Znaleziono 311 wyniki

autor: Titania (usunela konto)
2006-11-12, 19:03
Forum: Ciekawostki
Temat: jak powstają wierzenia i bogowie...
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 4031

Jasne potrzebujemy Bogow! ;), zgadzam się z Lauwiaszem i z Sigmundem Freudem, ktory twierdzi, ze szukamy w Jezusie czy obrazie Boga wsparcia, milosci, rady, zaufania...przy nich mozemy byc przeciez znowu dziecmi, powierzyc się w ich rece bez brania decyzji na siebie zapytac o rade. :wink:
2006-11-12, 18:57
Forum: Energia
Temat: Ochronne działanie biopola
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 1622

Bardzo ciekawe strony...tutaj nazywa się to BIOPOLA, gdzie indziej Reiki a u pana Wereszczagina Deir :wink: . Niestety jak sciaglam zdjecia z tekstem na Pc po powiekszeniu byly zamazane, bez sciagniacia jak powieksze tutaj widze tylko jedna czesc tekstu nie moge scrollen w dol ani w boki. Przejrzal...
2006-11-12, 18:33
Forum: Hipnoza, psionika (PSI)
Temat: Jak?
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 3889

Hey Lukas, wlasciwie nawet czesto i bezwiednie udaje nam się zahipnotyzowac innych ludzi. Jezeli jestes osoba charyzmatyczna i zjawisz się nagle miedzy paroma znudzonymi potrafisz w mig zmienic humor/ nastroje tych ludzi. Do hipnozy zaliczam tez Nerolingwistyke (NLP) lub sztuke perswazji. A jest ta...
2006-11-12, 18:13
Forum: Rozwój duchowy
Temat: Sens życia
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 5847

Najczęściej wg mnie przyczyną takiego stanu rzeczy jest presja otoczenia :( jesteśmy zaprogramowani w 99% jak roboty; szkoła, praca, rodzina, małżeństwo, dzieci - pogoń za dobrami materialnymi - ten 1% to nasze marzenia, ktore najczęściej nie mają szans na spełnienie się :szloch: Tutaj nie zgadzam ...
2006-11-12, 17:53
Forum: Ogólna dyskusja o Radiu Paranormalium
Temat: Grafika
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 2368

Grafika

Jak zajrzalam tu rano myslalam najpierw, ze ktos ukradl nam forum :P . Potem skapnelam się, ze chodzi tylko o nowa grafike. Pierwsze pare minut trudno bylo mi się przyzwyczaic, tamten fiolecik byl bardzo przyjemny czulam się zawsze jak weszlam "jak u siebie w domu" :wink: (no i mielismy tesh tarcze ...
2006-11-07, 20:38
Temat: 10 Przykazan/ Biblia
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 7084

A) Katolicy maja tylko "Nowy Testament" wiec i przykazania musza byc z nowego. Nie uwazam ale, ze powinnisymy unikac Starego bo z niego powstalo opracowanie NowegoT. "zrobione" przez Kosciol Rzymski. B) Fakt, ze w tych religiach jest ten sam Bog, ulatwia nam wiele;). Nigdy nie dociekalam, czy chodzi...
2006-11-03, 14:34
Forum: Wiara, religie i sekty
Temat: Jaki jest cel życia człowieka ?
Odpowiedzi: 129
Odsłony: 31005

Moim stricte subiektywnym celem życia jest poznawać nieskończoną różnorodność tego świata, z równoczesną świadomością tego, iż jest niemożliwym ostatecznie poznać cały ten świat, a tym samym dopełnić tego celu. Ladnie to okresliles Nephesh! To stwierdzenie zgadzalo by się z tym co pisal Albert Eins...
2006-11-03, 14:09
Temat: Eksperymenty MASERU EMOTO - Moc mysli
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 2699

Dziekuje, jestem takze zafascynowana wynikami tego eksperymentu. Zdjecia wody zanieczyszczonej byl takze gdzies w artykulach internetowych na ten temat, oczywiscie "sniezynki" byly szare, nieprecyzyjne ksztaltyl....calkiem inaczej wygladala woda ze swietego zrodla z Luwru, lub z czystych ekologiczni...
2006-11-03, 13:29
Temat: 10 Przykazan/ Biblia
Odsłony: 7084

Bardzo ciekawa teza ale uwazam, ze pozostaja rozne mozliwoci jej interpretacji. Ja uwazam, ze 10 Przykazan z Nowego testamentu zgadza się nauka kosciola katolickiego. Poszczegolnie zagadnienia co wymieniles do poszczegolnych przykazan pokrywaja się tez innymi religiami monoteistycznymi ale to nie do...
2006-11-03, 12:39
Forum: WITAJ PRZYBYSZU!
Temat: Bonjour
Odsłony: 216

Witaj serdecznie BlackWolf! Zapraszam do nabijania postow, brania udzialu w dyskusjach i podzieleniu się z nami swoimi spostrzezeniami; nauczenia nasz czegos nowego! Wiem, ze znasz się na wszystkim, mielismy okazje spotkac się juz na czacie :wink: o ile sobie przypominasz. Zycze owocnego spedzenia ...
2006-10-25, 20:52
Temat: Eksperymenty MASERU EMOTO - Moc mysli
Odsłony: 2699

Eksperymenty MASERU EMOTO - Moc mysli

Wiekszosc tutaj juz wie, ze interesuje się energiami, wplywem naszych mysli na to co nas otacza. Oczywiscie nie mam zamiaru nikogo do nieczego przekonywac. Wielu rzeczy nie da się udowodnic ale z drugiej strony nie zapominajmy, ze jeden z najwiekszych metafizykow otrzymal juz nagrode Nobla. Przejdzm...
2006-10-25, 17:10
Forum: Wiara, religie i sekty
Temat: W ilu bogów tak naprawdę wierzymy?
Odpowiedzi: 46
Odsłony: 13233

Ewolucja religii: 1. Najpierw był Chaos... Zwierzęta nie wierzą w żadnych Bogów. Pierwszym organizmem, który wierzył w bogów był zamieszkujący Europę dwumetrowy olbrzym, bodajże Homo Gigantus. A więc Ateizm był najwcześniej. 2. Wiara w nature, mnóstwo, niezliczona ilkośc Bogów. Rzym i Grecja. Polit...
2006-10-25, 16:32
Temat: Wyzucanie po zalogowaniu się na forum
Odsłony: 10941

Ojej Ivelios dlaczego tak sadzisz i tak pesymistycznie? Czytalam arytkul, ze wszystko bedzie o wiele szybsze, calkowite pozegnie z dosem, nowy outlook, nowe menu:) Juz nie trzeba bedzie nacisnac START aby zakonczyc Windows. Wada jest oczywisciem ze z Vista potrzebujemy wszystko nowe, stary gry kompu...
2006-10-23, 18:24

Assami ale ten granatowy jest super! Bez przesady a na co chciales zmienic? Moze chcesz się zamienic ze mna na kolory? Stoje do dyspozycji :). Nick raczej wole zostawic swoj.
2006-10-23, 18:14

Ktos zmienil watek mojego topiku. Nie mam opery ani tego innego, uzywam explorer jak chyba pozostale 90% uzytkownikow. Na innych forach nigdy się tak nie dzieje.
Ciekawe czy nowe windows vista tez bedzie mialo tutaj problemy:).
2006-10-17, 17:22

Wyzucanie po zalogowaniu się na forum

Nie wiem czy tez tak macie, po zalogowniu się na forum, zostaje odrazu automatycznie wylogowana i dopiero za drugim razem udaje mi się "zostac".
Efektem tego jest, ze nie moge korzystac z funkcj: zobacz posty od ostatniej wizyty.

Pozdrawiam
Titania
2006-10-17, 17:18
Forum: Reiki
Temat: moje notatki z I stopnia Usui Reiki...
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 6677

Jasne, ze Neph się czepia :P rzuca haslami jak Gassho...ale nie napisze konkretnie o roznicach! :twisted: Co ma to z pozycjami do zabiegow wspolnego? Myslalam, ze Gassho to pewna forma uklonu ze zlozonymi rekami. Czy masz na mysli, ze w tradycyjnym Reiki dwie osoby stoja na przeciwko i przykladaja ...
2006-10-16, 18:56
Temat: ebooki
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 3304

HI Spock, jak napisalam w tresci tego posta, ze jest on do usuniecia, tutaj chyba nie miejsce na ebooki? Nie edytowalam bo wielu, ktorych zaglada na forum paczy tylko na date czy ktos wpisal cos nowego, jak data jest stara to nikt nie zaglada (ja robie tak przynajmniej). Przy okazji zauwazylam, ze d...
2006-10-16, 18:53
Temat: Guess who`s back...
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 260

No, no trzymamy za slowo a tacy jak Ty musza tez pracowac? Powaznie?
Nie wystarczylby jakis serwitor czy cos podobnego co wykona prace.
2006-10-14, 20:08
Temat: Guess who`s back...
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 260

Hey Lauwiasz, reanimacja powiodla się jestesmy cali i zdrowi!
Widze masz nowy avatarek! A co taki malomowny się zrobiles? :)
pozdrawiam
Titania