktos, kto nie zna magii, nie zrozumie tego, cokolwiek bym powiedzial.

Glupi - zaprzecza. Madrzy - sprawdza. A Ci, ktorzy maja wiedze, potwierdza.

Pzdr
2006-06-27, 01:50
Forum: Energia
Temat: Dieta a energia
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 7462

Re: Dieta a energia

- kompletna rezygnacja z kobiet - hiper-oddychanie jako BOSKA METODA na "dociągnięcie czi" - aha no ta dieta. odrzywiam się tylko przenicą i wodą (tj. właśnie pracuje nad tym) - no i skuny - te z jak najwyższej półki ad. 1. Dymanka nie lubisz? Czy zadna cie nie chce? Moze gejkiem jestes? Nie rozumi...
2006-06-27, 01:33
Temat: Smoki a Magia
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 6139

Re: Smoki a Magia

Dawno temu znajdowaly się smoki jeszcze w naszym wymiarze. Przed zaglada Atlantydy smoki byly wstanie ratowac swoich „partnerow“ i przenosic ich do innych krain, gdzie mieszkancy Atlantydy mogli zyc z innymi ludnosciami. Czy Ty piszesz te posty po kwasie? Bez urazy ale tak mi się zdaje jakos... Nie...
2006-06-27, 01:22
Temat: Stwórz swojego najlepszego przyjaciela.
Odpowiedzi: 125
Odsłony: 36967

Ludzie... i krasnoludki... zamiast spuszczac się na kartke czy ciac się bez sensu zajmijcie się w tej szkole nauka... na lepiej wam wyjdzie... Wypuszczanie jakichs durnych serwitorow na "zle" nauczycielki? Toz to czyste kompleksiarstwo i lameriada od poczatku do konca... Robicie sobie zwykla schizof...
2006-06-27, 01:16
Temat: Modlitwa Śmierci
Odsłony: 10497

Odpowniedni byt = odbyt ;-))))

P.S. Pisze to do przedstawicieli "internetowych maguf ("magow" byloby obraza dla magow)" - czy wy w koncu nabierzecie troche rozumu? ;) I tego, ze magia to nie karabin czy kij baseballowy? :)

Al-oha-i-baba
2006-06-27, 01:09
Temat: Lipa z t± miło¶ci±...
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 4532

Milosc to hormony + przekonania na poziomie tozsamosci. W ogole nie rozumiem jak mozna mowic, ze milosc cos sama robi. Czy ona ma lapki, nozki, ze niby przychodzi do kogos? Milosc się tworzy, swiadomie lub nieswiadomie. P.S. Jesli jestes romantykiem i bedziesz chcial wypalic, ze to ulotne uczucie, c...