Znaleziono 311 wyniki

autor: Titania (usunela konto)
2006-08-09, 09:48
Forum: Rozwój duchowy
Temat: Sens życia
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 5849

Ciesze się Lauwiasz, ze pytanie o sens i byt tak bardzo Cie zajmuje, to znak, ze myslisz:). Moim zdaniem wszystko ma jakis sens, to ze jestesmy szczesliwi lub mamy pecha, to ze uczymy się na bledach, itd. Kazdy jest rezyserem swojego zycia i wybiera sobie role jaka chce zagrac. Kazdy wymaga duzej sz...
2006-08-04, 10:15
Temat: Czym jest rzeczywisto¶ć
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 9191

Nie jestes tutaj Lauwiasz od oceniania innych, kazdy wierzy w co chce i nie wszystkie religie zabraniaja ludziom magii, pomysl o buddyzmie, thelemie, itd. Mimo faktu, ze jestem katoliczka, kozystam z nauk innych religii...wybieram sobie to co najbardziej mnie ciekawi i staram się wykorzystac caly za...
2006-08-04, 10:04
Forum: WITAJ PRZYBYSZU!
Temat: Witam
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 735

No przeciez wiesz Lauwiasz, ze nie pytalam nic na serio, nigdy na publicznym forum nie smiala bym pytac o takie prywatne sprawy.
No ale mimo to dobrze trzymasz się jak na swoj wiek i tak liczna rodzine,
to musza juz chyba miec te bestie lwy we krwi...
2006-08-04, 09:59
Forum: Ciekawostki
Temat: dzieci kryształowe
Odsłony: 8744

Samodoskonalenia? Tak czasami ale tez nie po trupach...powinno umiec ocenic się ryzyko lub wiedziec czy stawka warta zachodu?

Samodoskonalenie nie jest przekraczaniem swoich granic ale ich poszezaniem swoich horyzontow, wg. mnie.
Wszysto inne to szalenstwo:)).
2006-08-04, 09:54
Temat: uwalnianie od fikcji
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 5456

Nie da uwolnic się od iluzji bo przeciez zyjemy w swiecie iluzji...
tzn. nie ma na przyklad objektywnej prawdy- to co jest dobre dla kogos moze bys zle dla innego,
to co kiedys bylo uwazane za bajke zostalo zrealizowane:), itd.
2006-08-02, 16:19

Lauwiasz:) wczoraj na czacie ezo opowiadalam o moich wrazeniach z Toba, pytali mnie czy masz dzieci i ile masz lat. :)) i znak z zodiaku. (zawod i zarobki ---dobrowolnie)
pozdrawiam
T.
2006-08-02, 16:15

Lauwiasz ma jak zwykle duzo racji ale czy powinno starac się przekroczyc swoje granice? Zalezy moze jakie i jak je przekraczac. Niektorych bledow nie musimy popelniac mozna uczyc się takze obserwujac bledy innych.
2006-08-02, 16:02
Temat: Czym jest rzeczywisto¶ć
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 9191

Lauwiasz jak juz napisalam wczoraj na czacie, jak by nie ta bariera religijna miedzy nami to nie wiem....:) Ale nie trac nadzieji, Bog kocha Cie. Szczegolnie wlasnie grzesznicy, upadle anioly, itp. maja u niego duzo wzgledow. Mamy wolna wole, jestesmy stworzeni na podobienstwo Boga. Bog nie widzi po...
2006-07-30, 14:27

Mamba oczywiscie, ze ludzie kieruja się przedewszystkim starymi wzorcami, do tej pory twierdza, ze majac wyzsze wyksztalcenie lub jak sa bogaci to automatycznie sa lepsi od innych. To co napisane jest w ksiazce Deir....dajemy soba manipulowac i wmawiac sobie to co nakazuje nam rzad, rodzice, szkola....
2006-07-30, 14:07
Temat: Zly adres e-mail i tego konsekwencje
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 2462

O Lauwiasz czy zawsze myslisz tylko o tym jednym? O to nie chodzilo w tej historyjce ...to byl tylko taki zbieg okolicznosci:)
2006-07-30, 14:02

LOL widze musisz się tak zawsze bronc...ostrza, itd....smutne zycie jakos. Ale Twoj wybor. Kazdy ma to na co się dam decyduje. Czemu myslisz, ze musze posuwac się do takich prymitywnych krokow? To nie moje wibracje........jak podniesiesz wyzej troche swoje uda Ci się opuscic zwloki. Zycze powodzenia...
2006-07-28, 19:30
Temat: Zly adres e-mail i tego konsekwencje
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 2462

Zly adres e-mail i tego konsekwencje

Pewna para z Hamburga postanowila spedzic tydzien urlopu w gorach. Niestety obydwoje pracowali, ona dostala urlop dzien pozniej i postanowili zamowic bilety na samolot w roznych terminach. W czwartek wyjechal on a ona miala doleciec w nastepny dzien. Jak zaplanowane, przyjechal maz i w pokoju hotelo...
2006-07-28, 19:24
Temat: Witam wszystkich
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 175

wellcome
juz lece sprawdzic forum jakie masz.
2006-07-28, 18:23
Forum: Demonologia i demonolatria
Temat: Stwórz swojego najlepszego przyjaciela.
Odpowiedzi: 125
Odsłony: 35759

A czemu dusza nie nalezy do nas? Jezeli nam ja Bog dal to nasza sprawa co zrobimy...wolna wola:).
Czyli o panu Twardowskim to zmyslone?
2006-07-28, 16:09
Forum: OOBE, LD, podróże mentalne
Temat: Eksperyment ?
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 2598

Fajny pomysl Adiakanus juz gdzies czytalam, ze kazdy kto zajmuje się problematyka LD lub OOBE powinien zapisywac swoje sny. Ja zapisalam pare razy swoj sen. To ze sni mi się cos tylko 4 razy w miesiacu nie ma nic doczenienia u tym, ze zapisauje. Zauwazylam, ze po pelni ksiezyca sni mi się cos czesci...
2006-07-28, 15:54
Forum: Demonologia i demonolatria
Temat: Stwórz swojego najlepszego przyjaciela.
Odpowiedzi: 125
Odsłony: 35759

Uffff z jakich Ty czasow jestes a kto chce zyc wiecznie? Ja nie...wszystko jest pytaniem ceny. Robi się off topic.,...zaraz Spock nas zbanuje;)) i po zyciu wiecznym....
2006-07-28, 15:51

No, no...tylko nie pozwalaj sobie, Zmia mi powie jak i odwdziecze się w astralu.
Zmia jest moja najleprza przyjaciólka.
2006-07-28, 15:48
Forum: Energia
Temat: Dieta a energia
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 7310

O tej opcji nie wzielam pod uwage Lauwiasz.
Ale zyjemy juz w epoce, ze takie cos jest juz prawie normalne.....wiec, niech mu się dobrze wiedzie!
2006-07-28, 15:46

Z "w" pozostaje dla kazdego do wyboru...moze byc na przyklad:
w spodniach
w glowie
w kieszeni ...itd

PS.
Witaj Spock :)) How are you?
2006-07-28, 15:42
Forum: Energia
Temat: Dieta a energia
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 7310

Tak, napisal: - kompletna rezygnacja z kobiet
Ale milosc nie wybiera, moze zakochal się i mimo to zyje w cylibacie. Moze zaczal czytac A. Crowleya i zmienil swoje zdanie co do tego tematu, kto wie.