Znaleziono 241 wyniki

autor: Titania (usunela konto)
2006-10-23, 18:24
Forum: Ogólna dyskusja o Radiu Paranormalium
Temat: Wyzucanie po zalogowaniu się na forum
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 10928

Assami ale ten granatowy jest super! Bez przesady a na co chciales zmienic? Moze chcesz się zamienic ze mna na kolory? Stoje do dyspozycji :). Nick raczej wole zostawic swoj.
2006-10-23, 18:14

Ktos zmienil watek mojego topiku. Nie mam opery ani tego innego, uzywam explorer jak chyba pozostale 90% uzytkownikow. Na innych forach nigdy się tak nie dzieje.
Ciekawe czy nowe windows vista tez bedzie mialo tutaj problemy:).
2006-10-17, 17:22

Wyzucanie po zalogowaniu się na forum

Nie wiem czy tez tak macie, po zalogowniu się na forum, zostaje odrazu automatycznie wylogowana i dopiero za drugim razem udaje mi się "zostac".
Efektem tego jest, ze nie moge korzystac z funkcj: zobacz posty od ostatniej wizyty.

Pozdrawiam
Titania
2006-10-17, 17:18
Forum: Reiki
Temat: moje notatki z I stopnia Usui Reiki...
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 6572

Jasne, ze Neph się czepia :P rzuca haslami jak Gassho...ale nie napisze konkretnie o roznicach! :twisted: Co ma to z pozycjami do zabiegow wspolnego? Myslalam, ze Gassho to pewna forma uklonu ze zlozonymi rekami. Czy masz na mysli, ze w tradycyjnym Reiki dwie osoby stoja na przeciwko i przykladaja ...
2006-10-16, 18:56
Temat: ebooki
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 3295

HI Spock, jak napisalam w tresci tego posta, ze jest on do usuniecia, tutaj chyba nie miejsce na ebooki? Nie edytowalam bo wielu, ktorych zaglada na forum paczy tylko na date czy ktos wpisal cos nowego, jak data jest stara to nikt nie zaglada (ja robie tak przynajmniej). Przy okazji zauwazylam, ze d...
2006-10-14, 19:58
Forum: Rozwój duchowy
Temat: Wydazenie kosmiczne 17.10 /ultrafioletowy plomien!
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 2120

Hey assamite, tak, wlasnie pisze, ze się spelni! Dlatego wazne jest aby w ten dzien nie martwic się a raczej wyobrazac sobie, ze zdalo się egzaminy, ze dosalo się prace, czy poznalo kogos...:)) http://groups.google.com/group/mission1017/attach/983daab9ba2c1fdd/m1017.jpg?part=4&thumb=1 Wkleje to co j...
2006-10-12, 13:58
Temat: Wydazenie kosmiczne 17.10 /ultrafioletowy plomien!
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 2120

Wydazenie kosmiczne 17.10 /ultrafioletowy plomien!

Dostalam wczoraj maila od znajomej jest on w pewnym sensie zawiadomieniem dla wszystkich wyslannikow swiatla pod nazwa: Misja 1017. Nie wiem co o tym sadzic ale zawartosc nie naklania do niczego negatywnego dlatego postanowilam napisac tutaj o tym. Mowa w nim o tym, ze 17. 10 Ziemia bedzie w zasieg...
2006-10-11, 23:50

Tak a ja oczywiscie nie wiedzialam o tym, ze w trakcie zajec powinno się robic jakies notatki...myslalam, ze bedzie tak jak na uniwersytecie, ze się siedzi tylko:). Na dodatek okazalo się potem, ze jest tylko jedna ksiazka Bioenergoterapia XX wieku tej innej juz nie bylo. Bylam pewna, ze nie trzeba...
2006-10-10, 00:25
Temat: ebooki
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 3295

ebooki

Mam pare ebookow Coelha (i pare innych ezoterycznych) ...nie wiem gdzie i jak mam je wstawic na forum aby go nie zasmiecac, mielismy kiedys dzial downlad?
Moze moge wyslac je adminowi na maila? To prosze o namiary.
pozdrawiam
Titania
2006-10-10, 00:19

Jak fajnie to napisalas, duzo rzeczy zapomnialam albo wcale ich u mnie nie bylo,
jak oczyszczanie czakramow. Ogolnie to szybsza byla mi metoda:
prana oddychanie oczyszczanie...3 godziny w jeden dzien nie zdazylo mi się jeszcze nigdy poswiecic na Reiki.

O takim sposobie medytacji tez jest mi nowe:)!
2006-09-24, 16:34
Temat: 10 Przykazan/ Biblia
Odsłony: 7003

Wlasnie...czytalam kiedys 10 przykazan z jakiego plemienia indianskiego, pisalo w nim np. Nie bij swojej zony, a ona niech dobrze gotuje i zajmuje się potomstwem.
2006-09-24, 15:14
Temat: Sens życia
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 5740

W buddyzmie jest chyba troche sprawiedliwiej, nawet owady maja perspektywy na rozwoj duchowy, i mistrzostwo w nastepnych zyciach.
W katolickiej ptaszki spiewaja na drzewach tylko dla pociechy czlowieka, nie maja niby duzszy niesmiertelnej.
2006-09-24, 14:57

Mordy i wojny w imie oleju napedowego i pieniedzy....O Bogu nikt tutaj juz nie mysli. Wg. mnie Ci co przestrzegaja 10 przykazan, nie potrzebuja ich i tak----maja je juz chyba we krwi...zyja instynktownie prawidlowo. Ci co nie znaja 10 przykazan, zabijaja, niszcza, itd.....nie dalo by się ich nakloni...
2006-09-24, 14:39

Dziekuje za obszerne wypowiedzi:) Az takich szczegolowych odpowiedzi nie oczekiwalam:)). Dla mnie moze 10 przykazan nie istniec, staram się zyc tak aby miec do siebie i do innych szacunek. Uwazam, ze 10 przykazan nie pasuje juz do wspolczesnych czasow czy raczej ma wartosc symboliczna. Moze w sredni...
2006-09-19, 14:48

10 Przykazan/ Biblia

Bog, 10 Przykazan, Biblia i kosciol! Czy trzyma się ktos tych zasad? Czy w dzisiejszych czasaj jest to out?
2006-09-19, 13:57

Hmmm....Neph czyli sens zycia taki jak maja mrowki czy muchy...zyc aby zyc?
Zyc po to aby jesc, spac, rozmnazac się i unmrzec. Tylko to?
2006-09-18, 16:36

Zycie ma duzo niespodzianek, nie powinno tracic się z oczu swojego celu. Droga do celu moze byc okrezna, powinno się zwaraca uwage na znaki, ktore wysyla nam wszechswiat. Byc odwaznym i miec wlasne zdanie; jak się zboczy z drogi sztuka jest znowu się odnalezc i nie poddawac. Lepiej jest chyba poled...
2006-09-18, 16:10
Forum: Yoga, huna, medytacje i ćwiczenia
Temat: Mantra Gayatri
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 9968

Lauwiasz jak zwykle dobra i logiczna odpowiedz! Zyjesz? Gdzie się podziewasz?!
Daj znak zycia....pozdrawiam
T.
2006-09-18, 00:57
Temat: Zajebisty kolor
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 8451

Mi się tez ten kolor nie podoba......nie widac go wsumie na tle fioletu...Sopok...pleas.........
2006-08-09, 10:07
Forum: Niewyjaśnione zjawiska
Temat: Pogodowe anomalia
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 2607

Juz nie moge doczekac się 2012;) ma byc najfajniejsza pogoda w tym terminie podobno....

Klimat ocieplil się ;) i bedzie nadal się ocieplal, ozon CO3 to co produkujemy teraz bedzie dopiero za 10 lat na gorze.......lodowce się topia.