Znaleziono 300 wyniki

autor: Eva unit 01
2008-01-21, 09:55
Forum: Czarna magia
Temat: Klątwy & Uroki
Odpowiedzi: 404
Odsłony: 124641

Szczerze mówiąc, to g**no prawda. We wszechświecie nie ma wilekiego i odwiecznego podziału na dobro i zło, jest to podział stworzony przez człowieka, aby mógł egzystować w społeczeństwie. To o czym piszesz, rykoszet może wystąpić, tylko, że działa to na innej zasadzie. Jeżeli to co robisz (dla przyk...
2008-01-19, 19:52
Forum: Czarna magia
Temat: Klątwy & Uroki
Odpowiedzi: 404
Odsłony: 124641

Rzucanie klątwy czy uroku bez kontroli jest niebezpieczne,
potrafi wrócic ze zdwojona siłą :cry:
Może jakieś uzasadnienie?
2007-12-08, 15:11
Forum: Ciekawostki
Temat: Czy 0,(9) to 1?
Odpowiedzi: 28
Odsłony: 10649

0.(0)1
taki zapis wogóle nie istnieje, to czego szukacie, różnica między 1 a 0,(9) to 1/nieskonczonosc, czyli w matematyce symbol nieoznaczony dążący do zera
2007-12-08, 15:07
Forum: Magia Chaosu
Temat: Chaockie zaklinanie
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 3576

Wiesz generalnie żeby sigil działał on musi istnieć(logiczne prawda?). My mamy go wywalic ze świadomości a nie wywalić dokumentnie. Nie musi istnieć w świecie materialnym, on tylko ma być zapisany w podświadomosci. Noszenie pierścionków z sigilami pozwala ci nosić sigil nieświadomie. Pod warunkiem,...
2007-11-19, 20:48
Forum: Demonologia i demonolatria
Temat: Stwórz swojego najlepszego przyjaciela.
Odpowiedzi: 125
Odsłony: 35416

Nie lepiej to poprostu zamknąć? Każdy wie i widzi, że to żart
Bynajmnie j, topic ten nie jest żartem.

Nawet offtop, jak rozmowa dotycząca moralności ludzkiej, i sposobu jej postrzegania ma wg mnie wartośc, ale co racja to racja, to nie miejsce na to.
2007-11-17, 23:46

Jesteś żałosny próbując usprawiedliwić czyjąś wolą coś co jest tylko i wyłącznie Twoją winą lub też zasługą... Nigdy z niczego się nie usprawiedliwiam, przez wiekszasc osob jestem uznawany za sk**wiela, i musze przyznac, ze raczej mnie to bawi. Najzabawniejsze jest uwazanie kogos za gorszego z powo...
2007-11-15, 21:22
Forum: Tarot
Temat: Czy tarot może zabić?
Odpowiedzi: 31
Odsłony: 24613

Czy ktos mówił, że korzystamy z jednej talii? I na kartach raczej nie znasz się ty, bo nie znasz ich prawdziwej istoty. Każdy system służący do wróżenia jest tylko pomostem dl a naszej podświadomości pozwalającym przekazac informacje z niej do swiadomosci. Katy same w sobie nie sa niczym wiecej jak ...
2007-11-14, 22:50
Forum: Energia
Temat: Mój dar
Odpowiedzi: 122
Odsłony: 27730

Na odleglosc nie jestem w stanie wrozyc, poniewaz moje karty potrzebuja dotyku drugiej osoby. A próbowałaś wizualizacji? Jeżeli jesteś w stanie dokładnie wyobrazic sobie ta osobe, to nie powinien byc to problem, mi udawalo się w ten sposob rozkladac osobom bez ich wiedzy, jednak podstawa, to to, ze...
2007-11-14, 22:39
Forum: Tarot
Temat: Czy tarot może zabić?
Odpowiedzi: 31
Odsłony: 24613

W ekstremalnym przypadku może- wystarczy, że zrobisz z kartami coś bardzo nieodpowiedniego... Jak to TLO powiedziala, to nie karty cie zabija, zrobisz to ty sam. Jeżeli wierzysz w klatwe kart, to wprowadzisz się w stan, w ktorym podswiadomie sam spowodujesz swoja smierc. To, że karty maja własna wo...
2007-11-14, 22:35

Mylisz pojęcia- Ty zmusiłeś tego gościa. Zastanow się zanim coś powiesz, nie da się nikogo zmusic do zostania okultystą. Ja tylko pokazałem tej osobie inną ścieżkę, pokazałem, że można życ inaczej. Zrobiłeś to wbrew jego woli. Ja spowodowałem to, że zostanie okultystą stało się wola tej osoby. Zade...
2007-11-12, 23:18

NIE JESTEŚ BOGIEM EVA... Jak najbardziej się zgadzam, nazwanie mnie bogiem było by dla mnie obrazą. Zresztą nawet Bóg nie wpływa na naszą wolną wolę... :* Lol, w każdym momencie kazdy wplywa na wole otaczajacych go ludzi, i vice versa, najwiekszy wplyw maja na nas inni ludzie, to przez nich zmienia...
2007-11-09, 22:43

Niby nie wypada się wtrącać, ale wydaję mi się, iż Lawiusz użył tutaj takiej metafory, aby mniej więcej oddać sens tego co miał na myśli, no a porządny ezoteryk/okultysta nie podchodzi do wszystkiego racjonalnie ;) Ogólnie mówiąc, nikogo do niczego nie zmuszałem A co do tego, co ty o tym sądzisz, t...
2007-11-08, 23:18
Forum: Ciekawostki
Temat: Czy 0,(9) to 1?
Odpowiedzi: 28
Odsłony: 10649

różnica wynosi 1/nieskonczonosc, jest to wartosc dazaca do zera, ale zerem nie będąca to jest przybliżenie ktore zakłada matematyka Matematyka zakłada, że 0 jest równe 1/nieskonczonsc, ale gdyby zalozyc na logike istnienie zera absolutnego, to wychodzi na to, ze 0 = nieskonczonosc, i widac blad przy...
2007-11-08, 22:26

Tak właśnie twierdzę. A co do tego Twojego porównania to czy mama w dzieciństwie Cię zmuszała do sportów ekstremalnych? Nie sądzę...
A czy ja zmuszam jakieś dziecko do tego?
Więc uważam takie podejście jak Twoje za złe...
A ja twoje za ograniczone :*
2007-11-07, 22:14

Ja nie mówię teraz o uprzedzeniach religijnych, ale o konsekwencjach tych praktyk... A uwazasz, ze takie zycie jest jakos bardziej niebezpieczne, niz zwuykle, wszytsko ma swoje plusy i minusy. Jezeli ktos tutaj ryzykuje, to rownie dobrze moglby trenowac sporty ekstremalne. Ta droga nie jest ani gor...
2007-11-06, 21:06

Hehehe a dlaczego by to odrzuciła? Bo by wiedziała w co się pcha...
Naucz się czytac czlowieku. Bo ma bariery zbudowane przez religie, nie wiesz ze kosciol ma sredniowieczne podejscie do okultyzmu?
2007-11-05, 23:05

O to chodzi jak mam rozumieć... Heh, skoro uważasz, że jakby na to nie patrzeć zmuszanie kogoś do stania się okultystą jest spoko ok i w ogóle, to niech Ci będzie... Ja tam nie popieram... Uczę teraz kogoś, ale nie bez woli tej osoby... Nie rozumiesz, jest osoba, która ma potencjał, ale ma opory wb...
2007-11-05, 20:46

No to graty. Tylko jedno mam pytanie: Po co???
Patrz 2 posty wstecz
2007-11-04, 22:32

Chociaż wyczynem jest ją do tego nakłonić słowami, nieprawdaż?
Na poczatku może wydawać się trudne, jesli wiesz, jak dobrac się do czlowieka, to nie ma problemu. mi udalo zmienic się pr0 katola w praktykujacego okultyste.
2007-11-03, 23:15

Nie dziw, iż nie dobierasz się do osoby 'wyższego levela iq' - w tym momencie możesz okazać się słabszy, nieprawdaż? Narażasz się tym samym na niebezpieczeństwo. Tu nawet nie chodzi o to, że boje się do nich dobierac, wiekszosc osob ktore uznaje za inteligentne nie dosrastaja mi do piet, ale przekr...