Znaleziono 152 wyniki

autor: Timon
2011-02-27, 00:29
Forum: Życie po śmierci
Temat: Jeździec apokalipsy w Egipcie
Odpowiedzi: 27
Odsłony: 9793

Re: Jeździec apokalipsy w Egipcie

hmm jakos tak idealnie wpasowane w kadr to zjawisko tymbardziej zauwazone przez kamerzyste (delikatny ruch kamery w strone przesuwajacego się obiektu). jak dla mnie 100% fake.
2011-02-27, 00:10
Forum: Rok 2012 i inne przepowiednie końca świata
Temat: Niepokojący rok 2012
Odpowiedzi: 90
Odsłony: 37395

Re: Niepokojący rok 2012

jak dla mnie sciema :P co się bede rozpisywal moje zdanie wyrazaja cale 3 strony tego tematu :P

a jak cos w nas pierdyknie to moze i lepiej? ;)
2011-02-18, 23:19
Forum: Teorie Konspiracyjne
Temat: W pyle WTC znaleziono ślady termitu...
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 7550

Re: W pyle WTC znaleziono ślady termitu...

niech mnie ktos poprawi jesli się myle ale czy wysokie budynki (jak np WTC) nie sa skonstruowane tak by walic się w dol a nie na boki? chodzi o bezpieczenstwo sasiednich budynkow (duzo wieksze zniszczenia w wypadku przewrocenia się budynku na sasiednie itd). co do przyczyny zawalenia nie mam zielone...
2011-02-18, 23:12
Forum: Off-topic
Temat: Szkoła!
Odpowiedzi: 60
Odsłony: 1245

Re: Szkoła!

hmm mi to wszystko jedno :P czy szkola czy praca i tak trzeba robic co do siebie nalezy :P
2011-02-07, 22:50
Forum: OOBE, LD, podróże mentalne
Temat: LD - czy warto ?
Odsłony: 5900

Re: LD - czy warto ?

I to zawsze działa ? Za każdym razem, gdy chcesz wprowadzić jakaś modyfikacje do snu dzieje się to co chcesz ? to raczej polega na woli. to nie dziala tak ze myslisz sobie niech cos się stanie (tak ze musisz się na tym skupiac itd). to dziala raczej tak ze prawie podswiadomie kierujesz snem (wystar...
2011-02-07, 22:40
Forum: Świat snów
Temat: [SEN] Sen we śnie.
Odpowiedzi: 41
Odsłony: 21005

Re: [SEN] Sen we śnie.

mialem tak raz z tego co pamietam :P

wstalem umylem się ubralem zaczalem się pakowac i wziuuuum wszystko od poczatku w realu ;]
2011-01-28, 15:03
Temat: Czy podoba wam się maskotka Euro 2012?
Odpowiedzi: 43
Odsłony: 660

Re: Czy podoba wam się maskotka Euro 2012?

Darnok nie wiem ale wydaje mi się ze na cala pilke tez mamy wplyw.

a co do maskotek to wolalem z mistrzostw korea-japonia :P

cos czuje ze te zawody to bedzie wielka wizualna wtopa.
2011-01-28, 14:55
Forum: Energia
Temat: Pewne dziwne rzeczy^^
Odpowiedzi: 29
Odsłony: 9592

Re: Pewne dziwne rzeczy^^

nie chce nic sugerowac ale 99% lekarzy podaje znieczulenie przy leczeniu kanalowym bez pytania (przynajmniej pierwsza czesc) tak wiec sorry ale chocby ze wzgledu technicznego ciezko w to uwierzyc :>

Spock ja serio jestem elfem! :P
2011-01-28, 14:39
Temat: DUCH W DOMU??
Odpowiedzi: 80
Odsłony: 38180

Re: DUCH W DOMU??

czekajmy dalej a noz autor przypomni sobie o temacie :P
2011-01-27, 04:20
Temat: Jak pozbyc się LD?
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 1662

Re: Jak pozbyc się LD?

na moje oko (o ile nie jest to w zaden sposob zwiazane z twoimi dolegliwosciami) to jest zwykle przemeczenie polaczone z rozregulowaniem snu + podswiadoma reakcja na rzeczy zawarte w temacie o skutkach ubocznych ld. jaka rada? nie mysl o ld/oobe i zacznij sypiac jak czlowiek :P jak jakies 10 lat tem...
2011-01-27, 03:34
Forum: WITAJ PRZYBYSZU!
Temat: Skąd się dowiedziałeś o tej stronie?
Odpowiedzi: 100
Odsłony: 3359

Re: Skąd się dowiedziałeś o tej stronie?

szczerze nie pamietam :P ale wiem ze zaczelo się od czytania tematow zwiazanych z LD i OOBE a potem samo z siebie się rozkrecilo :P po pewnym czasie mialem bardzo dluga przerwe z forum i teraz mam nadzieje znow bede tu goscil :]
2011-01-27, 03:10
Temat: Lubicie Dragon Ball? :P
Odpowiedzi: 82
Odsłony: 908

Re: Lubicie Dragon Ball? :P

<r>DB to jedno z pierwszych anime jakie ogladalem i to chyba wlasnie od niego zaczela się moja milosc do anime <E>:P</E><br/> <br/> chyba kazdy pamieta RTL7 z francuskim dubbem hehe <E>;]</E><br/> <br/> dla zainteresowanych: jesli znacie DB na pamiec to BARDZO polecam tytul Hellsing.<br/> <br/> przy...
2010-01-22, 20:35
Forum: Teorie Konspiracyjne
Temat: Haiti i haarp
Odsłony: 6352

Re: Haiti i haarp

bueheh taa i oczywiscie musieli wykorzystac haarp na haiti bo bez ofiar smietelnych test się nie liczy. rozumiem ze to tajne itd ale amerykance az tacy glupi chyba nie sa by narazac zycie tylu ludzi dla zabawy
2008-12-27, 22:04
Temat: Dziwne zjawisko
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 1854

Re: Dziwne zjawisko

a nie jestes moze teraz w wieku dojzewania? :> pytam serio bo takie krwotoki z nosa się wtedy trafiaja (tez zalezy od ogranizmu - u mnie akurat takich rzeczy nie bylo) a to ze trafialy się po tym jak probowales zabawy z oobe to mogl byc czysty zbieg okolicznosci :)
2008-11-14, 23:42
Forum: Hipnoza, psionika (PSI)
Temat: duchy
Odpowiedzi: 161
Odsłony: 45478

Re: duchy

pamietacie film casper? :> tam to przedstawili tak ze duchy to dusze ktore maja jeszcze cos do zalatwienia na tym swiecie ;>
2008-04-20, 21:39
Temat: Najlepsze techniki
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 3652

eh troche odkurzam ale wytlumacze :P spisz przez 4h wstajesz i nie spisz przez 1h po czym kladziesz się probujesz wyjsc :] Paszczak pozycja powinna byc wygodna Mano "albo się uda albo nie" jesli nic nie bedziesz robic to na pewno się nie uda :] TeleCzechus kazda technika jest inna na niektorych dzia...
2008-02-24, 13:25
Temat: a co jeśli...
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 3119

to mi akurat przyszlo na mysl w zasadzie nie zajmuje się duchami ale ten temat mnie akurat troszke zainteresowal ;)

pozdrawiam ;)
2008-02-24, 01:54
Temat: a co jeśli...
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 3119

tak se teraz pomyslalem ze moze bycie duchem wynika z tego ze np podczas smierci klinicznej - droga do nieba jest zamknieta a do ciala tez nie moze wrocic i dusza blaka się po ziemi i czeka na swoj czas - co o tym sadzicie? mysle ze piekla na ziemi nie ma - ile miliardow dusz blakalo by się po tym s...
2007-10-23, 18:24
Forum: Ciekawostki
Temat: Sekret
Odpowiedzi: 52
Odsłony: 15499

poniewaz to jest prosty chwyt reklamowy... przeczytaj ksiazke i się stosuj a bedzie tak jak chcesz - nie zaciekawia cie to? no wlasnie... jedynym plusem tej ksiazki jest to ze jezeli sam uwierzysz w to co chcesz to bedzie to bardziej realne niz wtedy gdy myslisz "na pewno się nie uda to nie mozliwe".
2007-10-15, 15:54
Forum: UFO i obce cywilizacje
Temat: rasy kosmitow
Odpowiedzi: 119
Odsłony: 75642

jasne ze moze byc miliard miliardow - jak na razie nie znamy powierzchni wszechswiata + dodac istoty ktore byc moze zyja w innych wymiarach... :)