Znaleziono 300 wyniki

autor: Eva unit 01
2007-10-17, 14:31
Forum: Demonologia i demonolatria
Temat: Stwórz swojego najlepszego przyjaciela.
Odpowiedzi: 125
Odsłony: 35422

Z drugiej strony znam ludzi, którzy z chęcią pószczają wolno swoje wewnętrzne demony. Wtedy kiedy potrzebują siły. Czy to dobre? Chyba liczy się skuteczność, nie dobroć. Sam używam technik polegającym, na świadomym wykorzystywaniu swoich demonów, jest to bardzo przydatne w normalnym życiu. Każdy de...
2007-10-16, 22:42
Forum: Nauka
Temat: PRĘDKOŚĆ ŚWIATŁA ZOSTAŁA W KOŃCU PRZEKROCZONA!!...
Odpowiedzi: 42
Odsłony: 11035

chodzi mi o to, ze niektóre osoby (np ja) chciały by przeczytać cały artykuł, i jednocześnie sprawdzić wiarygodność
2007-10-16, 22:04
Forum: Nauka
Temat: PRĘDKOŚĆ ŚWIATŁA ZOSTAŁA W KOŃCU PRZEKROCZONA!!...
Odpowiedzi: 42
Odsłony: 11035

podasz źródło może?
2007-10-16, 20:49
Forum: Wiara, religie i sekty
Temat: Więzienie różnych wyznawców religi
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 3565

Niektórzy, którzy są nazywani satanistami nie mają tak naprawdę nic wpólnego z szatanem. Mogą to być ludzie, którzy po prostu przeciwstawiają, buntują się przeciwko dzisiejszym normom moralnym. A przpraszam, o czym ja niby pisze? Przecież od początku mówie, że SATANIŚCI nie mają nic wspólnego z sza...
2007-10-16, 19:36

Nie, sataniści, to ludzie o których ja napisałem, natomiast to co ty robisz, to podciaganie pod satanistów mnóstwa innych religii. Dla przykładu, to lucyferianie czczą szatana, i wierzą w to, że na końcu i tak wszystko powróci do boga (łącznie z szatanem). Jesteś ignorantem, i pokazujesz innym swoja...
2007-10-15, 23:32

Eva, już po raz któryś robisz z siebie bóg jeden wie kogo :/ Opanuj się... Lol, wystarczy wpisać na wikipedii satanizm i sobie poczytać, zanim się zacznie pisać bzdury. Tak się szerzy ciemnota, ludzie piszą o rzeczach o których nie mają najmniejszego pojęcia, a potem internet jest zasyfiony tonami ...
2007-10-15, 19:28
Forum: Off-topic
Temat: Pomoc
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 441

Jeee, byłem pierwszą osobą która zaznaczyła NIE, i jestem zwolennikiem google, pytaj się wtedy, kiedy sam nie jesteś w stanie czegoś znaleźć.
2007-10-15, 17:13

Tak, to dobry pomysł zwłaszcza dla satanistów, którzy obchodzą święta (halloween) porywaniem dzieci i składaniem ich jako ofiary (robią tak tylko podobno z dziewczynkami, bo chłopców uczą na kapłanów, a buntowników do dziewczynek) Nie wypowiadałbym się na twoim miejscu na tematy o których nie mam z...
2007-10-14, 13:49

Mi też. Demony nie biorą się znikąd, to ludzie je tworzą, większość z nich umiera razem ze swoim stworzycielem, ale czasem są wyjątki. Tak, czy inaczej to ty ustalasz to jak jesteś silny, wiec jednoczesnie to jak slaby jest demon wzgledem ciebie, wszytsko opiera się na wierze i umiejetnosci przekona...
2007-10-14, 13:11

Mama mówi dziecku nie draznij tego psa bo ugryzie a dziecko mówi "będę ostrożny i mam refleks" czy to gwarantuje ze pies nie ugryzie mimo iż dziecko zna reguły??? Ale nie ono je ustala, to pies ustala reguły. Tutaj jest na odwrót, nie możesz pozwalać swoim słabościom przejmować kontroli nad tobą. (...
2007-10-13, 14:57
Temat: Satanizm
Odpowiedzi: 224
Odsłony: 48103

Nie, poniewarz w biblii jest napisane Jeżeli ktoś nie jest katolikiem, to biblia jest dla niego tak samo ważna, jak dla ciebie tora, wiec to nie jest zaden argument A satanizm to nic innego jak bunt przeciwko samemu Bogu. Jeżeli postrzegać satanizm z punktu widzenia katolika, to jest on buntem prze...
2007-10-06, 23:56
Forum: Proroctwa i przepowiednie
Temat: Tarot - nowa pasja
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 5266

Kart nie pyta się tylko o to, jaka bedzie przyszlosc, po za tym interpretacja nastepuje przed wydarzeniem, wiec nie mozesz potem tego dopasowywac jak ci się to podoba. Owszem istnieje pewna plastycznośc, można iterpretacje naginać, ale nie w aż takim zakresie.
2007-10-06, 23:29
Temat: GRIMOIRUM IMPERIUM.
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 5550

Miałem na myśli to, że nie wązne, czy tekst jesy oryginalny, czy nie, możesz nawet czarowac czytankami z elementarza, jesli w to wierzysz to zadziala.
2007-10-03, 20:48
Temat: Jaki jest cel życia człowieka ?
Odpowiedzi: 129
Odsłony: 30847

Wedrowiec00 , to o czym piszesz, to takze wiedza, tylko ze wykracza ona poza pojęcie uzywane na codzien, jest to poznanie w sposob ktorego nie da się opisac. To sa uczucia i doswiadczenia abstrakcyjne ktorych nie da się nikomu wytlumaczyc. Medytacja pozwala osiagnac stany uczucuowe na ktore nie poz...
2007-10-03, 20:38
Forum: Magia
Temat: Oczyszczanie i wyświęcanie amuletów.
Odpowiedzi: 38
Odsłony: 30696

Ej ja lubię akurat pentagram jako symbol szatana :) lol... to tak jakbys powiedzial lubie katolicka ciemnote... zostawić mi proszę szatana czy czymkolwiek to coś i jakkolwiek to się nazywa spoko to gość i jest jednym z moich idoli :) mowie o tym Biblijnym :) dla mnie to pod pewnym względem autoryte...
2007-10-02, 20:52
Forum: Magia
Temat: Oczyszczanie i wyświęcanie amuletów.
Odpowiedzi: 38
Odsłony: 30696

Noszenie nawet nie wyświęconych amuletów ma też inne zastosowanie. Większość społeczeństwa, to ignoranci na tle ezoteryki i okultyzmu, którzy uważają pentagram za symbol sztana. Noszenie chociazby takiego symbolu nadaje ci aure tajemniczosci, i ludzie się moze nawet nie tyle co boja, ale zachowuja d...
2007-10-02, 20:24

Kłamstwo które się wieży staje się prawdą, więc wydaje mi się, ze niewazne jest pochodzenie tekstu, jezeli w niego wiezysz, to mozesz stosowac te techniki.
2007-10-01, 20:59

lol^^ przecie to cytat z necronomiconu. Z kąd ty masz informacje, że john dee miał z tym coś wspólnego? Przeciez necronomicon to wymysł Lovecrafta
2007-09-26, 19:04
Forum: Yoga, huna, medytacje i ćwiczenia
Temat: Czy użyłbyś modlitwy śmierci
Odpowiedzi: 52
Odsłony: 25524

Ale naprawdę zabilibyście człowieka który w jakiś sposób wam zaszkodził??
Wszystko zalezy od tego, jak podchodzi się do pojęć takich, jak życie i śmierć.
2007-09-25, 21:38
Temat: Moje przemyślenia na temat religii
Odpowiedzi: 88
Odsłony: 17507

,ale kao slepiec cóz mozesz wiedziec ?
Nie masz prawa mówić tak o mnie tylko dlatego, że nie rozumiesz moich wypowiedzi. Nie wiesz co widzę, a czego nie. Nie tobie dane jest mnie oceniać, ślepcem możesz nazwać najwyżej siebie, jeśli cię to usatysfakcjonuje.