Znaleziono 26 wyniki

autor: Mancias
2007-09-14, 21:22
Forum: Wiara, religie i sekty
Temat: Znaleziono szczątki Jezusa i jego rodziny?
Odpowiedzi: 67
Odsłony: 18746

Tego właśnie nie rozumiem. Żaden katolik (no może przesadzam) nie oprze się niezbitym dowodom, le powtarzam, niezbitym! Ale jak na razie nie ma takich. Podobnie było z apokryfem, który był przypisywany Judaszowi, mylnie nazywany Ewangelią Judasza. Znaleziono przekaz pisemny i od razu uczyniono z te...
2007-09-10, 11:08
Forum: Proroctwa i przepowiednie
Temat: Zygmunt Dybikowski i jego wizje nadciągającego kataklizmu
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 10796

Nie ma mowy o przebiegunowieniu Ziemi w ciągu kilku lat. Prędzej w ciągu kilkuset lat, ale mimo wszystko byłoby to tempo za szybkie. Po drugie to że bieguny MAGNETYCZNE zamienią się miejscami nie znaczy że Ziemia przestanie się obracać. To są dwie różne rzeczy! A zmiana biegunów to nie jest tak że p...
2007-09-05, 21:45
Forum: Ciekawostki
Temat: Filmy z przelotu meteoru nad Chorwacją!
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 8133

Ten meteor miał najwyżej kilka kilogramów wagi, jak widzicie,żadnego miasta nie zniszczył, nikogo nie zabił, więc czym się martwić? nie jesteśmy przygotowani do globalnej katastrofy a ludzkość nie myśli przyszłościowo tylko żeby się nażreć teraz... A jak mamy się przygotować? Stworzyć pole siłowe wo...
2007-09-05, 20:44
Forum: Paleoastronautyka
Temat: Odkrywcy świata
Odpowiedzi: 190
Odsłony: 70029

Właśnie co najzabawniejsze, ostatnie badania stawiają pod znakiem zapytania, nasze pochodzenie. Okazuje się, że wcale nie musimy wywodzić się z Afryki, ba możliwe że nie wszystkie homonidy, które uważano za naszych przodków sa nimi w rzeczywistości.
2007-09-04, 16:56
Forum: Proroctwa i przepowiednie
Temat: Zygmunt Dybikowski i jego wizje nadciągającego kataklizmu
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 10796

Ja też mam sny, nie będę ujawniał co mnie się śni z uwagi na nieletnich czytelników;). Jednak żadne się nie sprawdzają. Więc wg mnie sen jest raczej podatny na autosugestię. Oczywiście nie neguję od razu zjawiska wróżenia przez sen! Ale podobne wydarzenia miały miejsce w czasie zimnej wojny. Wtedy m...
2007-08-27, 19:11
Forum: Majowie, Inkowie
Temat: Kalendarz
Odpowiedzi: 40
Odsłony: 28412

Witam jest to mój pierwszy post, więc proszę o wyrozumiałość ;). Data tzw. końca świata zaznaczona w kalędarzu majów dotyczy końca piątej epoki słońca ( ułożenie się planet w rzędzie ) co miało miejsce pod koniec lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku. W sumie jest to prawda, pod warunkiem, że kalenda...