Znaleziono 311 wyniki

autor: Titania (usunela konto)
2005-12-24, 15:14
Forum: Off-topic
Temat: Życzenia!
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 1689

Dzieki Pit!!!! Nawzajem Tobie tez wszystkiego najleprzego!!!!
2005-12-21, 13:11
Forum: Książki, muzyka i filmy
Temat: Ulubione teksty piosenek
Odpowiedzi: 74
Odsłony: 4676

"Femme Fatale" Here she comes, you better watch your step She's going to break your heart in two, it's true It's not hard to realize Just look into her false colored eyes She builds you up to just put you down, down Cause everybody knows (She's a femme fatale) The things she does to please (She's a ...
2005-12-16, 17:33
Temat: Jak wykończyć "bezkonkurencyjne" Radio Ma Ryja?
Odsłony: 694

Hahahah fajny skecz ..."Jeśli chcesz uzyskać rabat w wysokości 25% - wyślij grzechy e-mailem!"

Acha teraz wiem radio ma ryja to nie to samo co Radio Maryja..... //panda
2005-12-16, 16:58
Forum: Wampiryzm
Temat: Pytanie
Odpowiedzi: 117
Odsłony: 30150

Hihihi...tak tez tak jak Pit jadlam kaszanke ale jak się kiedys zacielam w palec wyssalam krople krwi, podobno jak się taka mala rane lekko naslini, goi się ona szybciej. Smak krwi? Nic ciekawego, troche slodki? Czyjejs bym nigdy nie sprobowala....jeszcze jak pomysle o aids i hepatitis :roll: Zdecyd...
2005-12-16, 16:51
Forum: Aura i czakry
Temat: Aura - czym jest i co daje nam jej widzenie ?
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 16664

Ostanio obserwowalam starsza pania i nad jej siwymi wlasami zauwazylam niebiesko/ szarawa pare...moze to aura moze przewidzenia, moze odblask siwych wlosow. Ale musze przyznac, ze jako tako widze i to bez wiekszego wysilku powloke astralna....widze ja na sobie na lisciach drzew, itd. To jest poprost...
2005-12-16, 16:45
Forum: Niewyjaśnione zjawiska
Temat: Upadek nieznanego ciała kosmicznego w Witimie (Rosja)
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 2218

Dobrze, ze na miasta nie spadaja jeszcze meteoryty.....i co się stalo z tym meteorytem, przeciez uplynelo juz duzo czasu, chyba maja juz jakies ekspertyzy na ten temat.
2005-12-16, 16:32
Forum: Wiara, religie i sekty
Temat: Piekło
Odpowiedzi: 60
Odsłony: 23843

Nie wiem czy Bog jest logiczny...ale faktem jest, ze stworzyl nas na swoje podobienstwo i dal nam wolna wole.
2005-12-16, 16:27
Forum: Magia Chaosu
Temat: Serwitory
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 11416

Tak, precyzja tak jak w tworzeniu afirmacji / lub w modlitwach huny. Ekologia tez juz slyszalam, tzn. zle sformuowane zyczenie moze zostac zle zrozumiane lub zrozumiane doslownie :!: i pieniadze, zamiast latwo przyjsc dostaniemy przez wypadek jako odszkodowanie ale za to mozemy stracic nogi, itd...b...
2005-12-16, 16:14
Forum: Ogólna dyskusja o Radiu Paranormalium
Temat: czemu zostal usuniety topik do czyscca? protestuje!
Odsłony: 4815

Niedocenialam Cie Spock ... :arrow: kod prawie rozszyfrowany //tak
2005-12-16, 15:44

Hej:) LOL jak juz nawet szatanisci sa sluchaczami Radia Maryja to czyli kosciol jakos powoli zacheca innych do interesowania się swoja religia :mrgreen: . Wiem, ze to zart Ivellios....ja sama duzo zartuje :wink: i wiem tez, ze wielu katolikow, ksiezy i ludzi co uwazaja się za dobrych katolikow wcale...
2005-12-15, 14:52

Ale Wy jestescie po co kogos/ czy cos konczyc? Jak Wam się nie podoba to nie sluchajcie..... Nie wierze tez, ze na inne Religie cos brzydkiego mowia.... Moze jest ono podpora, nadzieja dla ludzi, ktorzy nie maja nikogo i sa sami w domu lub nie moga isc do kosciola. Nie sluchalam tego radia ale nie w...
2005-12-15, 14:44
Forum: Ezoteryczne buble i wpadki
Temat: Czy gazeta może promieniować??? :D
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 1622

Czyli mozna by bylo encyklopedie tak zaprogramowac zeby ja dotknac i miec ja w paluszku?
Nephesh otwierasz mi calkiem nowe perspektywy i mozliwosci.
2005-12-15, 14:27

Nie wiem ale ja tu widze w odpowiedzi Nephesha zaprzeczenie samemu sobie: " serwitor nie zda za kogoś egzaminu za to bez problemu zrobi inne rzeczy to jest byt astralny i robi to co mu się każe, ale życzeń nie spełnia" Z jednej strony robi to co mu się kaze ale egzaminu nie zda jak mu kaze :?: ? Ps....
2005-12-14, 17:12
Forum: Wiara, religie i sekty
Temat: ...problemy z wiar±...
Odpowiedzi: 65
Odsłony: 21986

Ja osobiscie nigdy nie mialam problemow z wiara i nie jestem fanatykiem:) Wiem, ze Bog jest. Nie czcze kosciolow, ksiezy. W biblii tez nic o tym nie pisalo, zeby ich czcic i budowac swiatynie i miec jakies autorytety w czarnych sukmanach nie wspominajac juz o tradycji spowiedzi. Do oczyszczania pole...
2005-12-14, 17:08

Myslisz, ze jak szlam rok temu na egzamin z takim serwitorkiem to bylam bez wiary i pragnienia zeby zdac?? :evil:

Nic się nie uczylam to byla moja ostatnia deska ratunku....a wynik byl niestety zerowy jego dzialania. Nawet nie powtorzyly się pytania z przed roku :?
2005-12-14, 17:01
Forum: Ezoteryczne buble i wpadki
Temat: Czy gazeta może promieniować??? :D
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 1622

Mysle, ze moze. Kolega, ktory robil jakies kursy magii bal się mi pozyczyc ksiazke, zebym mu jej nie zabrudzila energia.
I nie mam juz kolegi. :wink:
2005-12-14, 16:58

A jakie audycje ma radio Maryja? Czemu je wykanczac? Rozpowszechniaja szatanizm?
2005-12-14, 16:51
Forum: Ogólna dyskusja o Radiu Paranormalium
Temat: czemu zostal usuniety topik do czyscca? protestuje!
Odsłony: 4815

O ile sobie przypominam topik mial kombinacje cyfr: :mrgreen: 100000010111 1111000010101 i to czyni wszystko jeszcze bardziej zagadkowym. Jest tu moze Computer-Freak, ktory potrafil by rozszyfrowac ten kod? Moze znaczeniem kodu bylo: "Zawladne swiatem a wy jestescie moimi podwladnymi"
2005-12-14, 16:46

Przeciez widzenie mentalne znaczy sugestywne wmawianie sobie jakiegos koloru szczegolnie jak się zna kolory np. czakr podawane juz w ksiazkach.
:roll:
Wmawiac sobie zawsze umialam ale na dluzsza mete nic to nie daje //kanapka
2005-12-13, 15:18

O dzieki Nephesh za strone. Jakie ciekawe tematy! Wampiryzm, linkowania itd. No i o aurze tez jest. Super. Podonie jak u Huntera mieszaja mi się kolory itd. Jak za dlugo patrze na plomiem swieczki a nastepnie na biala sciane to widze plomien na scianie. Wg. mnie za duzo teorii wcale nie pomaga w wid...