Znaleziono 241 wyniki

autor: Titania (usunela konto)
2006-08-09, 09:58
Forum: Rozwój duchowy
Temat: Czym jest rzeczywisto¶ć
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 9135

Lawiasz wlasnie na przyklad w tym punkcie kazdy ma swoje pojecie sesnu i bez sensu...wszystko jest relatywne. Twoja prawda jest Twoja prawda, ktos inny jest przekonany, ze jest calkiem inaczej:).
Wszystko zalezy od punktu widzenia.
2006-08-09, 09:52
Forum: Niewyjaśnione zjawiska
Temat: Nieznana historia człowieka
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 4231

Nio, slyszy się ostatnio o Lemurii i Atlantydzie i o wiedzy tych starych cywilizacjach, ja pierwszy raz natknelam się na to w skryptach Reiki, ktore opisywaly historie Lemurii /Altantydy i ich zdolnosci.
2006-08-09, 09:48
Temat: Sens życia
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 5740

Ciesze się Lauwiasz, ze pytanie o sens i byt tak bardzo Cie zajmuje, to znak, ze myslisz:). Moim zdaniem wszystko ma jakis sens, to ze jestesmy szczesliwi lub mamy pecha, to ze uczymy się na bledach, itd. Kazdy jest rezyserem swojego zycia i wybiera sobie role jaka chce zagrac. Kazdy wymaga duzej sz...
2006-08-04, 10:15

Nie jestes tutaj Lauwiasz od oceniania innych, kazdy wierzy w co chce i nie wszystkie religie zabraniaja ludziom magii, pomysl o buddyzmie, thelemie, itd. Mimo faktu, ze jestem katoliczka, kozystam z nauk innych religii...wybieram sobie to co najbardziej mnie ciekawi i staram się wykorzystac caly za...
2006-08-04, 09:59
Forum: Ciekawostki
Temat: dzieci kryształowe
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 8682

Samodoskonalenia? Tak czasami ale tez nie po trupach...powinno umiec ocenic się ryzyko lub wiedziec czy stawka warta zachodu?

Samodoskonalenie nie jest przekraczaniem swoich granic ale ich poszezaniem swoich horyzontow, wg. mnie.
Wszysto inne to szalenstwo:)).
2006-08-04, 09:54
Temat: uwalnianie od fikcji
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 5380

Nie da uwolnic się od iluzji bo przeciez zyjemy w swiecie iluzji...
tzn. nie ma na przyklad objektywnej prawdy- to co jest dobre dla kogos moze bys zle dla innego,
to co kiedys bylo uwazane za bajke zostalo zrealizowane:), itd.
2006-08-02, 16:15

Lauwiasz ma jak zwykle duzo racji ale czy powinno starac się przekroczyc swoje granice? Zalezy moze jakie i jak je przekraczac. Niektorych bledow nie musimy popelniac mozna uczyc się takze obserwujac bledy innych.
2006-08-02, 16:02

Lauwiasz jak juz napisalam wczoraj na czacie, jak by nie ta bariera religijna miedzy nami to nie wiem....:) Ale nie trac nadzieji, Bog kocha Cie. Szczegolnie wlasnie grzesznicy, upadle anioly, itp. maja u niego duzo wzgledow. Mamy wolna wole, jestesmy stworzeni na podobienstwo Boga. Bog nie widzi po...
2006-07-30, 14:27

Mamba oczywiscie, ze ludzie kieruja się przedewszystkim starymi wzorcami, do tej pory twierdza, ze majac wyzsze wyksztalcenie lub jak sa bogaci to automatycznie sa lepsi od innych. To co napisane jest w ksiazce Deir....dajemy soba manipulowac i wmawiac sobie to co nakazuje nam rzad, rodzice, szkola....
2006-07-30, 14:07
Temat: Zly adres e-mail i tego konsekwencje
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 2427

O Lauwiasz czy zawsze myslisz tylko o tym jednym? O to nie chodzilo w tej historyjce ...to byl tylko taki zbieg okolicznosci:)
2006-07-28, 19:30
Temat: Zly adres e-mail i tego konsekwencje
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 2427

Zly adres e-mail i tego konsekwencje

Pewna para z Hamburga postanowila spedzic tydzien urlopu w gorach. Niestety obydwoje pracowali, ona dostala urlop dzien pozniej i postanowili zamowic bilety na samolot w roznych terminach. W czwartek wyjechal on a ona miala doleciec w nastepny dzien. Jak zaplanowane, przyjechal maz i w pokoju hotelo...
2006-07-28, 18:23
Forum: Demonologia i demonolatria
Temat: Stwórz swojego najlepszego przyjaciela.
Odpowiedzi: 125
Odsłony: 35094

A czemu dusza nie nalezy do nas? Jezeli nam ja Bog dal to nasza sprawa co zrobimy...wolna wola:).
Czyli o panu Twardowskim to zmyslone?
2006-07-28, 16:09
Forum: OOBE, LD, podróże mentalne
Temat: Eksperyment ?
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 2562

Fajny pomysl Adiakanus juz gdzies czytalam, ze kazdy kto zajmuje się problematyka LD lub OOBE powinien zapisywac swoje sny. Ja zapisalam pare razy swoj sen. To ze sni mi się cos tylko 4 razy w miesiacu nie ma nic doczenienia u tym, ze zapisauje. Zauwazylam, ze po pelni ksiezyca sni mi się cos czesci...
2006-07-28, 15:54

Uffff z jakich Ty czasow jestes a kto chce zyc wiecznie? Ja nie...wszystko jest pytaniem ceny. Robi się off topic.,...zaraz Spock nas zbanuje;)) i po zyciu wiecznym....
2006-07-28, 15:48
Forum: Energia
Temat: Dieta a energia
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 7215

O tej opcji nie wzielam pod uwage Lauwiasz.
Ale zyjemy juz w epoce, ze takie cos jest juz prawie normalne.....wiec, niech mu się dobrze wiedzie!
2006-07-28, 15:42

Tak, napisal: - kompletna rezygnacja z kobiet
Ale milosc nie wybiera, moze zakochal się i mimo to zyje w cylibacie. Moze zaczal czytac A. Crowleya i zmienil swoje zdanie co do tego tematu, kto wie.
2006-07-28, 15:38

O bardzo satysfakcjonujaca odpowiedz na tak wysokim poziomie.
Ach ale........ wieczne potepienie, wszystko jest zalezne od ceny Lauwiasz.
2006-07-28, 15:31
Temat: powiazanie sex i rozwuj duchofy
Odsłony: 7684

Intraneus jestes erotomanem? Bardzo odwazne tak przyznac się do tego na forum, czemu wczesniej o tym nic nie napisales?
2006-07-28, 15:27

O tak Lauwiasz odrazu się Toba zauroczylam. Czyli nie poperasz zawsze aby uzywac magii, a co sadzisz o sprzedaniu duszy diablu?
2006-07-28, 15:25

Lauwiasz dlaczego widzisz zawsze wszystko w takich czarnych kolorkach, a moze akurat przezyl i nie jest juz taki radykalny w swoich metodach.
Moze zakochal się??? hihihi