Znaleziono 128 wyniki

autor: Timon
2011-02-18, 23:19
Forum: Teorie Konspiracyjne
Temat: W pyle WTC znaleziono ślady termitu...
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 7435

Re: W pyle WTC znaleziono ślady termitu...

niech mnie ktos poprawi jesli się myle ale czy wysokie budynki (jak np WTC) nie sa skonstruowane tak by walic się w dol a nie na boki? chodzi o bezpieczenstwo sasiednich budynkow (duzo wieksze zniszczenia w wypadku przewrocenia się budynku na sasiednie itd). co do przyczyny zawalenia nie mam zielone...
2011-02-07, 22:50
Forum: OOBE, LD, podróże mentalne
Temat: LD - czy warto ?
Odsłony: 5851

Re: LD - czy warto ?

I to zawsze działa ? Za każdym razem, gdy chcesz wprowadzić jakaś modyfikacje do snu dzieje się to co chcesz ? to raczej polega na woli. to nie dziala tak ze myslisz sobie niech cos się stanie (tak ze musisz się na tym skupiac itd). to dziala raczej tak ze prawie podswiadomie kierujesz snem (wystar...
2011-02-07, 22:40
Forum: Świat snów
Temat: [SEN] Sen we śnie.
Odpowiedzi: 41
Odsłony: 20607

Re: [SEN] Sen we śnie.

mialem tak raz z tego co pamietam :P

wstalem umylem się ubralem zaczalem się pakowac i wziuuuum wszystko od poczatku w realu ;]
2011-01-28, 14:55
Forum: Energia
Temat: Pewne dziwne rzeczy^^
Odpowiedzi: 29
Odsłony: 9387

Re: Pewne dziwne rzeczy^^

nie chce nic sugerowac ale 99% lekarzy podaje znieczulenie przy leczeniu kanalowym bez pytania (przynajmniej pierwsza czesc) tak wiec sorry ale chocby ze wzgledu technicznego ciezko w to uwierzyc :>

Spock ja serio jestem elfem! :P
2011-01-28, 14:39
Forum: Życie po śmierci
Temat: DUCH W DOMU??
Odpowiedzi: 80
Odsłony: 37684

Re: DUCH W DOMU??

czekajmy dalej a noz autor przypomni sobie o temacie :P
2011-01-27, 04:20
Temat: Jak pozbyc się LD?
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 1638

Re: Jak pozbyc się LD?

na moje oko (o ile nie jest to w zaden sposob zwiazane z twoimi dolegliwosciami) to jest zwykle przemeczenie polaczone z rozregulowaniem snu + podswiadoma reakcja na rzeczy zawarte w temacie o skutkach ubocznych ld. jaka rada? nie mysl o ld/oobe i zacznij sypiac jak czlowiek :P jak jakies 10 lat tem...
2010-01-22, 20:35
Forum: Teorie Konspiracyjne
Temat: Haiti i haarp
Odsłony: 6308

Re: Haiti i haarp

bueheh taa i oczywiscie musieli wykorzystac haarp na haiti bo bez ofiar smietelnych test się nie liczy. rozumiem ze to tajne itd ale amerykance az tacy glupi chyba nie sa by narazac zycie tylu ludzi dla zabawy
2008-12-27, 22:04
Temat: Dziwne zjawisko
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 1824

Re: Dziwne zjawisko

a nie jestes moze teraz w wieku dojzewania? :> pytam serio bo takie krwotoki z nosa się wtedy trafiaja (tez zalezy od ogranizmu - u mnie akurat takich rzeczy nie bylo) a to ze trafialy się po tym jak probowales zabawy z oobe to mogl byc czysty zbieg okolicznosci :)
2008-11-14, 23:42
Forum: Hipnoza, psionika (PSI)
Temat: duchy
Odpowiedzi: 161
Odsłony: 44677

Re: duchy

pamietacie film casper? :> tam to przedstawili tak ze duchy to dusze ktore maja jeszcze cos do zalatwienia na tym swiecie ;>
2008-04-20, 21:39
Temat: Najlepsze techniki
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 3538

eh troche odkurzam ale wytlumacze :P spisz przez 4h wstajesz i nie spisz przez 1h po czym kladziesz się probujesz wyjsc :] Paszczak pozycja powinna byc wygodna Mano "albo się uda albo nie" jesli nic nie bedziesz robic to na pewno się nie uda :] TeleCzechus kazda technika jest inna na niektorych dzia...
2008-02-24, 13:25
Temat: a co jeśli...
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 2888

to mi akurat przyszlo na mysl w zasadzie nie zajmuje się duchami ale ten temat mnie akurat troszke zainteresowal ;)

pozdrawiam ;)
2008-02-24, 01:54
Temat: a co jeśli...
Odsłony: 2888

tak se teraz pomyslalem ze moze bycie duchem wynika z tego ze np podczas smierci klinicznej - droga do nieba jest zamknieta a do ciala tez nie moze wrocic i dusza blaka się po ziemi i czeka na swoj czas - co o tym sadzicie? mysle ze piekla na ziemi nie ma - ile miliardow dusz blakalo by się po tym s...
2007-10-23, 18:24
Forum: Ciekawostki
Temat: Sekret
Odpowiedzi: 52
Odsłony: 15350

poniewaz to jest prosty chwyt reklamowy... przeczytaj ksiazke i się stosuj a bedzie tak jak chcesz - nie zaciekawia cie to? no wlasnie... jedynym plusem tej ksiazki jest to ze jezeli sam uwierzysz w to co chcesz to bedzie to bardziej realne niz wtedy gdy myslisz "na pewno się nie uda to nie mozliwe".
2007-10-15, 15:54
Forum: UFO i obce cywilizacje
Temat: rasy kosmitow
Odpowiedzi: 119
Odsłony: 74746

jasne ze moze byc miliard miliardow - jak na razie nie znamy powierzchni wszechswiata + dodac istoty ktore byc moze zyja w innych wymiarach... :)
2007-09-23, 23:04
Forum: Nauka
Temat: Zagadka piorunów kulistych rozwiązana??!!
Odsłony: 3949

ja robilem takie doswiadczenia z mikrofala i moge zapewnic ze to co się tworzy w srodku (jesli to jest to) jest piorunem kulistym

te filmiki to nie fotomontaz
2007-09-17, 15:48
Temat: Wyśnić liczby z Totka
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 15638

moim zdanie jest to czusty przypadek ;]
2007-07-29, 14:23
Forum: Hipnoza, psionika (PSI)
Temat: Internetowy Test PSI
Odsłony: 4869

lol kazda odpowiedz strzelalem i wyszlo ze mam do tego talent xD
2007-07-26, 23:14
Temat: Czysty umysł
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 4762

jak opuscic cialo?? :P

wpisz C:\Windows\Leave_My_Body.exe xD

a tak na serio po prostu czuje się ten moment ze zaraz się wyjdzie i po prostu wychodzisz :P

wydaje się glupie i dziecinne ale wlasnie tak jest :)
2007-07-09, 11:55
Temat: Co Wam się ostatnio śniło?
Odpowiedzi: 1562
Odsłony: 324263

ja mialem głupi sen :D

snilo mi się ze moja kuzynka jest w ciąży i jakis chyba ojciec dziecka do niej przyjechal i się gonili. i w pewnym momencie wpadla na sciane i jechali do szpitala sprawdzic czy nic się nie stalo i wtdy się obudzilem :P
2007-07-09, 00:11
Temat: OOBE - pytania
Odpowiedzi: 533
Odsłony: 184497

a czy widziales kiedys prezenterke wiadomosci ktora zamist prowadzic wiadomosci wstaje z fotela i zaczyna tanczyc? chyba nie. a czy to znaczy ze nie umie tanczyc?

najpierw pomysl zanm cos napiszesz :)